МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Преподаватель-пенсионер брал взятки сексом

10/22/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Ведущие региональные издания ( «Николаевские вести», «Преступности.нет» и другие) сообщили о крупном коррупционном скандале, который разгорелся в Николаевском медицинском колледже.
Группа студенток 4-го курса обратилась в Николаевское областное управление образования с заявлением, в котором будущие медсёстры утверждали, что один из преподавателей почтенного учебного заведения принуждал их к интимной близости в качестве оплаты за зачёт по учебной практике.
Источник в областном управлении образования сообщает о том, что чиновники и руководство медколледжа тщательно скрывают информацию, и прилагают все усилия, чтобы замять конфликт. 69-летний преподаватель срочно подал заявление об уходе с работы. Это титулованный врач, работник престижной клиники МВД в Николаеве.
Руководство колледжа самостоятельно ведёт расследование фактов сексуальной коррупции, сетуя на трудности следствия, потому, как пенсионер делал предложения, находясь со студенткой наедине. Вероятно, чиновники предполагают, что непристойные предложения девушкам делаются на профсоюзном собрании. Гонение на студенток начато.

Відповіді

 • 2009.10.22 | Philippe de Chènevière

  А может, это любовь?

  "Вероятно, чиновники предполагают, что непристойные предложения девушкам делаются на профсоюзном собрании".
  Чиновники предполагают, что оклеветать честного человека можно и за отказ поставить зачёт на шару.
  Да и в конце концов, он же их не насиловал?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.22 | Mykola_2007

   Ну якщо правда, то фактично те саме, що й гвалтував

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.22 | starlessblack

    От звідкіля Ви ту "правду" знаєте?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.22 | Mykola_2007

     А я сказав, що знаю? Але карати за неуспішність таким способом

     це примушування до сексу(або гвалтування). Було чи не було хай вирішує слідство, головне якщо було то покарати.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.22 | starlessblack

      от і я за то. Якщо воно було. :-)

      Я би від ретранслювання таких "новин" утримався на деякий час.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.22 | OlalaZhm

       Re: от і я за то. Якщо воно було. :-)

       Просто примус до сексу (викладач від студентки) у навчальних закладах всього совка був настільки звичним явищем, що будь-хто вірить у такі новини. І зараз ставлення старих пердунів до можливості скористатися складною ситуацією молодої дівчини не змінилося. Десь там в гілках проявився типовий носій такої психології - Анатоль. Якщо є така можливість і відчуття безкарності - вони й маму рідну, і внучку - усіх покриють.
   • 2009.10.22 | 123

    дякую, посміялсо

 • 2009.10.22 | starlessblack

  починається...

  >> Гонение на студенток начато.
  в який спосіб?
 • 2009.10.22 | Bestt

  студента не захочет - препад не вскочет...

  его привлеч за склонение,

  их - за проституцию .
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.23 | Odesa

   За сучасного розвитку електронної справи на Заході

   жодній студентці ніщо не заважало в дусі майора Мельниченка покласти до кишені диктофон і ці аморальні домагання зафіксувати. А так - знову витанцьовується "презумпція аморальності" ("Обком"): "бла-бла" - і жодних доказів. Ну хто тепер зможе довести мені, що на місце літнього миколаївського "Дон-Хуана" не важив хтось з родичів чи друзів одної з тих студенток? Чи що він допік студентів своєю принциповістю під час іспитів, і ті вирішили показати дідусеві, "хто в хаті господар"?
   Шкода, що скасовано карну відповідальність за наклеп...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.23 | Mykola_2007

    Це якщо Ви точно знаєте, що таке буде.

    Це по перше.

    Не всі мають вибір, а залишитися у ВНЗі хочаб таким способом, для деяких в принципі не викликає сильного морального спротиву(хоча це не значить що вважають це правильним). А принципових у наших ВНЗах ніхто не любить.
    А це по друге.

    Ну і по трете. Якби там це було лише на рівні незадоволеної студентки то він би не звільнився, а так... Я не прокурор, але щось мені каже що не безпідставно це.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.23 | Odesa

     Re: Це якщо Ви точно знаєте, що таке буде.

     Mykola_2007 пише:
     > Якби там це було лише на рівні незадоволеної студентки то він би не звільнився, а так... Я не прокурор, але щось мені каже що не безпідставно це.

     Гіпотеза про невипадковість звільнення людини, що попала під таку підозру, бо "рильце в пушку" - слизька. Не всім до снаги незворушно працювати далі, будучи об`єктом осатанілого пліткування під час такого штибу "розслідувань"; деякі люди воліють просто "втекти з поля бою" замість того, щоб боронитися до кінця.
     Випадки організованного бойкотування "надто принципового" викладача (і "надто принципових" товаришів по навчанню теж!) школярами і студентами мені відомі.
     Нагадаю також історію про талановитого пейзажиста Костянтина Крижицького, який 1911 року вчинив самогубство внаслідок БЕЗПІДСТАВНОГО журналістського твердження про те, що одна з його найвідоміших картин "Повіяло весною" (до слова, нині - в експозиції художнього музею в Харкові) є плагіатом щодо твору іншого художника...
     В будь-якому разі, для цивілізованої людини презумпція невинуватості не може бути предметом для дискусії.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.23 | _P.M._

      Re: Це якщо Ви точно знаєте, що таке буде.

      Odesa пише:
      > В будь-якому разі, для цивілізованої людини презумпція невинуватості не може бути предметом для дискусії.
      Безумовно. Утім різного роду думкам ніхто не заборонить приходити. Мені вони чомусь нашіптують не на користь стутенток.
 • 2009.10.24 | stesin

  Теперь любая ленивая дура может получить "образование" шантажом?

  Как удобно быть молодой симпатичной сучкой. Уже за то, что у неё есть п...а ей сразу просто-таки всё позволено. Не ставит преподаватель зачет по практике, которую тварь прогуляла на панели? пишем на него заявление в милицию, мол "приставал прааативный". И все, шизанутое украинское "общество" с радостью разнесет вонючее говно из уст в уста.

  Это неважно, что преподаватели - люди разумные, трезво смотрят на вещи, и избегают оказываться с нерадивым студентом наедине именно во избежание вот такого кретинизма! Обратите внимание: все дополнительные занятия, пересдачи и т.д. стараются устраивать так, чтобы в помещении был еще хоть кто-нибудь вменяемый, кто в случае клеветы сможет свидетельствовать - "я там лично присутствовал, и могу точно сказать, что происходило, а чего не было и быть не могло".

  В результате уважаемый взрослый человек, специалист, который отвечает за качество своей работы (он же МЕДИКОВ учит, а не землекопов, верно?) оказывается в совершенно дурацком положении. Это еще ему повезло, что работает в клинике МВД. Был бы обычный гражданин - его еще менты бы доооолго мурыжили, им только повод дай - откроют дело и давай бабло вымогать за его закрытие.

  Тьфу. Мерзость какая это все.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua