МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З'їздРуху вирішив підтримати Тимошенко."Інакше виграє Янукович"

10/25/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Офіційне - від НРУ:

Об’єктивне вивчення нинішньої політичної ситуації в Україні, детальний аналіз рейтингів кандидатів на посаду Президента демонструють невтішні результати. Народний Рух попереджає: в Українській державі існує загроза російсько-олігархічного реваншу в особі Віктора Януковича та його команди.

Крім того, у нас є спільні соціальні та політичні переконання. Партійне гасло «Батьківщини» «Держава для людини» відповідає соціальним поглядам рухівців. А соціальні цінності – людина, сім’я, добробут і якість життя – забезпечення яких ставить перед собою «Батьківщина», так само є й рухівськими цінностями.


Received: by mail.maidanua.org from info@nru.org.ua

Відповіді

 • 2009.10.26 | Петро

  Заява з'їзду Руху

  ЗАЯВА Народного Руху України щодо підтримки на виборах Президента України Юлії Тимошенко
  24 Жовтня 2009 року 15:43
  [версія для друку]

  Українська держава опинилась на політичному роздоріжжі. У новому 2010 році українці мають зробити виважений крок вперед, який визначить подальшу долю держави, як мінімум на найближчі п’ять років. Один день всенародного вибору здатен змінити напрямок руху країни на роки, а, можливо, і на десятиліття.

  Народний Рух України, як послідовна політична сила національно-демократичного спрямування, як організація із двадцятилітньою незаплямованою біографією, не може і не буде стояти осторонь виборів Президента України. Кожен рухівець вважає за святий обов’язок взяти активну участь у захисті національних інтересів й обрати дієвого і сильного лідера держави.

  Рух ніколи не був партією з власними вузькопартійними амбіціями. Попередні парламентські та президентські вибори були яскравим тому свідченням. Саме наша сила виступила одним з ініціаторів створення у 2001 році виборчого блоку «Наша Україна», саме рухівці одностайно підтримали у 2004-му кандидата від об’єднаних національно-демократичних сил Віктора Ющенка, поклали на вівтар його перемоги власний авторитет і рухівську ідею. У 2006-2007 роках під час виборів до Верховної Ради саме НРУ виступив об’єднавчим ядром проукраїнських партій. І сьогодні ми не шкодуємо за свої попередні політичні рішення – ми усе робили правильно!

  Об’єктивне вивчення нинішньої політичної ситуації в Україні, детальний аналіз рейтингів кандидатів на посаду Президента демонструють невтішні результати. Народний Рух попереджає: в Українській державі існує загроза російсько-олігархічного реваншу в особі Віктора Януковича та його команди. Ми не хочемо жити у двомовній країні, де закони писатимуться за «зонівськими поняттями» під пильним оком Кремля! Не за таке боролись і сиділи у тюрмах українські патріоти, не за такі ідеали виводив Рух мільйони людей на вулиці наприкінці 80-х – початку 90-х років, не за кримінальне, сіре майбутнє Україна втратила одного з найкращих своїх синів – Вячеслава Чорновола! Не можна допустити приходу до влади Януковича, оскільки це означатиме втрату усіх попередніх демократичних надбань.

  Тому сьогодні рухівці та прихильники Руху повинні зробити ще раз належні висновки. Так, НРУ – самодостатня політична сила, яка відчуває в собі потугу й бажання запропонувати і реалізувати в інтересах народу і країни концепцію побудови демократичної, процвітаючої європейської держави. Так, Народний Рух бере участь у виборах Президента України як суб’єкт політичного процесу. Але водночас НРУ чітко усвідомлює, що Україна вкотре опинилась на краю державної безодні. І вихід з неї один – об’єднання усіх ідейно близьких політичних партій патріотичного, національно-демократичного спрямування навколо єдиного кандидата від демократичних сил на посаду Президента України. На наше рухівське переконання, таким кандидатом є нинішній Прем’єр-міністр України, голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

  Саме Юлія Тимошенко на сьогоднішній день є тим лідером, який здатен вивести країну з політичного хаосу та економічного безладдя. Народний Рух упевнений, що цей політик не схибить й впевнено поведе Україну по європейському шляху розвитку. І це не порожні слова. Такі висновки є наслідком нашого спільного минулого. З 2004 року Народний Рух та «Батьківщина» йдуть поруч, разом творячи історію України. Згадаймо, як 5 років тому, 2 липня 2004 року, Блок «Наша Україна» та Блок Юлії Тимошенко підписали угоду у Верховній Раді України щодо формування коаліції «Сила народу». Тоді ми затвердили програму спільних дій «Маніфест народної перемоги» та визначили принципи і основні положення плану організаційних та кадрових заходів після перемоги на президентських виборах.

  Саме наші політичні сили, наші активісти взяли найбільш активну участь у Помаранчевій революції й зробили все можливе, аби перемогла правда. Правильність нашої спільної ходи підтвердив також й мандат довіри, який український народ надав нам у березні 2006 року та у вересні 2007 року на виборах до Верховної Ради України.

  Крім того, у нас є спільні соціальні та політичні переконання. Партійне гасло «Батьківщини» «Держава для людини» відповідає соціальним поглядам рухівців. А соціальні цінності – людина, сім’я, добробут і якість життя – забезпечення яких ставить перед собою «Батьківщина», так само є й рухівськими цінностями.

  Народний Рух і ВО «Батьківщина» разом крокують до Європи і вже зараз перебувають у лавах Європейської народної партії. У сфері зовнішньої політики та оборони обидві наші політичні сили виступають за проведення дієвої політики міжнародної інтеграції в європейські та світові структури.

  Народний Рух України закликає усі інші демократичні політичні сили підтримати на виборах Президента України Юлію Тимошенко. Пам’ятаймо: лише разом ми переможемо!

  Слава Україні!

  Прийнято на 3-му етапі ХVIII Всеукраїнських Зборів (З’їзду) НРУ


  24 жовтня 2009 року
  м. Київ


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua