МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Слабоє звєно (/)

10/26/2009 | ak1001
http://infoporn.org.ua/2009/10/23/slaboye__zvyeno_

Слабоє звєно
Володимир Йадороб // 23.10.2009

Нє долго музика іграла. Коля Мартиненко, здається, ще тільки недавно на чолі нещадно пошарпаної фракції НУНС присягав на вірність Юлі і коаліції. І пофіг, що український парламентаризм внаслідок цього розродився геніальнім явищем – парламентська більшість, яка має менше половини голосів. Результати спроби «впихнути невпихуєме» (с) ми всі бачили на власні очі – повний парламентський колапс і безпорадність, посилені кризою та майбутніми виборчими перегонами.

В таких умовах коаліція мусила берегти як зіницю ока кожен багнет. Але це, зрозуміло, неможливо. Тому «слабоє звєно» мусило знайтися неодмінно. Ним, як ми й прогнозували у свій час, виявилася фракція НУНС. У коаліцію вона увійшла зі скандалом і розколом, а рішення про участь у коаліції було ухвалене мінімально необхідною кількістю голосів.

Тому вся коаліція трималася на «обрізаних» НУНСівцях, а вони трималися «на чєсном словє і на адном крилє». Крило не витримало: сьогодні у парламенті зареєстрували 38 необхідних підписів за зняття Колі Мартиненка з посади керівника фракції. Що з високою долею ймовірності може взагалі поставити жирний хрест на його політичній кар’єрі – Юща він зрадив, «регіонам» аби хоча б своїх кудись повпихати, не те що Колю, а Юлі Мартиненко був потрібен лише доти, допоки фракція залишалася в коаліції.

Відтак наступним логічним кроком існування НУНСу будуть вибори нового керівника фракції, яким з високою долею ймовірності може стати Кириленко. Після цього фракція залишить коаліцію і тій прийдуть гайки.

Кажуть, що існують якісь домовленості про створення нової коаліції у складі ПР, НУНС і коммі. Проте Кириленко раніше відзначався принциповою особистою незгодою мати справи з КПУ. Як буде зараз – я не знаю, але нічому не здивуюся.

Розвал коаліції означатиме для Юлі, з одного боку, фіаско її уряду і безславну відставку. А з іншого– вона зможе зітхнути з полегшенням, струсивши з себе жадібний непотріб «самооборонців» Луценка та хитро зробленого Литвина. І спокійно починати кричати, що вона працювала, але їй не дали.

Володимир Йадороб

Відповіді

 • 2009.10.26 | GreyWraith

  Це може мати далекосяжні наслідки

  ak1001 пише:
  Що з високою долею ймовірності може взагалі поставити жирний хрест на його політичній кар’єрі – Юща він зрадив, «регіонам» аби хоча б своїх кудись повпихати, не те що Колю, а Юлі Мартиненко був потрібен лише доти, допоки фракція залишалася в коаліції.
  За цього хай не турбуються - воно живуче, мов тарган, і не тоне, як самі знаєте що. Випливе...

  Відтак наступним логічним кроком існування НУНСу будуть вибори нового керівника фракції, яким з високою долею ймовірності може стати Кириленко. Після цього фракція залишить коаліцію і тій прийдуть гайки.
  Тимошенко може там попрацювати, тому не будуть поспішати виходити із коаліції. Але ймовірність такого розвитку подій справді висока.

  Кажуть, що існують якісь домовленості про створення нової коаліції у складі ПР, НУНС і коммі. Проте Кириленко раніше відзначався принциповою особистою незгодою мати справи з КПУ. Як буде зараз – я не знаю, але нічому не здивуюся.
  А в це я не вірю. Якщо НУНС не входить у жодну коаліцію, то виникає пат, який розрулюється або дуже вигідним для Ющенка достроковим розпуском ВР, або об'єднанням у коаліцію ПРУ і БЮТ. Останнє я вважаю малоймовірним, бо вибори Президента на носі.

  Розвал коаліції означатиме для Юлі, з одного боку, фіаско її уряду і безславну відставку.
  Давно пора...

  А з іншого– вона зможе зітхнути з полегшенням, струсивши з себе жадібний непотріб «самооборонців» Луценка та хитро зробленого Литвина. І спокійно починати кричати, що вона працювала, але їй не дали.
  А такі крики вже не модні років із 10. Кучма їх повикористовував надовго наперед. А тепер елементарно буде запитати: невже ти не знала, на що йшла? ;) І врешті-решт сама два роки тому верещала, що підеш у відставку за відсутності успіхів. Що, злий Ющенко розвалив коаліцію? Так треба було на виборах набирати хоча б 226 голосів і горя не знати, а якщо вже "ніпалучілась", і треба узгоджувати свої дії із союзниками і йти їм на поступки. Бо інакше навіщо їм така коаліція?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.26 | ak1001

   може мати і може і не мати. нехай спочатку доведуть

   хоч цю справу до завершення
 • 2009.10.26 | Мартинюк

  А Ви є оцим Йадоробом?

  Бо щось вигладає що ви просто "розкручуєте" той інфопорн так би мовити на ресурсі Вільного Форуму.
  Згалом ніхто не проти аби на форум тягалися цікаві лінки і тексти, і тема актуальна, але текст нічого нового не додає до того що вже всюди обсмоктується протягом тижня, настільки аби його ексклюзивність виправдовувала близьке сусідство іншого інфопорну

  Бо це вже другий інфопорн, який Вашими стараннями притягнуто на першу сторінку форуму...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.26 | ak1001

   1 я не є. 2 вам шашечки ілі єхать?

 • 2009.10.26 | ak1001

  НУНС не збирається змінювати коаліцію (/)

  http://www.pravda.com.ua/news/2009/10/26/104033.htm

  Збір підписів за зміну лідера фракції НУНС не означає подальшу зміну формату коаліції.

  На цьому наголошує представник НУНС Владислав Каськів.

  "Зміна керівництва фракції не передбачає зміну формату коаліції чи інших дій, спрямованих проти її стабільності", - заявив депутат.

  "І я вважаю, що треба зупинити будь-які спекуляції щодо цього і перестати збурювати країну", - додав Каськів.

  Він також упевнений, що в НУНС просто не буде підтримки щодо зміни коаліції.

  "Я категорично запевняю, що в НУНС не буде голосів за вихід з коаліції чи зміну її формату", - зазначив депутат.

  "Близько половини підписів депутатів не буде за вихід з коаліції на відміну від високої ймовірності зміни керівника фракції", - додав він.

  Відповідаючи на питання, як він ставиться до можливої зміни керівництва НУНС, Каськів відповів:

  "Якщо це працюватиме на оптимізацію роботи фракції, то позитивно. Але я точно знаю, що люди, які мислять таким чином, ніколи не ставили питання про вихід з коаліції чи зміну її формату".

  Раніше повідомлялося, що у фракції зібрано 38 підписів за зняття лідера фракції Миколи Мартиненка.

  Водночас деякі представники фракції заявляють, що ці підписи сфальсифіковані.


  ------

  мильна булька цей нунс
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.26 | hrcvt

   це ВР - мильна булька, на жаль

   Що за парламент, де підписи депутатів фальсифікують?!!
   І згадаймо, що на махінаціях будувалась і коаліція, і всі голосування - антиконституційні, бо не особисті.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua