МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко – кандитат від ДАІшників?

10/24/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні перед обідом всі хто в’їжджав до Києв з західного напряму могли спостерігати вражаючі за кількістю „механізованих одиниць” автоколони ДАІ. Вони концентрувалися біля контрольно-пропускних пунктів . Такі „маневри” зафіксовані щонайменше на в’їздах до Києва по Житомирській та Одеській автомагістралях. Більшість очевидців пов’язує це із сьогоднішнім „народним випиханням” Тимошенко кандидатом у Президенти на Майдані Незалежності.

Єдине що залишається загадкою – така кількість мліціонерів підтягнута до Києва аби не дати приїхати приїхати сюди ж опонентам Тимошенко із Західної України, чи міліціонерів будуть використовувати на Майдані в якості звичайних „майданарбайтерів”. Яв сякому разі у відповідь на спробу кореспондента Майдан-Інформу вияснити мету цієї ДАІшної акції, водій ДАІшного авто невдоволено буркнув - ”видвигаємо козу в Президенти” ...

Відповіді

 • 2009.10.24 | хренЮля

  Re: Тимошенко – кандитат від ДАІшників?

  я сам депутат місцевої ради від БЮТ - так кожному з фракції надали рознарядку:зібрати і привезти не менше 20 людей на це "козовисування".Компенсації за проїзд людей не передбачено - тобто вези за власний рахунок, а потім у раді відбивай "бабло". Причому пообіцяли на Майдані реєструвати і відмічати (що і сталося).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.25 | хренЮля

   Re: Тимошенко – кандитат від ДАІшників?

   Що цікаво:висуває партія "Батьківщина",а про підпихачів з БЮТ (ПРП та УСДП) забули:чи вони ЇЇ не висувають?
   хренЮля пише:
   > я сам депутат місцевої ради від БЮТ - так кожному з фракції надали рознарядку:зібрати і привезти не менше 20 людей на це "козовисування".Компенсації за проїзд людей не передбачено - тобто вези за власний рахунок, а потім у раді відбивай "бабло". Причому пообіцяли на Майдані реєструвати і відмічати (що і сталося).
 • 2009.10.24 | настрадамус

  Re: Тимошенко – кандитат від ДАІшників?

  хто закрыв мине доступ на форум ! ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua