МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про реабілітацію(/)

10/26/2009 | ak1001
Про реабілітацію
Володимир Йадороб // 22.10.2009


О! Чули новину? Уряд виділив зі стабілізаційного фонду 2,5 млн. грн. на будівництво реабілітаційного центру для народних депутатів у Кончі-Заспі. Так ось навіщо у бюджеті стабфонд!

Нє, ну ми ж усі прекрасно розуміємо, чому Юля Володимирівна так переймається проблемами простих народних депутатів. Їм же ж від тяжкої розумової (а часто і фізичної – коли б’ються за трибуну) треба відпочивати. Особливо багато народних обранців, що потребують реабілітації, якраз у БЮТі. Наприклад, Уколов з Терьохіним, Богдан, той же самий Лозінський (як повернеться). Куди ж без реабілітації? Коротше, тєма важная і актуальная, як колись писав один тоді ще ворог Юлі Володимирівни.

Правда, напередодні БЮТ крокодилячими сльозами плакав над підвищенням соцстандартів, бо грошей немає. Але то було у парламенті. А Юля про відсутність грошей нічого не знає. Бо у своїх численних інтерв’ю незмінно заявляє про успішність свого уряду і перевиконання бюджету.

Нє, ну добре. Чорт з ними, тими народними депутатами та їхньою реабілітацією. Але з яких таких джерел взяти ці гроші за повної їх відсутності? Правильно, їх треба позичити або надрукувати. Уряд планує виділити зі стабфонду необхідну суму за рахунок надходжень від державних розміщення цінних паперів. Це, по суті, все одно, що позичити. А якщо змусити Нацбанк викупити хоча б частину цих цінних паперів (як це вже робилося неодноразово) – той, в умовах дефіциту валютних резервів, змушений буде вмикати друкарський верстат.

Головне, що при цьому уряд акуратно звітує про таке ж перевиконання плану надходжень до стабілізаційного фонду, як і до бюджету. А тепер виявляється, що гроші там і не ночували, їх лише «заплановано».

До речі, пікантний момент. Ці 2,5 мільйона раніше мали інше призначення: «Митецький Арсенал». Таким чином, Юля вбила одразу кількох зайців: виділила гроші на задоволення потреб правлячої еліти, наповнила міфічний стабфонд і наклала невеличку купку на Ющенкову мрію. Просто і елегантно.

Володимир Йадороб

Відповіді

  • 2009.10.26 | ak1001

    и шо на єто скажет пан обсервер?

  • 2009.10.26 | Lexa62

    Re: Про реабілітацію(/)

    нормально можна переписати пост. Зі списком нардепуків, які є потенційними відвідувачами реабіталіційного центру.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua