МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Програма українського націоналіста Михайла Бродського

10/22/2009 | Pavlo Z.
Правда, українську мову прес-релізу, який я отримав поштою, довелося трішки коригувати:(.

Презентація передвиборчої програми Михайла Бродського «Друзі, давайте жити дружно».

Нація повинна жити майбутнім. Країна мусить вийти з періоду штучних дискусій, які розколюють націю. В українській історії є чимало нез’ясованих і суперечливих моментів, але довірити встановлення істини ми повинні професіоналам – історикам та культурологам. Тоді нація, очолювана політиками як лідерами громадської думки, повинна дивитись у майбутнє, шукати шляхи розвитку. Головні національні дискусії мають точитися довкола шляхів розвитку, зміцнення економіки, національних реформ. Майбутнє нації – це реформа охорони здоров’я, пенсійна та податкова реформи, а також зміна системи управління. Вкидання у суспільство дискусійних тем з минулого – є політичною технологією переключення уваги від нагальних тем.

- Презумпція вини чиновників за економічні злочини. Державні службовці повинні відповідати за свої рішення у сфері публічних фінансів та національної економіки, у тому числі – й за завдання збитків державі внаслідок ухвалення помилкових чи корупційно вмотивованих рішень.

Я встановлю суворий контроль за майновим станом чиновників високих рангів. Перед цим буде проголошена амністія, в ході якої усі державні службовці матимуть можливість задекларувати своє майно, сплативши 5%-й податок від його вартості, але тоді особа довічно позбавляється права працювати на державній службі. Після завершення амністії чиновники повинні будуть пояснити походження маєтків, дорогих автомобілів та інших предметів розкоші, навіть якщо вони записані на родичів. У разі відсутності легальних джерел надходження коштів щодо майна вживатимуться заходи згідно з чинним законодавством. Особа, відповідно, довічно позбавлятиметься права працювати в органах державної влади.

Потрібно криміналізувати не тільки отримання хабаря, але й його дачу. Той, хто дає хабар чиновникам, повинен нести більше покарання, аніж той, хто отримав його.- Людина, її здоров’я – головний пріоритет нації. Держава повинна турбуватися про фізичне виховання громадян, підвищення якості медичного обслуговування та профілактики захворювань.

Я зменшу навантаження на дітей в школах. Адже наші діти стають дедалі менш витривалими, адже за останнє десятиріччя навантаження на школярів зросло на 40%. У 5-6 класах звичними стали 7 уроків, і 8-9 – у випускних. В результаті діти помирають буквально на уроках фізкультури, здаючи кроси. Але ж нормативи за останнє десятиріччя не збільшувалися, слабшими стали самі діти, й відмова від навантажень на уроках фізичного виховання – це боротьба із наслідками, а треба боротися з причинами – загальними освітніми навантаженнями.

40% юнаків, яким нині 16-18 років, не мають шансів дожити до 60-літнього віку. Якщо двадцять років тому середній українець почував себе старим в 68-70 років, то нині – в 55: саме в цьому віці українські чоловіки вимушені відмовлятися від активного життя, зосередившись головним чином на лікуванні. Тоді як у більшості країн тривалість періоду здорового життя становить понад 70 років.

Порятунок нації – в здоровому способі життя. Я запроваджу державну політику, скеровану на масове використання українцями різноманітних форм та засобів активності, а також інших складових здорового способу життя.

Слід негайно провести реформу медичного обслуговування, запровадивши страхову медицину. Пенсіонерам та тимчасово непрацюючим оплачуватиме таку страховку держава, всім іншим – роботодавець.

- Громадянська відповідальність перед державою. Коли держава забезпечить безумовний контроль над використанням бюджетних ресурсів, заблокує будь-яку можливість для чиновників розкрадати народні кошти, громадяни повинні чесно сплачувати податки, що дозволить державі ефективно виконувати покладені на неї повноваження, в тому числі і в соціальній сфері, в галузі охорони здоров’я, в розбудові громадської інфраструктури та національної безпеки.

Підвищення громадянської відповідальності щодо сплати податків мінімізує кримінальний сектор економіки. Нині від 40 до 70 відсотків економіки обертається в тіньовому секторі, де всі розрахунки ґрунтуються на готівкових коштах. Дохід від криміналізації економіки отримують лише власники бізнесів та чиновники-корупціонери, які їх покривають.

Відповідно, держава повинна частину податків зменшити, частину – скасувати взагалі.- Екологія політики. Лідери нації повинні давати відповіді на ті актуальні теми, які запитані суспільством, і не влаштовувати спекулятивних дискусій з надуманих проблем. Політики повинні нести відповідальність за дані зобов’язання перед виборцями, і будь-які спроби брехні, чорного піару як елементу технологій боротьби з конкурентами повинні одразу ж отримувати належну оцінку суспільства. Я розроблю і запропоную суспільству механізми очищення від політичного спаму та бруду.Основа моєї програми – лібералізм, що базується на принципі «принцип невтручання», згідно з яким державне втручання в економіку повинне бути мінімальним, зосереджене на захисті людей та їх власності, національній безпеці та наданні суспільних благ.


Головна цінність держави – людина.

--
З належним шануванням,
Прес-служба Партії Вільних Демократів

Більше інформації можна отримати на офіційному сайті Партії www.pvd.kiev.ua

Відповіді

 • 2009.10.23 | So_matika

  Це добре що старий інтриган виліз

  Санітари лісу на виборах вкрай потрібні - надто вже багато у політиці падла. Нехай витягає, озвучує. Все на користь.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.23 | MV

   Шустєр теж падло. Хай буде? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua