МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

опа!Народний артист України мочить москалів у літаку (\)

10/23/2009 | kotygoroshko
Кіркорова звинувачують у бійці в літаку


Представники ВАТ «Солікамський магнієвий завод» (Росія) звинувачують співака Філіпа КІРКОРОВА в ініціації бійки в літаку «Москва – Дніпропетровськ» 18 жовтня.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на прес-конференції в Дніпропетровську повідомила в.о. заступника директора з маркетингу і продажу заводу Єкатерина РАКІТІНА.

«18 жовтня у складі групи фахівців підприємства ВАТ «Солікамський магнієвий завод» у кількості 23 осіб здійснювався авіа-переліт рейсом 214 за маршрутом «Москва – Дніпропетровськ». Після посадки у літак і завантаження багажу командир корабля оголосив про те, що в Дніпропетровську несприятливі метеоумови, а літак перевантажений, тому ухвалено рішення зняти частину багажу пасажирів з борту літака і відправити його наступним рейсом. Наш багаж почали вивантажувати з літака. Натомість у літак завантажили великогабаритні предмети. Пасажири почали обурюватися, оскільки ця обставина порушувала їх право на перевезення багажу. З першого салону літака вискочив Філіп КІРКОРОВ. За адресу усіх пасажирів посипалася лайка з використанням ненормативної лексики. Він підбіг до пасажира, що найбільше обурювався, яким виявився наш співробітник, начальник фінансового відділу ВАТ «Солікамський магнієвий завод» Сергій ГУРЕЄВ, і завдав йому два удари. Після цього співак був відтіснений охоронцем, який сам став завдавати ударів ГУРЕЄВУ», - повідомила Є.РАКІТІНА.

За її словами, командир літака, посилаючись на те, що у разі звернення до правоохоронних органів авіасудно можуть затримати у Москві, пообіцяв пасажирам викликати міліцію за місцем прибуття літака до Дніпропетровська. Після прильоту до Дніпропетровська постраждалі дали свідчення у транспортній міліції.

Директор юридичної компанії FTL Assistance Ліна НОВІКОВА (Дніпропетровськ), яка захищає права представників заводу у цьому інциденті, заявила, що всі документи про те, що сталося 18 жовтня, буде передано до Генеральної прокуратури України для передачі у відповідні органи на території Російської Федерації.

«22 жовтня Філіпу КІРКОРОВУ компанією FTL Assistance було відправлено офіційне повідомлення, що проводиться прес-конференція і ми б хотіли почути його вибачення на адресу потерпілих. У прес-центрі Філіпа КІРКОРОВА відмовилися від будь-яких коментарів з цього приводу», - відзначила Л.НОВІКОВА.


постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-342903.html

Відповіді

 • 2009.10.23 | Almodovar

  Re: опа!Народний артист України мочить москалів у літаку (\)

  Що ви чекали від цього голубого бидла і геронтофіла?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.23 | kotygoroshko

   не все так просто в цьому випадку

   Almodovar пише:
   > Що ви чекали від цього голубого бидла і геронтофіла?


   в російські естраді так можна сказати про кожного

   але не кожен на великому концерті за Януковича агітує за Ющенка, а його батько агітував

   не кожен з рук Ющенка отримав звання Народного артиста України, а Філя отримав

   ну і не кожен стає українським патріотом, а Філя став! :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.24 | Bayan

    Та eлeмeнтарно просто, нe для двоємислів

    Almodovar пише:
    > Що ви чекали від цього голубого бидла і геронтофіла?

    Ваша правда.

    У нас кожнe бидло можe дістати Фількину грамоту тeпeрішнього прeзидeнта, що зовсім нe є відзнакою високих чeснот номінованого бидла.

    А щодо українського патріотизма Фількиного: якби я був разом з Фількою записаний до прeзидeнтського "кола патріотів", то попросився б мeнe виписати.
    kotygoroshko пише:
    > але не кожен на великому концерті за Януковича агітує за Ющенка, а його батько агітував
    >
    > не кожен з рук Ющенка отримав звання Народного артиста України, а Філя отримав
    >
    > ну і не кожен стає українським патріотом, а Філя став! :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.24 | kotygoroshko

     негарно так

     Bayan пише:
     > У нас кожнe бидло можe дістати Фількину грамоту тeпeрішнього прeзидeнта, що зовсім нe є відзнакою високих чeснот номінованого бидла.

     так негарно казати - чимось чорноротим і заздрісним віє від вищепроцитованої Вашої фрази
     Кіркоров отримав звання Народного від Ющенка після якогось із Євробаченнь, на яке він готував українського виконавця

     та і слухають Кіркорова в Україні люди, якщо думаєте інакше - подивіться скільки народу було на концерті Кіркорова за Януковича, на якому батько Кіркорова агітував за Віктора Федоровича Ющенка

     Bayan пише:
     > А щодо українського патріотизма Фількиного: якби я був разом з Фількою записаний до прeзидeнтського "кола патріотів", то попросився б мeнe виписати.

     а Ющенко його не записував до "кола патріотів" - я від себе назвав його патріотом за те, що він пи3дить москалів
     Ющенко нагородив його званням Народного артиста України, бо мабуть було за що
     а Вас не нагородив, бо мабуть не було за що

     цілком допускаю, що Ви вважаєте себе патріотом України, а Кіркорова не вважаєте
     але я ніколи не бачив у Кіркорова стільки заздрості до когось, як у Вас до нього
     а я собі погано уявляю ЗАЗДРІСНОГО патріота України


     от був в мому дитинстві мультик про Золоту Антилопу, в якій маленький заздрісний індус настукав султану, що зловити її можна якщо взяти в заручники її друга
     хіба можна уявити собі того індусика патріотом України? яби його швидше уявив українським емігрантом в Америку чі Канаду, який багато триндить про патріотизм і вчить нас жити, проте не здатний записати жодну пісню або зняти жодного художнього фільма
 • 2009.10.24 | Арій.

  Розстріляи обох - щоб знали, як битися в Українському літаку)))Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua