МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернули увагу на законопроектець? (/)

10/24/2009 | Sean
авторства оцих панів:
Унгурян П.Я. VI скликання
Єфремов О.С. VI скликання
Царьков Є.І. VI скликання
Соколов М.В. VI скликання
Уколов В.О. VI скликання
Литвин Ю.О. VI скликання
Бобильов О.Ф. VI скликання
Шпенов Д.Ю. VI скликання

№ 3271, що його 22.10 404 красеня прогосували у першому читанні, і тут саме 304 - за скорочення терміну підготовки до другого читання

ІІ. Внести до Закону України «Про телекомунікації» (ВВР, 2004, N 12, ст.155 ) такі доповнення:

1.Статтю 33 доповнити новою частиною 3 наступного змісту:

“3. Споживачі телекомунікаційних послуг зобов'язані у разі виявлення в інформаційно-телекомунікаційних системах, в тому числі в мережі інтернет, інформації та даних, пов'язаних з насильством, порнографію, проявами расової і національної нетерпимості та тероризму, пропагандою наркотиків, порушенням прав інтелектуальної власності повідомляти про це провайдерів телекомунікацій і/або правоохоронні органи”
Відповідно частину 3 вважати частиною 4.


Зворушує слово "пов'язаних", чи не так? Погодьтеся, ми з вами тут понаписували багато "пов'язаного", а скільки іще понаписуємо...

2.Частину 2 статті 39 доповнити новими абзацами 2-4 наступного змісту:

“На підставі мотивованого подання правоохоронних органів провайдери телекомунікаційних послуг зобов’язані вживати заходи з обмеження доступу своїх клієнтів до ресурсів, через які здійснюється розповсюдження незаконного інформаційного наповнення (контенту).
Провайдери комунікацій зобов’язані зберігати інформацію про всі з’єднання свого клієнта з ресурсами, доступ до яких надається зазначеним провайдером. Термін, порядок та повний перелік такої інформації встановлюється Кабінетом Міністрів України.
У разі виявлення порушення клієнтом законодавства України, у тому числі розповсюдження продукції порнографічного характеру із використанням дітей, провайдери телекомунікацій зобов’язані інформувати правоохоронні органи.”


(хто не вкурив - пояснюю:тепер провайдери будуть вирішувати, що є порушення закону і стукати)

І приймуть же.

Відповіді

 • 2009.10.24 | 123

  ахрєнєть

 • 2009.10.24 | zmej_gorynych

  Re: Звернули увагу на законопроектець? (/)

  Більше того - в першому читанні вже прийняли :gun:.

  Треба підключатися і дзвонити в усі дзвони, щоби ці одіозні пункти прибрали нах. Бо це просто пєсд.єтс. Кожного елементарно можна буде засадити на нари.
  Таки добиваються, падли, розширення ситуації на зразок християнського перворідного гріха (типу, ніби-то нічого ще й не зробив і не міг зробити, а вже апріорі винуватий). Як я їх ненавиджу, скотів! І таки неймовірно хочу закликати до максимального насильства проти них (ба, навіть більше - прийняти найактивнішу участь в такому насильстві!), але не закликаю і не приймаю :sol:

  Наскільки мені відомо, високоповажна організація ІНАУ (Інтернет-Асоціація України) вже готує аргументований протест.
 • 2009.10.24 | Koala

  Чи є цей законопроект пов'язаний з насильством і порнографією?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.24 | zmej_gorynych

   Так. Частково. Re: Чи є цей законопроект пов'язаний...

 • 2009.10.24 | Микола Гудкович

  Все, тепер маю нового фаворита (л)

  До цього фаворитом був сором'язливий ЗП С. Терьохіна про оподаткування інтернету.

  http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=2200
 • 2009.10.24 | Almodovar

  три дні вже матюкаюсь

  з приводу цього законопроекту. Так, наприклад, я постійно користуюсь одним абсолютно легальним сайтом для отримання певної виключно ТЕХНІЧНОЇ інформації. Мені її треба іноді скопійювати. Як тільки і виділяю певний фрагмент, автоматично мене одразу переадресовує на порносайт. Зрозуміло, борюся файрволлом і таке інше, але: я НЕ бажав заходити на цей сайт. То що, тепер мене притягнуть до відповідальності????
  Це по-перше.
  По-друге. А на голу жінку дивитися можна? И трахатись з нею? Це ж пряма порнуха!!!! А якщо я з нею не зареєстрований? А студентам оргію влаштовувати? Порнуха-чи нє?
  А завтра нам заборонять заходити на "ідєологічєскі врєдниє" сайти????
  Щось мені ця бздура тхне ФСБ-шною каналізацією дуже. якщо уважно проаналізувати все.... Та й Уколов знову ж тут...
 • 2009.10.24 | Мартинюк

  І не лише стукати , але блокувати і та обмежувати

  Sean пише:
  >
  > № 3271, що його 22.10 404 красеня прогосували у першому читанні, і тут саме 304 - за скорочення терміну підготовки до другого читання

  >
  > Зворушує слово "пов'язаних", чи не так? Погодьтеся, ми з вами тут понаписували багато "пов'язаного", а скільки іще понаписуємо...
  >
  > 2.Частину 2 статті 39 доповнити новими абзацами 2-4 наступного змісту:
  >
  > “На підставі мотивованого подання правоохоронних органів провайдери телекомунікаційних послуг зобов’язані вживати заходи з обмеження доступу своїх клієнтів до ресурсів, через які здійснюється розповсюдження незаконного інформаційного наповнення (контенту).
  > Провайдери комунікацій зобов’язані зберігати інформацію про всі з’єднання свого клієнта з ресурсами, доступ до яких надається зазначеним провайдером. Термін, порядок та повний перелік такої інформації встановлюється Кабінетом Міністрів України.
  > У разі виявлення порушення клієнтом законодавства України, у тому числі розповсюдження продукції порнографічного характеру із використанням дітей, провайдери телекомунікацій зобов’язані інформувати правоохоронні органи.”
  >
  > (хто не вкурив - пояснюю:тепер провайдери будуть вирішувати, що є порушення закону і стукати)
  >

  І не тільки стукати , але блокувати і та обмежувати. За тисячу баксів хабаря чи за дзвінком із якихось органів - типу слідчої комісії ВР.

  А поставити на будь який політичний форум чи в обговорення респектабельної статті якусь педо-фотку чи лінк на порно - це ж елементарно, шановні Ватсони.

  Загалом це творчий розвиток ідеї донецького генпрокурора Васільєва про "політичну порнографію" періоду 2002-2003 років. А тут ця ідея вже геніально адаптована до практичної реалізіції "групою товаріщей".
  Чесно кажуи починаю задумуватися - раз нардепи так серйозно запрацювали над тіє тематикою, то вони може й тово , так би мовити служби ради вирішили "більш предметно" вивчити що ж це за такий феномен - дитяча порнографія?
  Може там ще список звинучених розшириться згідно списку ініціаторів поправки?
 • 2009.10.24 | starlessblack

  Ідіоти

  П. 3 розширено.


  “1. Споживачі телекомунікаційних послуг зобов'язані"...

  Нікому я нічо не зобов'язаний...

  "в мережі інтернет,"- назвіть мені інші, блск.

  "провайдерів телекомунікацій" - це хто? Корж? :-) хе-хе-хе...

  2. "мотивованого подання правоохоронних органів" - байка ім. Путіна.

  "незаконного" - хай ше тут розкажуть про "законне"

  3. "зобов’язані інформувати правоохоронні органи.” - Угу, от зара я собі сів, і уявив, як воно буде визначати, що таке "розповсюдження продукції порнографічного характеру із використанням дітей," провайдерами телекомунікацій, бля.

  Ідіоти.
 • 2009.10.24 | taras-ods

  Педофіли розбушевалися?

  чи тепер це монополія виключно недоторканих?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua