МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українська розвідка - одна з кращих у світі

10/22/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Дані науково-технічної агентурної розвідки можуть стати основою для досягнення українською економікою європейського рівня.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції в Києві заявив голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж.

"З приводу ефективності використання даних розвідки - треба, щоб це оцінювали фахівці. Однак ці дані могли б стати хорошою основою для попередження криз - економічних, енергетичних, фінансових, для дуже важливих досягнень у сфері нових технологій і виведення економіки на принципово новий технологічний передовий рівень, який був би не нижчим, ніж європейський", - сказав він.

При цьому М.МАЛОМУЖ відзначив, що СЗР "надзвичайно ефективно розвиває" агентурний підрозділ. "Ця робота тривала і до нас, проте ми зараз активізували цю роботу. У нас є потужні можливості у регіонах зі складною політичною обстановкою, особливо там, де загрози йдуть від терористичних організацій, центрів, де є наші економічні інтереси, інтереси безпеки", - підкреслив він.

Науково-технічну розвідку керівник СЗР назвав однією з кращих в світі. "Ми можемо змагатися з розвідками Європи", - відзначив М.МАЛОМУЖ.

Він додав, що всі матеріали розвідки, аналітика у щоденному режимі надходять до Президента, прем`єр-міністра, голови Верховної Ради та до міністрів за профілями і за пріоритетними темами. "При підготовці всіх візитів Президента і прем`єр-міністра готуються з боку спецслужби відповідні матеріали, які успішно використовуються", - пояснив М.МАЛОМУЖ.

Водночас він сказав, що СЗР "сприяє тим економічним військово-технічним проектам, які дають колосальний прибуток". За словами М.МАЛОМУЖА, лише протягом нинішнього року розвідка сприяла тим проектам, які дали державі 1,8 млрд. дол.

http://www.unian.net/ukr/news/news-342487.html

Голова Служби зовнішньої розвідки України Микола МАЛОМУЖ переконаний, що українська розвідка є найбільш компетентним органом у боротьбі з піратством, співробітничаючи з ООН, НАТО і країнами СНД.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив, відповідаючи на запитання журналістів в Києві.

"Українська розвідка зараз є найбільш компетентним фахівцем з піратства. Вимушено. Це не було для нас пріоритетом", - сказав М.МАЛОМУЖ.

При цьому він наголосив, що численні факти захоплення піратами суден, на борту яких перебували українські моряки, призвели до необхідності розгляду проблеми піратства на міжнародному рівні.

"У міжнародному праві фактично немає механізмів, які передбачали б ефективну боротьбу з піратством, зокрема супровід вантажів, використання зброї, розміщення зброї на бортах, створення організаційних структур (розвідувальних, бойових, структур супроводу), які дозволяли б і передбачали порядок розміщення охоронних структур на кораблях, тому що цивільні кораблі зараз не мають права розміщувати на своїх бортах озброєних представників", - сказав глава СЗР.

На думку М.МАЛОМУЖА, сьогодні необхідно на законодавчому рівні напрацювати механізм, який передбачав би дії із затримання і, можливо, знищення піратів, прописував би кримінальну відповідальність за піратство.

http://www.unian.net/ukr/news/news-342499.html

sean

Відповіді

 • 2009.10.22 | Philippe de Chènevière

  Як сам себе не похвалиш, то ходиш як обпльований.

  Послухати Маломужа, так гордість за нашу найкращу в світі розвідку просто розпирає груди. От тільки незрозуміло, чому наші моряки чи не найчастіше потрапляють у піратський полон? Чому, знаючи стільки про економічні секрети світу, ми сидимо в с [cenzored] ці? Чому в Україні відкрито діють антидержавні угруповання і засоби масової інформації? Чому наші злочинці безборонно тікають за кордон або й живуть багато років під носом у тієї ж таки розвідки?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.22 | OlalaZhm

   Re: Як сам себе не похвалиш, то ходиш як обпльований.

   Наші моряки найчастіше потрапляють в полон, бо наша держава на них **й положила, і вони від злиднів змушені згоджуватися найматися на найгірші судна і рейси. А оскільки роботи в Україні для чоловіків практично немає, то і кількість НАШИХ громадян в наймах - найбільша.

   Розвідка тут ні дочого. Тікьки я не розумію - якщо така крута розвідка - то чого у нас жопа на жопі в зовнішній політиці і всіх інших напрямках?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.22 | Один із

    Тому що

    реальну роботу вихідці із жандармського 5-го управління, на чолі з Маломужем, вже давно замінили PR і тим втішаються. Окозамилювання та кричуща некомпетентність - ось в що перетворилася розвідка при Маломужі.
 • 2009.10.22 | Graymur

  Re: Українська розвідка - одна з кращих у світі

  В заголовок нужно добавить "по мнению украинской разведки".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.23 | zmej_gorynych

   +1

 • 2009.10.22 | zakhar

  Жжете, таварищ :)

 • 2009.10.22 | Анатоль

  В усякому разі сама засекречена. Про неї ніхто ніколи не чув.

 • 2009.10.23 | kotygoroshko

  хвали мене моя губонька, ато роздеру аж до вух

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.23 | Майдан

   Ну але привернули увагу до факту існування такої контори.

   Це вже плюс - диви і в бюджеті гроші передбачать.
 • 2009.10.23 | один_козак

  А що, хтось сумнівається у здатності наших корупціонувати

  кого завгодно? Аби лиш грошей вистачило)))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua