МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Опонентів кандидата Тимошенко побили і здали в міліцію.

10/25/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Групу студентів київських вузів, які 24 жовтня 2009 р., в суботу, намагалися прийняти участь у мітингу з нагоди висування Тимошенко в кандидати на Президенти, побили люди в чорному з бейджами „БЮТ”.
Більше сотні опонентів Тимошенко, поблизу будинку консерваторії намагалися висловити ставлення до перспективи обрання Тимошенко президентом. Зокрема вони тримали гасла , які критикували Тимошенко та її прибічників. Учасники цього пікету були побиті , у них відібрали плакати , листівки та прес-релізи, які ті планували роздавати представникам преси. Мілція , яка появилася пізніше не захистила постраждалих, навпаки – нападники „передали” їх міліціонерам.
За словами Олександра Тищенко, одного з учасників протесту проти висування Тимошенко, «як тільки ми розгорнули перший плакат, юліанські штурмовики накинулися на пікет. Першими повалили на мокрий асфальт дівчат з КПІ, потім дісталося хлопцям з Могилянки. Усе відбулося за лічені секунди. Ми кликали журналістів і вимагали, щоб ці бойовики показали свої посвідчення. Один з „охранки” Тимошенко сказав, що після перемоги Юлі нам світить «вовчий квиток»."

Нагадаємо що аналогічний інцидент стався підчас агітаційного концерту „З Україною в серці” на підтримку Тимошенко у Тернополі. Тільки там побили не студентів , а дідусів та бабусь із „Братства УПА” та „Спілки репресованих і політв’язнів”

Відповіді

  • 2009.10.26 | Макс

    Re: Опонентів кандидата Тимошенко побили і здали в міліцію.

    Блін. Перша ластівка диктатури.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua