МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Орли Луценка лякають дітей адвокатів Олени Полюхович.

10/24/2009 | Майдан-ІНФОРМ
У четвер вранці, 22 жовтня, міліціонери увірвалися в таксі, до якого сідала дочка адвоката Валерія Коновалова , котрий допомагає матері дітей, потерпілих у справі про педофілію.

Батьки дитини, яких на той час вже не було вдома , замовили таксі по телефону аби відвезти дочку до школи. Міліціонери пояснили свої дії тим що вони хочуть поспілкуватися з батьками , а саме з мамою школярки аби вручити ї повістку про виклик на допит її чоловіка Валерія Коновалова. За їхніми словами, вони безуспішно намагалися вручити цю повістку ще в середу звечора, тобто зразу ж після скандальної прес-конференції яку провели адвокати Олени Полюхович .

На думку Валерія Коновалюка дії міліції мають за мету відсторонити його та Циганкова від ведення справи Олени Полюхович, і, натомість, „делегувати” до цієї справи інших адвокатів, більш схильних до співробітництва із звинуваченим по цій справі депутатами від БЮТ.

Відповіді

 • 2009.10.24 | Shooter

  Це не новина - це раз

  Бо вже застаріла.

  А два - тоді варто подавати всі новини з цього приводу. Бажано об*єктивно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.24 | starlessblack

   :-)

  • 2009.10.24 | zmej_gorynych

   На мою думку в нинішній кризовій ситуації (з мораллю)...

   .. є лише один дієвий вихід для батьків скривджених дітей (відверто кажучи, не тільки для них. Але обмежимося топіком): суд Лінча. Якщо достеменно відомі злочинці і батьки є таки справжніми Батьками (з великої букви) - мочити падлюк! Бажано четвертуванням.

   Пояснюю.

   1. На справедливість органів дізнання та правосуддя надії нема жодної. Навіть коли не замішані "пєсдєтс як бляелітарні підарасофіли", а постраждалі та зловмисники знаходяться на одному соціальному щабелі, то завжди осудним буде той, в кого менше бабла, або зв"язків. Ну, або, скажімо так, до справедливості вирок суду не матиме жодного стосунку. Хтось заперечить?

   2. А якщо, не приведи Господь, в справу замішані "пєсдєтс як бляелітарні підарасофіли", то в такому випадку ці гандони з Олімпу моментально застосовують тупєйший камсамольско-партійний прийом на тему "все запиздіти і перевести в площину "кому це вигідно?" і "заказуха бля!"". А значна частина лоховатого народу сидить перед кретиноскопом, лузає насіння і думає: " А Х його знає.. Може там нічого і не було...". Погляньте на розшифровку недавно опублікованого базару між адвокатами "мами" нещасних дітей та Р.Б.. - Класика камсамольско-партійного прийому. Це в них в крові, в мікроцефалів КПSSно-камсамолістських. Я їх, як облуплених, знаю, підарасиків хтивих.

   P.S. В жодному випадку не закликаю народ до масштабних судів Лінча, а просто висловлюю своє оціночне судження :sol:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.24 | taras-ods

    А з якої партії головний суддя в країні?

   • 2009.10.24 | Lexa62

    Re: На мою думку в нинішній кризовій ситуації (з мораллю)...

    моє оціночне судження - Олена Полюхович вирішила підлататись на прийомних дітях.
    Інші винуваті в цій справі- майже вся політеліта, яка вирішуючи свої проблеми розвалила остаточно і слідчі органи і прокуратуру і судову систему.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.24 | zmej_gorynych

     Re: На мою думку в нинішній кризовій ситуації (з мораллю)...

     Lexa62 пише:
     > моє оціночне судження Олена Полюхович вирішила підлататись на прийомних дітях.

     Бог їй суддя. Якщо так - то це не мати. Це страшна потвора. І вічно горіти їй в пеклі. Якщо, повторюю, це так.

     > Інші винуваті в цій справі- майже вся політеліта, яка вирішуючи свої проблеми розвалила остаточно і слідчі органи і прокуратуру і судову систему.

     А ці кросавчєги-підорочки ще набагато раніше просто "поклали" на мораль та етику. І швиденько розвалили її в себе на "олімпі" і "упразднілі".
 • 2009.10.24 | Iryna_

  Пошукайте в гуглі хто такий Циганков і його оточення

  і не переймайтесь тим щоб їм вірити
  спелінг тіко російський поставте


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua