МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А чому на сайті ЦВК немає програм кандидатів?

10/26/2009 | странник
В нас серйозні кандидати чи телебалаболи?
Хочеться заглибитися в вир ідей, в інтелектуальні глибини саме офіційних дороговказів месій, а не в бігмордівську попсу.
Вони що не поважають ЦВК??
Чи програми покращання нації заховані десь в партійних сейфах?

Відповіді

 • 2009.10.26 | DADDY

  Re: А чому на сайті ЦВК немає програм кандидатів?

  странник пише:
  > В нас серйозні кандидати чи телебалаболи?

  Телебалаболи

  > Хочеться заглибитися в вир ідей, в інтелектуальні глибини саме офіційних дороговказів месій, а не в бігмордівську попсу.

  Як кажуть у пародії на 17 миттєвостей весни, то йдіть і кидайтесь головою у навоз.

  > Вони що не поважають ЦВК??

  Ні.

  > Чи програми покращання нації заховані десь в партійних сейфах?

  Їх просто не існує в природі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.26 | странник

   Re: А чому на сайті ЦВК немає програм кандидатів?

   DADDY пише:
   > странник пише:
   > > В нас серйозні кандидати чи телебалаболи?
   >
   > Телебалаболи

   Невже всі??? Та я Юлю позавчора бачив! Вона працює! Вана не така!


   > > Хочеться заглибитися в вир ідей, в інтелектуальні глибини саме офіційних дороговказів месій, а не в бігмордівську попсу.
   >
   > Як кажуть у пародії на 17 миттєвостей весни, то йдіть і кидайтесь головою у навоз.

   Вибач я не дивлюся ящик. Яка жахлива перспектива. Може є інший варіант?


   > > Вони що не поважають ЦВК??
   >
   > Ні.

   От же сцуки.

   > > Чи програми покращання нації заховані десь в партійних сейфах?
   >
   > Їх просто не існує в природі.

   Може їм допомогти? Це ж до чого впала еліта країни.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.26 | DADDY

    Re: А чому на сайті ЦВК немає програм кандидатів?

    странник пише:

    > > > Чи програми покращання нації заховані десь в партійних сейфах?
    > >
    > > Їх просто не існує в природі.
    >
    > Може їм допомогти? Це ж до чого впала еліта країни.

    Де ти побачив еліту? Оті, що отримують посвідчення кандидатів - еліта?
    Я в це слово вкладаю абсолютно інший сенс.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.26 | странник

     Re: А чому на сайті ЦВК немає програм кандидатів?

     DADDY пише:
     > странник пише:
     >
     > > > > Чи програми покращання нації заховані десь в партійних сейфах?
     > > >
     > > > Їх просто не існує в природі.
     > >
     > > Може їм допомогти? Це ж до чого впала еліта країни.
     >
     > Де ти побачив еліту? Оті, що отримують посвідчення кандидатів - еліта?
     > Я в це слово вкладаю абсолютно інший сенс.

     Можу я поглумитися над "елітою"? ) Вона ж над нами глумиться?

     Дивлюся на шустер-фест, це просто посібник по лохотомії )))
 • 2009.10.26 | Микола Гудкович

  Гхм. Тому що є (л)


  http://www.cvk.gov.ua/vp_2010/kandydaty/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.26 | странник

   Re: Гхм. Тому що є (л)

   Микола Гудкович пише:
   >
   > http://www.cvk.gov.ua/vp_2010/kandydaty/

   Нема слів!!!!!!!!!! А я зайшов, пошукав, і дуже здивувався, бо ж не може бути такого щоб програм не було!!???

   Йой який конфуз (((

   ДЯКУЮ!!!!!!!!!
 • 2009.10.26 | karpo

  Програма Костенка - будьласка (л)

  http://www.unp.ua/ua/bodynews/13289.htm

  25/10/2009

  Передвиборча програма кандидата в Президенти України від Української народної партії Юрія КОСТЕНКА (проект)

  „ Роби українське, купуй українське, захищай українське, бо це твоє!”

  «Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну»
  Митрополит, Андрей Шептицький

  Українська народна партія висуває на президентські вибори свого кандидата, представника великої професійної команди українських патріотів, що вміють досягати поставленої мети.
  Роби українське, купуй українське, захищай українське, бо це твоє! – це реальний механізм, що дозволить пройти Україні через теперішню економічну та політичну кризу з користю, вийти з неї оновленою, подолати безвідповідальність, непрофесійність та безлад у владі, відновити повагу до підприємця-господаря, який працею примножує добробут своєї сім’ї, громади, країни, гарантувати безпеку і розвиток суверенної незалежної Української держави, де кожен громадянин зможе реалізувати свої права і таланти у економічній, політичній, культурній сферах.
  Українська народна партія - єдина ідеологічна права партія в Україні. Кандидат УНП виступає з програмою єдності України, яка ґрунтується на принципах економічного націоналізму, професійної прозорої дієвої влади, пріоритету національного інтересу, у всіх сферах життєдіяльності людини та функціонування держави.

  І. Купуй українське – шлях економічного розвитку України!

  Українська економіка потребує структурної реформи, щоб виробництво могло наповнити внутрішній ринок якісними товарами за помірною ціною, забезпечити експорт конкурентоздатної продукції, створити умови максимального сприяння малим і середнім підприємцям, оскільки саме ці люди, а не держава, створюють робочі місця, гарантують добробут своїх родин та найманих працівників, створюють основу сильної демократичної держави. Задля досягнення цієї мети пропонується:

  1) Сприяння розвитку українського виробництва шляхом обов’язкової пріоритетної закупівлі державними підприємствами та установами продукції українських товаровиробників, створенням можливостей для їх довгострокового кредитування, протекція національному виробнику, сприяння просуванню української продукції, у першу чергу готової, на світових товарних ринках.

  2) Обмеження росту цін через підвищення ефективності та енерго- та ресурсозбереження українських товаровиробників, запобігання зловживанню монопольним становищем природних монополістів та забезпечення максимальних умов для здорової конкуренції на ринку.

  3) Вирішення проблеми безробіття через максимальне бюджетне, податкове, кредитне стимулювання внутрішнього виробництва та попиту на українські товари задля пожвавлення економіки і швидшого виходу з кризи, створення умов для розвитку малого і середнього бізнесу, що дає робочі місця, забезпечення стимулюючої функції податків, сталості податкової системи, коли будь-яка зміна розмірів та умов сплати податків відбуватиметься не частіше ніж раз на п’ять років, зміни умов подачі звітності та оподаткування малих підприємств із запровадженням для них правила подання звітності один раз на рік та сплату податків не частіше двох разів на рік.

  4) Реформування енергетичної галузі та максимальне сприяння енергозбереженню як найважливішої складової всієї економічної політики держави, що передбачає відмову від неефективного бюджетного та перехресного субсидування в паливо-енергетичному комплексі та спрямування бюджетних коштів на адресну грошову допомогу соціально незахищеним верствам населення та фінансування модернізації енергетичних підприємств, житлово-комунальної сфери.

  5) Професійне управління державною власністю та приватизація неефективних державних підприємств, окрім стратегічних, що пов’язані із гарантуванням національної безпеки.

  6) Прозорість, ощадність, ефективність, адекватність управління бюджетними коштами, що передбачає дотримання принципу збалансованості, коли витрати відповідають доходам; відкритість вичерпної інформації щодо всіх доходів та витрат державного та місцевих бюджетів; закупівлю товарів та послуг за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів виключно на відкритій тендерній основі; розрахунок місцевих бюджетів та обсягів міжбюджетних трансфертів на формульній основі, яка змінюватиметься не частіше ніж один раз на п’ять років; прив’язку конкретної податкової бази, зокрема податку на нерухомість, до наповнення місцевих бюджетів з метою фінансового забезпечення функцій органів місцевого самоврядування.

  7) Розвиток аграрного виробництва шляхом впровадження прозорих правил ресурсного забезпечення виробників сільськогосподарської продукції (у тому числі особистих селянських господарств), рівного доступу до державної підтримки, сприяння держави у збуті продукції безпосередніми виробниками на внутрішньому та зовнішньому ринках збуту, в тому числі на кооперативних засадах.

  8) Розвиток сільської місцевості забезпечуватиметься за рахунок зміцнення місцевого самоврядування (у тому числі шляхом передачі територіальним громадам необхідних бюджетних ресурсів), створення можливостей для започаткування підприємства, у першу чергу в сфері зеленого туризму, зберігання, переробки сільськогосподарської продукції. Забезпечуватиметься пріоритетність спрямування бюджетних коштів на задоволення першочергових потреб жителів сільської місцевості (охорона здоров'я, шкільне та дошкільне навчання, розвиток інфраструктури).

  9) Ефективне використання та збереження родючості землі сільськогосподарського призначення - головного національного надбання України, створення земельного кадастру та відкритого реєстру прав власності на землю та нерухомість;

  10) Реальний соціальний захист шляхом надання адресної грошової допомоги для тих, хто її дійсно потребує, замість недієвої та несправедливої системи соціальних пільг; проведення пенсійної реформи і перехід до системи пенсійного забезпечення, коли за рахунок солідарної системи гарантуватиметься лише мінімально необхідний рівень соціального забезпечення, а основою захищеності громадян у старості стануть приватні пенсійні накопичення, створенню яких максимально сприятиме держава; формування єдиного фонду обов’язкового соціального страхування (включно з пенсійним, медичним страхуванням та страхуванням від нещасного випадку на виробництві і по безробіттю), внески до якого здійснюватимуться в якості єдиного соціального податку, що сплачується у рівних частках працедавцями та найманими працівниками.

  ІІ. Прозорість та відкритість – шлях до ефективної влади!

  У політичній сфері Україна потребує подолання корупції – головної перешкоди для нормального функціонування української держави, верховенства права – запоруки дотримання основних прав і свобод громадянина, ефективної влади, що діятиме відповідно до національних інтересів. Для досягнення цієї мети пропонується:

  1) Подолання корупції шляхом приведення у відповідність соціальних обов’язків держави до її можливостей і тим самим усунення надмірного тиску на бізнес, як причини провокування корупції, та обов’язкового декларування видатків державними службовцями та членами їх сімей паралельно з руйнуванням основ для виникнення корупції через адекватну винагороду роботи державного службовця.

  2) Ефективну владу через: запровадження виборів до парламенту за відкритими партійними списками, що дозволить громадянам контролювати персональний склад законодавчого органу та зменшить можливості для політичної корупції; відновлення мажоритарної системи виборів до органів місцевого самоврядування, запоруки представлення місцевих інтересів; заборону іменних блоків як способу свідомого обдурювання виборців.

  3) Верховенство права через забезпечення незалежності судової гілки влади, створення умов обрання осіб належних професійних якостей на посади суддів, обмеження депутатської та суддівської недоторканості, у випадку вчинення ними кримінальних злочинів, приведення функції органів прокуратури у відповідність з Конституцією України.

  ІІІ. Захищай українське – захист українського народу та української держави!

  Держава повинна гарантувати захист інтересів власних громадян всередині країни та у світі. З метою захисту українських громадян та української держави пропонується:

  1) Захист демократії та політичних інтересів українського народу шляхом формування громадянського суспільства відповідального за державу і за себе; посилення контролю за владою з боку громади, протидію корупції, забезпечення верховенства права як основи демократії та передумови інтеграції України в НАТО - єдиної ефективної на сьогодні системи безпеки, що дозволяє економити кошти на військові витрати і при цьому гарантує безпеку країни-члена від зовнішньої агресії.

  2) Захист територіальної цілісності Української держави та її суверенітету через протидію будь-яким спробам сепаратизму, створення високотехнологічної, мобільної, боєздатної армії з наголосом на розвитку сил спецпризначення, засобів технологічної боротьби, ефективної системи ППО. Сильна армія - гарантія української державності. Фінансове забезпечення армії не може бути предметом торгу і повинно відбуватися через спеціальний оборонний бюджет з чітким цільовим розписом використання коштів і подальшим контролем використання таких коштів з боку суспільства.

  3) Захист інтересів місцевої громади через максимальний розвиток місцевого самоврядування, коли держава виконує лише роль координатора діяльності територіальних громад.

  4) Захист інформаційного простору та протидії проявам інформаційної агресії ззовні через його формування, сприяння високій інформаційній культурі населення, що включає швидкий доступ до об’єктивної інформації, ефективне використання інформації, захист від низькоякісних інформаційних продуктів, які можуть нанести шкоду громадянину та суспільству.

  5) Гарантування економічної та енергетичної безпеки через: збереження у державній власності підприємств, які забезпечують національну безпеку країни, зокрема магістральних газо- та нафтопроводів, ліній електропередач; скорочення надмірного енергоспоживання; диверсифікації джерел енергопостачання; розділення і відокремлення функцій транспортування енергоресурсів (нафти, газу, електроенергії) та продажу їх кінцевим споживачам; формування у Європі організації держав-транзитерів енергоносіїв задля захисту спільних інтересів держав-транзитерів.

  6) Сприяння справедливому розподілу активів і пасивів колишнього СРСР, а також перехід на ринкові умови базування ЧФ РФ у Севастополі вже з 2010 року та виведення російських військових формувань з території України до 2017 року.

  7) Захист національних культурних інтересів та основ духовності українців через: гарантування розвитку української мови, літератури, мистецтва як культурної основи української державності; сприяння розвитку інституту сім’ї як основи здорового суспільства; сприяння утвердженню у суспільстві принципів християнської моралі як основи особистого духовного розвитку, та розвитку спорту як основи фізичного вдосконалення особистості.

  8) Захист ідеологічних основ української державності через: відновлення історичної пам’яті та належне вшанування учасників національно-визвольних змагань, зокрема відновлення справедливості щодо вояків ОУН-УПА; сприяння загальносвітовому засудженню злочинної комуністичної ідеології на рівні з нацизмом з метою недопущення таких злочинів у майбутньому; підтримку самоідентичності, реалізації прав народів, що перебувають під тиском більш сильних сусідів та потребують допомоги у реалізації своїх культурних, економічних, політичних прав; сприяння реалізації національної ідеї України - формування українського нації на основі культури, історичної пам'яті українського народу, із залученням представників інших етносів, які прийняли українську культуру та історичну спадщину. Обов'язком української нації є досягнення нового етапу розквіту українського суспільства та внесення достойного вкладу в надбання європейської цивілізації і всього людства.

  Ми не обіцяємо нездійсненного, а пропонуємо спільну працю заради добробуту нашої спільної батьківщини та її громадян.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.26 | странник

   Re: Програма Костенка - будьласка (л)

   Дякую, я думаю вона буде і на сайті ЦВК. )
   Мало що там понаписують на партійних сайтах )))
 • 2009.10.26 | Адвокат ...

  Тему закрито.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua