МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СБУ поки не знайшла криміналу у діях Табачника

10/26/2009 | Майдан-ІНФОРМ
але "продовжує здійснювати заходи..."

Отримано відповідь на звернення до Служби безпеки України щодо притягнення до відповідальности вельми балакучого гр-на Дмитра Табачника, історика і нардепука, за його висловлювання у газеті "Известия" (https://maidanua.org/static/mai/1253783401.html)

Відповідь така:


СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
Департамент захисту національної державности
21 "жовтня" 2009 р.

№5/4-13-С-18680

На №9/9/51 від 24.09.2009р.

Шановний Олександре Северин!

В Департаменті захисту національної державности, за дорученням керівництва Служби, уважно розглянуто Ваше звернення щодо публікації 24 вересня п.р. в Інтернет виданні "Известия" (РФ) cтатті "От Риббентропа до майдана" авторства, як вказано, народного депутата України Д.Табачника.

Здійсненим правовим аналізом матеріалу встановлено, що у діях автора відсутня об'єктивна сторона складу злочину, передбаченого ст.110 КК України ("Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України"), а саме: умисної дії, вчиненої з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, публічних закликів чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, як і до вчинення будь-яких інших протиправних дій, а також ст.161 КК України ("Порушення рівноправности громадян залежно від їх расової, національної належности або ставлення до релігії"), зокрема: відсутня об'єктивна сторона даного складу злочину, яка виявляється у здійсненні будь-якої дії, спрямованої на розпалювання національної, расової або релігійної ворожнечі та ненависті; на приніження національної чести та гідности або образу почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями.

Тобто у діях автора відсутні ознаки злочинів, передбачених ст.110 та 161 КК України.

Служба безпеки продовжує здійснювати заходи, спрямовані на попередження, виявлення та припинення злочинів та інших протиправних діянь, які безпосередньо створюють загрозу інформаційній безпеці держави.

З повагою

Перший заступник начальника І.Костенко
***

Замість постскриптуму. Тему не закрито.

По-перше, хотілося б (не знаю, чи варто) сподіватися, що очільники ПРУ врешті замисляться (як це вже робив Б.Колесников) над тим, чи потрібен їм гр-н Табачник "в обіймі".

По-друге, діяльність гр-на Табачника, особливо у разі його потрапляння на якусь державну посаду, певно що має стати предметом особливої уваги українців, і уваги дієвої. Знов-таки, чи потрібно це очільникам ПРУ?


Олександр Северин

Відповіді

 • 2009.10.26 | Читач

  Re: СБУ поки не знайшла криміналу у діях Табачника

  За таку статтю, як у Табачника, його ниде не допустили на держслужбу. Бо анкета забруднена дальше никуди. В Украини дуже слабка професийна пидготовка юридичних кадрив и держслужбовцив.
 • 2009.10.26 | Philippe de Chènevière

  Цікава реакція. Схоже, в СБУ поділяють погляди Табачника

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.26 | Адвокат ...

   Тіпа таво... Але, радше,-- инше.

   Наливайченку не була доведена команда "Жорстко протидіяти анти-державній діяльности!". Як пан Наливайченко від Ющя такої команди не отримав, то го наступник від "нового" (п)резидента уркаїни,-- не отримає й поготів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua