МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Висунення одної кандидатки в Президенти

10/26/2009 | Hanna1
на Майдані в мене особисто викликало такий напад сорому, що слів нема.

Дивилася в телевізії десь 7 хвилин, а вражень вистачило по повній програмі.

Людина, в якої є хоч трохи власної гідності, почуття гумору і самоіронії, а також елементарний смак брати в такому участь чисто фізично не зможе - її знудить.

Я наче опинилась наприкінці 70-х в самих розпал застою і дарагого Лєоніда Ілліча. Карочє - повний отстой.

І як результат - не знаю шо, мені тепер робить. Я так думала, шо нікуди не дінусь і в другому турі доведеться проголосувати за Пані прем"єр-міністра. Але поки мене не попустить - тепер не зможу. А здається, шо попустить не скоро.

Тож як не пропхнеться в другий тур хтось хоч трохи притомний, доведеться цих обох послати. Такий у мене настрій.

Відповіді

 • 2009.10.26 | Микола Гудкович

  Закріпімо результат (л, нпр)

  Пано Ганно, прочитайте, будь ласка, скільки зможете моїх матеріалів про Тимошенко (http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?tag=yuliya-tymoshenko) або краще про БЮТ у цілому (http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?tag=byut), хоча б тільки з останніх. І потім подумайте — може, все-таки кудись та дінетесь? :)
 • 2009.10.26 | Isoлято

  Гарний у Вас настрій, нема чого соромитись!

 • 2009.10.26 | Адвокат ...

  А як що "бєз вОплєй і сОплєй",-- що не сподобало сі?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.26 | Torr

   а кіко платили щоб не знудило?

  • 2009.10.26 | Hanna1

   Re: А як що "бєз вОплєй і сОплєй",-- що не сподобало сі?

   Та я ж наче написала що. Брак смаку, безсоромні "хвалєбние оди" і образ хай не "отца", так "матери всех народов".

   Я аж такого відвертого вождізма і браку елементарного почуття міри не чекала. Всі прямі ефіри, які я досі бачила, справляли скоріше позитивне враження.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.26 | Микола Гудкович

    А яке приємне враження справляв був Обама!


    А потім пішло і виявилося — і вождизм, і непотизм, і банальна брехня.
 • 2009.10.26 | Sean

  засунення однієї кандидатки у Президенти

  з усім згоден

  Hanna1 пише:
  > І як результат - не знаю шо, мені тепер робить. Я так думала, шо нікуди не дінусь і в другому турі доведеться проголосувати за Пані прем"єр-міністра. Але поки мене не попустить - тепер не зможу. А здається, шо попустить не скоро.
  >
  > Тож як не пропхнеться в другий тур хтось хоч трохи притомний, доведеться цих обох послати. Такий у мене настрій.
  так і треба.

  А якщо вони спробують це право у нас забрати http://maidanua.org/static/news/2009/1256553393.html - отут треба щось робити. Принаймні - висновки
 • 2009.10.26 | Людмила

  ТЮ

  а може зараз робити УСЕ можливе, аби в другому турі був якийсь інший вибір, ніж між Лідером та Воною?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.26 | Hanna1

   Re: ТЮ

   І шо ж можливо зробити, дозвольте запитати? Хоч не ВСЕ, до дещо?

   Я шось нащот того, що можна щось зробити, якось дуже песимістично налаштована
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.26 | Людмила

    ТЮ

    оскільки питання "хто винний?" у порядку денному не стоїть, то чому не почати брейнстормити "що робити?"?

    розумію, що особливо розумних рішень поки що не видно.
    але ж уміщу кудись дівати треба...

    у 2004-му, ситуація не менш безвихідна була, якщо не бульше.
    і нічо - продерлися.

    то чому б й цього разу не повірити у власні сили?
 • 2009.10.26 | Арій.

  Потрібно поміняти закон - щоб в 2-й тур

  могли вийти 3 кандидата.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.27 | Мірко

   Або щоби можна було голосувати "проти всіх"

   А тоді щоби стояли 3-тий та 4-тий з першої тури, - а якщо знов проти всіх виграє то стоять 5-тий та шестий... і тд
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.27 | Sean

    можна голосувати "проти всіх"

    вірніше - "не підтримую жодного з кандидатів"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.27 | Hanna1

     Re: можна голосувати "проти всіх"

     Ну так, поки що є, але інновація попереднього дописувача в тому, що, якщо кандидат "проти всіх" набере в 2 турі більшість, то проводиться третій тур між тими, хто в першому турі посіли відповідно 3 та 4 місця.

     Думаю, що це на сьогодні мало ймовірно провести, але забавка була б не зла. 1. дала б вихід із практично безвихідного становища.
     2. Знайшла б деяких симпатиків серед депутатів.

     І оригінально. Що теж само по собі чогось варте.
 • 2009.10.26 | зновусябр

  Хто, по-Вашому, пропхнеться притомний в другий тур?

  Викормиш Пінчука і Фірташа Яценюк, якому російські політтехнологи у програмі понаписували фігні на кшталт масового будівництва АЕС і нової індустріалізації (дивно, як це нову колективізацію поруч з новим Голодомором не пропонують)? То це вже безнадійно. 10% - ось стеля Яценюка. А керуватись естетичними відчуттями-дурниця. Ви ж наймаєте топ-менеджера для країни. Тимошенко якраз проявила себе непогано, десь на тверду четвірочку. А у Києві такі естетки, як Ви, і посприяли тріумфу Космоса. Усі їм, бачте, погані. то керувати Вами будуть ті, кого оберуть не такі перебірливі люди. І тоді вже не жалійтеся - не буде на кого.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.26 | Hanna1

   Re: Хто, по-Вашому, пропхнеться притомний в другий тур?

   зновусябр пише:
   > Викормиш Пінчука і Фірташа Яценюк, якому російські політтехнологи у програмі понаписували фігні на кшталт масового будівництва АЕС і нової індустріалізації (дивно, як це нову колективізацію поруч з новим Голодомором не пропонують)? То це вже безнадійно. 10% - ось стеля Яценюка.
   Я, шановний, не знаю, хто пройде в другий тур і звідки візьметься притомний. Хіба з Марса прилетить, тож особливих надій не маю.

   А керуватись естетичними відчуттями-дурниця. Ви ж наймаєте топ-менеджера для країни. Тимошенко якраз проявила себе непогано, десь на тверду четвірочку.

   Я, пане, не топ-менеджара наймаю. Топ-менеджером хай буде прем"єр-міністр, я не заперечую. Якого призначатиме більшість ВР. Теж не заперечую. Яка (більшість) має нарешті утвортися де факто (а не лише на папері) чи то шляхом укладення коаліції чи шляхом перевиборів, мене і те, і те влаштує. А я вибираю гаранта прав і свобод громадян - в першу чергу, та особу, яка визначатиме зовніщньо-політичний курс країни. А в цій справі без доброго смаку - ніяк. От як Ви вибираєте костюм, то вам смак хіба заважає? А то ж не костюм, а зовнішньополітичний курс!

   А у Києві такі естетки, як Ви, і посприяли тріумфу Космоса. Усі їм, бачте, погані. то керувати Вами будуть ті, кого оберуть не такі перебірливі люди. І тоді вже не жалійтеся - не буде на кого.

   Такі естетки як я, нажаль, не можуть завадити неперебірливим людям їсти всяке гімно, але сама його їсти - вибачте, не буду, як би Ви мене до цього не намовляли.

   І взагалі, якби більше було людей, яким важливіше, що вони ролять, ніж для чого, ми б з Вами вже давно жили в іншій країні.

   Нє?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.26 | зновусябр

    політика-мистецтво можливого, а не бажаного

    Обирати гаранта конституції як костюм? ви блондінго? обирати треба по справах, по ділових якостях. Це й Христос радив свого часу-"по ділам їхніх пізнаєте їх." От і проаналізуйте, що ЗРОБИЛИ кандидати.Зробили, розумієте, не пообіцяли, а зробили, в рамках своїх повноважень. Що зробила Тимошенко як премєр. Ющенко як Президент, Янукович як лідер опозиції і Яценюк як спікер ВР. А потім порівняйте. Не треба оцінювати благі наміри, ступінь українськості і тому подібне блаблабла. Просто хто як справляється з своєю нинішньою роллю. А якщо справляється погано, то де гарантія, що на посту Президента буде справлятися краще?
    а гімно ви будете їсти, нікуди не дінетесь, навіть якщо на вибори не підете, як їдять його зараз УСІ кияни. і перебірливі, і не дуже.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.27 | Hanna1

     Re: політика-мистецтво можливого, а не бажаного

     зновусябр пише:
     > Обирати гаранта конституції як костюм? ви блондінго? обирати треба по справах, по ділових якостях.

     Та шо Ви кажете? Оце да! А я й не знала... Можна сказати, персонаж зновусябр чисто очі мені відкрив зранку 27 жовтня року 2010 від Різдва Христового.

     Це й Христос радив свого часу-"по ділам їхніх пізнаєте їх." От і проаналізуйте, що ЗРОБИЛИ кандидати.Зробили, розумієте, не пообіцяли, а зробили, в рамках своїх повноважень. Що зробила Тимошенко як премєр.

     Не вдаючись тут до докладних розборок її польотів, що не є темою цієї гілки, скажу: влаштувала гидке, аморальне, тупе і позбавлене елементарного смаку дійство на Майдані, яке до того ж протирічить законодавству. І це є темою гілки. Отже якщо Ви хочете довести, що дійство було як мінімум в межах пристойності - тоді веллкам, доводьте. А якщо Ви хочете тут розказати, що Тимошенко взагалі в інші часи досить багать зробила корисного, то я Вам можу про це більше розказати, повірте мені на слово. Але я зовсім не збираюся їй це неподобство пробачати за колишні заслуги. Бо мені гидко зараз, розумієте? Зараз, а не вчора чи завтра. Хоча я чомусь думаю, що Ви навряд чи зрозумієте. І костюми вибирати Ви, мабуть, також ще не навчилися.

     Ющенко як Президент, Янукович як лідер опозиції і Яценюк як спікер ВР. А потім порівняйте. Не треба оцінювати благі наміри, ступінь українськості і тому подібне блаблабла. Просто хто як справляється з своєю нинішньою роллю. А якщо справляється погано, то де гарантія, що на посту Президента буде справлятися краще?

     Я, здається, ніде не казала, що збираюся віддати свій дорогоцінний голос за когось з вищеперелічених панів. Тому в даному контексті мене їхній доробок не цікавить. А за Тимошенко, хоч і в другому турі, але все ж збиралася. А тепер не збираюся. Про що й сповістила доступним мені способом.

     > а гімно ви будете їсти, нікуди не дінетесь, навіть якщо на вибори не підете, як їдять його зараз УСІ кияни. і перебірливі, і не дуже.

     Ні, не буду. Тому що той факт, що я в меншості і не можу поки що радикально вплинути на вибір більшості зновусябрів, все ж таки, з мого погляду, менше гівно, ніж за-для міркувань якоїсь там політичної доцільності не просто миритися з поганим смаком, гидотою і аморальністю, а підтримувати все це своїм, повторюся, дорогоцінним голосом. Він - один з моїх не таких вже й численних активів, я не буду ним розкидатися.

     А шо там в кінці вийде, кого більшість обере - мо, й Януковича, я тій більшості не лікар. Те, що я хочу сказати, дуже просте: люди, досить прикриватися ніби-то доцільністю і вибирати гівно, яке зараз здається, що менше смердить. ОК?
 • 2009.10.27 | 100%

  "Мессія" став як ПРдони, прихильники - ганни германи

  Батько кучма таки попрацював над генофондом
 • 2009.10.27 | Sean

  Хмара; "Вершина ліцемірства і цинізму" (/)  Я думав, що мабуть вже ніщо мене не може здивувати. Та мушу признатися – помилився. Я все таки не уявляв до якого ступеня пігмейства, моральної деградації і продажності можуть опуститися деякі відомі люди від української науки та української культури.

  Маю на увазі те шоу, яке відбулося 24 жовтня на Майдані Незалежності, під виглядом нібито відкритого з’їзду БЮТ, яке іміджмейкери Юлії Тимошенко намагалися видати за всенародне висунення її в президенти.

  За все своє життя більш лицемірно-огидного дійства я не бачив. Огидного, бо наскрізь фальшивого. Хіба ж можуть викликати інші почуття люди, які говорять про мораль, але для яких такої категорії просто не існує, коли нахабна брехня видається за правду, а незмірне шахрайство – за справедливість.

  І страшно і гидко, коли весь цей вулкан брехні і цинізму ще й намагаються освятити Божим благословенням, під звуки божественного гімну "Боже великий єдиний" у виконанні Ніни Матвієнко.

  Боляче коли все це освячує прекрасною піснею про Україну Тарас Петриненко.

  Дивно, коли президент НАНУ Борис Патон - людина розумна і заслужена, виходить і говорить неправду про нібито велике піклування прем’єра Тимошенко про українську науку у той час, як навіть знаменитий інститут електрозварювання, що носить ім’я Патона ледь животіє, не кажучи вже про інші підрозділи і науку в цілому. Дивно, дуже дивно, навіщо цьому вченому на дев’ятому десятку вимазуватися в багнюку!?

  Гірко, коли такі люди, як академік Згуровський, який чудово розуміє, що Юля насправді руйнує Україну, опиняються в цьому ж гурті.

  Якщо шановні академіки не розуміють, що Тимошенко руйнує Україну , штовхає її до катастрофи то навіщо нам такі академіки. А якщо тільки вдають, що цього не розуміють, то ще страшніше, бо самі стають співучасниками злочину - маємо на увазі політичну оцінку, а не юридичну.

  Де ж межа продажності!? Не дивно нашій псевдопатріотичній естраді: ці будуть співати за будь-кого, хто більше заплатить, хоча на щастя є поодинокі винятки і в цьому середовищі.

  І нарешті декілька слів про "особливих" людей, поведінка, яких давно ніскілечки не дивує, бо легко прогнозована. Однак, дивує те, як легко ця людина кочує з однієї годівниці до іншої, навіть не соромлячись всієї очевидності процесу.

  Цього кадра ми давно знаємо. Мало хто з ним зрівняється в тому, скільки шкоди він завдав Україні. Звичайно – це Леонід Кравчук.

  І зрозуміло він також нині поряд з Тимошенко. Той самий Леонід Макарович, який вийшов сухим з води і не відповів за злочини проти України. А пригадати є що. І потрібно, бо молоде покоління цього не знає, а старше дуже швидко забуває.

  Так ось - це той Кравчук, який дав розпорядження перевести до Москви заощадження наших громадян, які частково повертає Юля за рахунок зовнішніх заборгованостей, за які будуть розраховуватися не Кравчуки, а наші з вами, шановні громадяни, діти і внуки.

  Це той Кравчук, який позбавив Україну ядерного статусу і за безпосередньої участі якого було розкрадено найбільше в СРСР Чорноморське морське пароплавство, яке приносило 2 мільярди доларів чистого прибутку.

  Це той Кравчук, який віддав Росії 2/3 Чорноморського військово-морського флоту, який згідно договору про розподіл майна СССР між Україною і РФ мав весь належати Україні.

  Це він, Леонід Макарович Кравчук освятив своєю владою нечуване розграбування України компартійно-комсомольською мафією під виглядом прихватизації, а українців з кравчучками змусив поневірятись по всіх світах у пошуках куска хліба.

  Він ще до проголошення Незалежності поспішив виконати замовлення Москви і витворити маріонеткову антиукраїнську автономію у Кримській області, чим створив на десятиліття проблеми для України.

  У 1999 році Кравчук агітував за Кучму, у 2006 очолював медведчуківський блок "Не так!", у 2009 – агітує за Тимошенко. І це лише деякі штрихи його ганебної діяльності.

  Що ж, безкарність породжує безвідповідальність.

  Не будемо тут аналізувати "успіхи" Тимошенко, і куди вона штовхає Україну. Тобто як і заради чого ВОНА насправді працює. Це окрема велика тема.

  Тут лише звернемо увагу ось на що: тільки вдумаймося в яку копієчку влетів цей бенкет під час чуми Україні. Адже можна лише уявити скільки коштувало звезти до Києва сотнями автобусів з усіх областей України так званих делегатів на так званий з’їзд на Майдані.

  Зрештою, пані Тимошенко ще не зареєстрована кандидатом на пост президента і за такий агітаційний маскарад, який є брутальним і демонстраційним порушенням закону про вибори президента, ЦВК має всі підстави не реєструвати Тимошенко кандидатом.

  А скільки коштують продажні естрадні соловейки з серцем, загорнутим у зелені купюри, вже навіть і уявити неможливо, коли нещодавно наш прославлений Скрипка на всю державу заявляв, що його запрошують в тур за Юлію Тимошенко, але він більше не буде агітувати за політиків - не мистецьке це мовляв діло, і що, чи не побачили ми його на Майдані в цьому шоу!?

  А ви українці, будьте пильними і не дайте себе завести під дурного хату! Пам’ятайте, Юлія Володимирівна - неперевершений майстер брехні і авантюр.  Степан Хмара
  http://pravda.com.ua/news/2009/10/26/103999.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.27 | Hanna1

   Re: Хмара; "Вершина ліцемірства і цинізму" (/)

   З шановним паном Степаном погоджуюсь практино в усьому, крім нижченаведеної цитати:

   "Якщо шановні академіки не розуміють, що Тимошенко руйнує Україну , штовхає її до катастрофи то навіщо нам такі академіки. А якщо тільки вдають, що цього не розуміють, то ще страшніше, бо самі стають співучасниками злочину - маємо на увазі політичну оцінку, а не юридичну".

   Я думаю, що Тимошенко не руйнує України й не штовхає її до катастрофи. Це надто сильні слова. Але, схоже, що людина, яка втрачає відчуття міри й доречності й починає з пафосом ставитися до самої себе на вищих постах стає небезпечною.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.27 | Микола Гудкович

    Я не згоден тільки в одному — це ще не вершина

    Hanna1 пише:
    > Я думаю, що Тимошенко не руйнує України й не штовхає її до катастрофи. Це надто сильні слова. Але, схоже, що людина, яка втрачає відчуття міри й доречності й починає з пафосом ставитися до самої себе на вищих постах стає небезпечною.

    Слова сильні, але правдиві. Тимошенко руйнує Україну і штовахає її до катастрофи. Вона будує антисистеми: замість судової системи — система юлєсуддя/портносуддя (система безкарних порушень принципів судочинства та законів); замість бюджетної системи — система приписок та маніпуляцій з цифрами, і так далі.
    Замість казати правду — брехня та маніпуляції.

    Це руйнує державу.
 • 2009.10.27 | dmitry

  Точно такі самі враження. Особливо "надихнула" пісня ГОДО

  Хтось може дати текст? Є одна ідея...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.10.27 | Lexa62

  а як вам Гриценко, антипод Юлі в плані масовок?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.27 | Oza

   Re: а як вам Гриценко, антипод Юлі в плані масовок?

   Среди всех кандидатов единственный толковый и профи.
 • 2009.10.27 | Bogun

  Я Вас цілком підтримую, в другому турі проти усіх,

  звичайно якщо там не буде Юща.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua