МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"шановні"... (/)

10/25/2009 | Тарас Токар
Шановна Юліє Володимирівно, шановні 450 бездарів із ВРУ, нашовні Яценюки, Януковичі, Симоненки, Тянгибоки й Вітренки!

Складається справедливе враження, що, крім як критикувати Президента Віктора Ющенка, ви ні на що не здатні. Хоча, ні, ви також вельми гаразд поливаєте лайном одне одного.

Та не про це мова. Щойно повернувся з чудового заходу, присвяченого 67-ій річниці УПА й 65-ій - УГВР, який проходив у Будинку вчителя. Було запрошено багатьох діячів культури, мистецтва, також - колишніх вояків УПА. В їх числі був сотенний Мирослав "Кривоніс" Симчич. Пан Кривоніс виголосив дуже класну промову, згадавши молодії літа, перебування в лавах УПА, також - совєцький полон.

Наприкінці сотенний додав пророчі слова: "Нинішня ситуація в Україні, може, така ж погана, як і тоді (на початку й в середині ХХ сторіччя - прим. авт.). Українців наново намагаються роз'єднати. Нам, як ніколи, варто єднатися в моноліт. І об'єднання це, на мою думку, мусить проходити довкола людини, котра має Україну в серці, Бога в душі. Власне, такою людиною є Президент України Віктор Ющенко! Підтримаймо ж його!".

Так от, дійсно. Віктор Андрійович - усенародно обраний, демократичний Президент. Його, між іншим, ніхто, як український нарід обрав. То якого ж милого ви, шановні політики, дозволяєте собі його критикувати? Тим самим ви протиставите себе українському народові, повагу й "піклування" про який ви повсякчас декларуєте.

А чи змогли б ви працювати в ситуації, коли, здавалося б, найвідданіші друзі перетворюються на ворогів, щойно отримавши від вас тепленьке крісло або добряче на вас прорекламувавшись? Не вина Ющенка, що його команда "кинула" його - всі ми люди, інколи надто довірливі.

Та скінчіть же, врешті-решт, критику НАРОДНО ОБРАНОГО Ющенка, котра розпочинається за першої-ліпшої нагоди. Усі роблять помилки. Та коли помилки перетворюються на звичку - то діагноз.

Чи ви гадаєте, що розумніші від того ж таки Мирослава Симчича, людини, яка має ТАКИЙ життєвий досвід і мудрість, що вам - колишній і нинішній вороже налаштованій до українства "силі" - і не снилося.

Не рівняйте себе до героїв. Не варто компроментувати такого "незручного" для вас Президента України Віктора Ющенка, перекручуючи правду на свій лад. Ліпше ДОПОМОЖІТЬ Президентові Ющенку розбудовувати Українську Демократичну Самостійну Національну Соборну Державу! Слава Україні!

http://politiko.com.ua/blogpost9383


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua