МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Свобода" провела міжнародний дитячий турнір з плавання

10/26/2009 | Ірина Слободян
23-24 жовтня 2009 року за сприяння члена Всеукраїнського об’єднання "Свобода", депутата Тернопільської обласної ради Андріяна Гутника у Львові відбувся міжнародний дитячий турнір з плавання на кубок аквапарку "Пляж".
Майже півтори сотні юнаків та дівчат 1995 року народження і молодші упродовж двох днів змагалися в індивідуальних та групових видах. Участь у змаганні узяли юні спортсмени з п’яти країн: України, Польщі, Молдови, Білорусі та Російської Федерації.
У церемонії нагородження юних спортсменів узяв участь лідер Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок.
У своєму слові лідер "Свободи" зазначив:
"Дивлячись в очі юнаків і дівчат, які прагнуть перемог, які виявляють волю і спортивний характер, я бачу майбутнє України. Великої європейської країни і великої нації. Сьогодні ці юнаки і дівчата дістають свої перші спортивні перемоги, а завтра вони даруватимуть перемоги своїй нації. Перед нами діти Незалежності - вільні від рабських колоніальних стереотипів, покоління з великим майбутнім. І від нас, дорослих, залежить, яку країну ми передамо цьому поколінню. Вірю, що ми спроможні зробити Україну такою, про яку мріяли наші діди і якої гідні наші діти.
ВО "Свобода" підтримує здоровий спосіб життя, заняття спортом, що виховують повагу до нації і країни".

Відповіді

  • 2009.10.26 | miner

    …до Алоізича рости й рости. Може, провправлятися акварелькою?

  • 2009.10.27 | kotygoroshko

    Тягнибок закликав спортсменів 5 країн будувати майбутнє України?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua