МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українська книжка київським чиновникам не порібна.

10/22/2009 | Майдан-ІНФОРМ

Ланцюгова реакція

 Не встигли кияни зрадіти оновленню магазину української книги на Пушкінській, 8-а, де діти та їх батьки вже звикли купувати потрібні та корисні книжки, як керівництво Підприємства «Основа» товариства книголюбів отримало Заяву про припинення терміну дії договору оренди та відмову від його продовження з вимогою звільнити приміщення протягом 10 днів.

Хоча згідно  Статті 73  Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік"  передача в оренду державного  та  комунального майна   здійснюється   виключно   на конкурсних  засадах,  крім  державного  та комунального майна, що передається в оренду підприємствам і  громадським організаціям у сфері культури і мистецтв; державним   видавництвам та підприємствам  книгорозповсюдження;  вітчизняним видавництвам  та підприємствам   книгорозповсюдження   книжкової   продукції,    що забезпечують підготовку,  випуск та (чи) розповсюдження не менш як 50 відсотків книжкової  продукції  державною  мовою.
І можна було б ставитись до появи Заяви, як до неузгодженості між відділами Управління з питань комунального майна Шевченкіської районної м. Києві Ради, бо у минулому році теж приходив аналогічний лист, на счастя, в той самий день, коли було прийняте позитивне рішення про подовження оренди. 
Але… Цього року потягнулись до книгарні претенденти на приміщення для ознайомлення з його параметрами та можливістю подальшого використання.
Саме через такі, мяко кажучі «ляпи» не сприймається щирість запевнень, що кияни і діти передусім.
Невже знову доведеться громаді приковувати себе ланцюгами, як перед магазином «Знання», щоб не дозволити знищити ще одну книгарню. 
               

Відповіді

 • 2009.10.22 | So_matika

  Щось пригадується, що на відкритті цієї крамниці був Литвин

  І навіть автограф залишив.
  Може нарешті він таки знадобиться країні, і книгарня залишиться на своєму місці?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.23 | странник

   Кроме академика Литвина расписывались и другиеCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua