МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Алегорія виборів, або чому я за Юлю.

10/27/2009 | Stepan
Мені ці вибори нагадують пошук роботи. Зараз це актуально для багатьох людей. І вибори, і пошук роботи. Не важко уявити собі ситуацію, коли на вибір є дві роботи обидві -- неприємні, на обох мало платять і таке інше. Але жити треба зараз, а не колись, коли закінчиться криза. І тому вибір між ціми двома роботами неминучий. Зрозуміло, що вибір конкретної роботи багато чого змінить у житті і тому його не дуже хочеться робити. І взагалі треба зазначити, що вибір річ психологічно дуже складна, болюча і не приємна для людини.

Правда є третій вибір -- це взагалі не працювати. І такі люди є. Вони видумують навіть цілу філософію навколо такого ескапізму. Особливо вони люблять наголосити на своїй начебто свободі по відношенню до працівників.

Так приблизно так і з цими виборами. Можна погодитися, що Тимошенко і Янукович пагані, але жити треба зараз і з ними. І обирати треба те, що менш шкідливе для української справи. Саме тому я виступаю за Тимошенко.

Я якось свідомий того, що ця спроба Незалежності остання в історії України і якщо ми втратимо державу зараз, то наші нащадки ніколи вже її не відродять.

Відповіді

 • 2009.10.27 | Sean

  а яка різниця, чому Ви за Юлю?

  Будьте собі за неї на здоров'я

  Stepan пише:
  > Так приблизно так і з цими виборами. Можна погодитися, що Тимошенко і Янукович пагані, але жити треба зараз і з ними.
  Гм...Нащо Вам жити з Тимошенко і тим більш, перепрошую, з Януковичем? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.27 | kotygoroshko

   +1 Re: а яка різниця, чому Ви за Юлю?

  • 2009.10.27 | Stepan

   Тому, що я українець і мені важливо хто буде президентом.

   > Будьте собі за неї на здоров'я
   Дякую пана на за "одолженіє"...

   >> Так приблизно так і з цими виборами. Можна погодитися, що Тимошенко і Янукович пагані, але жити треба зараз і з ними.
   > Гм...Нащо Вам жити з Тимошенко і тим більш, перепрошую, з Януковичем?
   Наївний софізм, що грунтується на багатозначності слів. Дієслово "жити" має різні значення. Я мав на увазі співіснування в історичному часі. Таке співіснування, що визначає долю держави на 100-200 років вперед.

   Ви ж маєте на увазі якесь інше значення, яке адекватно передається російським "сожительствовать".

   Я розумію вашу позицію втечі від вибору як такого. Це відома ситуація. Таке часто трапляється в війську, коли солдати не хочуть воювати взагалі ні за кого, кидають зброю і дезертують. Завжди така поведінка обертається проти цих солдатів. Нагадаю, що в спецорганах ворожих армій є спеціальні служби, які ведуть агітацію спрямовану на деморалізацію ворожого війська.

   Нажаль Тимошенко та Янукович не є набридлою коханкою, на якій "по п'яні" підженився. Від тої можна втікти, а від цих не втечеш, бо вони тебе доженуть, як не тікай.

   Моя позиція така: треба ставати до бою між цими постатями саме на стороні Тимошенко і після перемоги намагатися максимально впливати на її політику, аби та була якмога більш українською.

   Ваша позиція мені виглядає такою: пересидіти ці складні часи у якомусь барлозі, а потім вілізти на світ... Я не дуже зараз бачу, де можна знайти такий барліг. А потім можна вилізти, а України вже не буде!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.27 | Sean

    анітрохи не проти того що Ви українець

    і що Вам важливо, хто буде Президентом. Це дуже добре і Ви - молодець!

    Я питаю яка дописувачам на форумі тут різниця, чому Ви за Юлю? Будьте собі за Юлю. Вам хтось заважає?


    Stepan пише:
    > > Будьте собі за неї на здоров'я
    > Дякую пана на за "одолженіє"...
    Це не милість, це констатація того, що Ви маєте на те повне-повнісіньке право і ніхто Вам не вправі перешкоджати

    >
    > >> Так приблизно так і з цими виборами. Можна погодитися, що Тимошенко і Янукович пагані, але жити треба зараз і з ними.
    > > Гм...Нащо Вам жити з Тимошенко і тим більш, перепрошую, з Януковичем?
    > Наївний софізм, що грунтується на багатозначності слів.
    Ні, здорова іронія щодо Вашого патосу :)

    > Дієслово "жити" має різні значення. Я мав на увазі співіснування в історичному часі. Таке співіснування, що визначає долю держави на 100-200 років вперед.
    Воно не визначає долю держави на 100-200 років вперед.

    > Ви ж маєте на увазі якесь інше значення, яке адекватно передається російським "сожительствовать".

    > Я розумію
    Неправда

    > вашу позицію втечі від вибору як такого.
    Бо я роблю свій вибір про котрий давно казав: перший тур - за Ющенка, другий - проти обох гівн. А Ви втікаєте від усвідомлення того, що Юля не краща за Януковича. Або не втікаєте, або того не розумієте. Або ще щось. Та на здоров'я, я ж про те і кажу

    > Це відома ситуація.
    Ага.

    > Таке часто трапляється в війську, коли солдати не хочуть воювати взагалі ні за кого, кидають зброю і дезертують. Завжди така поведінка обертається проти цих солдатів. Нагадаю, що в спецорганах ворожих армій є спеціальні служби, які ведуть агітацію спрямовану на деморалізацію ворожого війська.
    Ви часом не з такої служби? ;)

    > Нажаль Тимошенко та Янукович не є набридлою коханкою, на якій "по п'яні" підженився. Від тої можна втікти, а від цих не втечеш, бо вони тебе доженуть, як не тікай.
    То і не тікайте! Могли б сміливо сказати "проти всіх". Не бійтеся (с). А не хочете - то й не кажіть. Ваша справа.

    > Моя позиція така: треба ставати до бою між цими постатями саме на стороні Тимошенко і після перемоги намагатися максимально впливати на її політику, аби та була якмога більш українською.
    Так на здоров'я, Ваша справа.

    > Ваша позиція мені виглядає такою: пересидіти ці складні часи у якомусь барлозі, а потім вілізти на світ...
    То у Вас такі окуляри. Моя позиція: називати гівно гівном, а добро-добром. А ще вишукувати і знищувати агітпроп :)

    > Я не дуже зараз бачу, де можна знайти такий барліг. А потім можна вилізти, а України вже не буде!
    То і не лізте нікуди, щоб потім не вилазити, сміливо кажіть "проти". А не хочете - голосуйте собі за Юлю, хіба Вам хтось заважає?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.27 | Stepan

     Ну дякую, пана!

     > Я питаю яка дописувачам на форумі тут різниця, чому Ви за Юлю? Будьте собі за Юлю. Вам хтось заважає?

     > Це не милість, це констатація того, що Ви маєте на те повне-повнісіньке право і ніхто Вам не вправі перешкоджати...
     Я трохи пожив при совєтах і маю певний досвід, коли тобі так наполеглево пояснюють, що ти насправді таки маєш право! У такій спосіб тоді пояснювалось, що реалізація твого права не бажана. Наприклад, викликали у партком і з "залізовим" блиском у очах тобі казали: "Ви звичайно маєте право хрестити вашу дитину..." А між вашими строчками я читаю, що я не маю право висловлювати свою підтримку Тимошенко...

     >> Наївний софізм, що грунтується на багатозначності слів.
     > Ні, здорова іронія щодо Вашого патосу
     Ваша іронія не є переконливою, бо ви тут модератор, як я зрозумів. І тому іронія щодо вас може каратися вами ж. Це не коректрний аргумент в суперечці з вашого боку. Етично не коректний, але він і не коректний по суті. Іронія лише тоді доречна, коли опонент розбитий силою логічних аргуменів і іроня є способом примиритися з ним. Ніяких логічних аргументів я з вашого боку іще не побачив. Може далі пощастить?

     >> Дієслово "жити" має різні значення. Я мав на увазі співіснування в історичному часі. Таке співіснування, що визначає долю держави на 100-200 років вперед.
     > Воно не визначає долю держави на 100-200 років вперед.
     Ну от оберуть Януковича, зробить він російську другою державною? Це на століття не визначає долю України?

     >> Я розумію вашу позицію втечі від вибору як такого.
     > Бо я роблю свій вибір про котрий давно казав: перший тур - за Ющенка, другий - проти обох гівн. А Ви втікаєте від усвідомлення того, що Юля не краща за Януковича. Або не втікаєте, або того не розумієте. Або ще щось. Та на здоров'я, я ж про те і кажу.
     Я усвідомлюю вади Юлі і не про них зараз йдеться. Поки що Ісус Христос в президенти не балотується. І не буде, між іншим. І вибір Ющенка ви робите, заплющуючи очі на його вади. І я б був за Ющенка, якби він мав достатнью електоральну підтримку. Він не має. І саме тому я його й не розглядаю. А відносно другого туру не бачу себе в праві кидати поле бою на якому я вже більше двадцяти років.

     Отже я за Юлю, бо вона не хоче робити російську мову другою державною.

     >> Ваша позиція мені виглядає такою: пересидіти ці складні часи у якомусь барлозі, а потім вілізти на світ...
     > То у Вас такі окуляри. Моя позиція: називати гівно гівном, а добро-добром. А ще вишукувати і знищувати агітпроп.
     Усяка людина є добром і лайном одночасно. Про це написано в Біблії. І тому ми завжди обираємо більше та менше лайно як ви кажете. А ваша позиція зокрема деморалізує простих людей, які зроблять висновок, що на вибори не треба ходити взагалі. На будь-які вибори не треба ходити. Це така зараз ситуація в РФ. І свідоме самоусунення від громадських обов'язків веде до диктатури.

     >> Я не дуже зараз бачу, де можна знайти такий барліг. А потім можна вилізти, а України вже не буде!
     > То і не лізте нікуди, щоб потім не вилазити, сміливо кажіть "проти". А не хочете - голосуйте собі за Юлю, хіба Вам хтось заважає?
     Див. початок цього допису.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.27 | Sean

      та нема за що мені дякувати, дивний Ви якийсь

      це жодним чином не моя заслуга!

      Спробую по-іншому пояснити. Цей форум - про українську політику, а не про те, чому особа А, Б, чи В голосує за когось. Голосуйте на здоров'я!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.27 | Stepan

       Вибори -- головна частина української політики.

       > Спробую по-іншому пояснити. Цей форум - про українську політику, а не про те, чому особа А, Б, чи В голосує за когось. Голосуйте на здоров'я!
       Знову софізми пішли... Нажаль за совка не вчили логіку, бо вважали її лженаукою, яку побила марксистська діалектика.

       Вибори президента це головна подія в українській політиці на сьогодення. І тому апологія Тимошенко, як головного кандидата на цю посаду аж ніяк не може бути офтопіком, у якому ви мене намагаєтеся звинуватити.

       Власне мої аргументи щодо апології Тимошенко побудовані таким чином, аби показати, що кожний український патріот може прийти до таких висновків. І якщо він до них не приходить, то має привести якісь більш доречні аргументи, ніж аргумент "лайна".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.27 | Sean

        100% - не остання частина

        Stepan пише:
        > > Спробую по-іншому пояснити. Цей форум - про українську політику, а не про те, чому особа А, Б, чи В голосує за когось. Голосуйте на здоров'я!
        > Знову софізми пішли... Нажаль за совка не вчили логіку, бо вважали її лженаукою, яку побила марксистська діалектика.
        Але ж у Вас була мабуть можливість читати книжки і поза хрестоматією, нє?

        > Вибори президента це головна подія в українській політиці на сьогодення.
        100%

        > І тому апологія Тимошенко, як головного кандидата на цю посаду аж ніяк не може бути офтопіком,
        То Ви визнаєте, що займаєтеся апологією Тимошенко? Дякую!

        > у якому ви мене намагаєтеся звинуватити
        ТЮ. Не в сенсі "Тимошенко Юлія", а просто тю. Було б за що - вже б звинуватив би і забанив. Нема за що, бо Ваш офтопік - якщо і офтопік, то абсолютно нєсуттєво. Мені просто цікаво було зрозуміти Вашу що? Правильно - логіку (див.вище про совок і хрестоматію) :) Чому Ви вважаєте, що комусь цікаво, чому Ви за Тимошенко, якщо ніхто Вам того не забороняє, бо ж вільна людина у вільній країні :)

        > Власне мої аргументи щодо апології Тимошенко побудовані таким чином, аби показати, що кожний український патріот може прийти до таких висновків.
        Звісно може прийти. А може і не прийти.

        > І якщо він до них не приходить, то має
        Ніхто нікому нічого не має, окрім того, що за законом і того, що він сам зобов'язався
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.27 | Stepan

         Я вже жив в одні найвільнішій країні...

         >> у якому ви мене намагаєтеся звинуватити
         > ТЮ. Не в сенсі "Тимошенко Юлія", а просто тю. Було б за що - вже б звинуватив би і забанив. Нема за що, бо Ваш офтопік - якщо і офтопік, то абсолютно нєсуттєво. Мені просто цікаво було зрозуміти Вашу що? Правильно - логіку (див.вище про совок і хрестоматію) Чому Ви вважаєте, що комусь цікаво, чому Ви за Тимошенко, якщо ніхто Вам того не забороняє, бо ж вільна людина у вільній країні.
         Ваша риторика нагадала мені події 20-літньої давнини, коли мене хотіли вигнати з інституту за те, що я ходив на мітинги УГС.

         Мені теж казали, що я маю право і живу у вільній країні во "врємєна пєрєстройкі і гласнасті..."
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.10.27 | Sean

          дуже за Вас радий!

          Stepan пише:
          > Ваша риторика нагадала мені події 20-літньої давнини, коли мене хотіли вигнати з інституту за те, що я ходив на мітинги УГС.

          А Ви мені нагадали іншого персонажа форуму. Той теж казав, що його трохи не вигнали за щось таке і я навіть питав його, чи його таки не вигнали, але з'ясувалося, що не вигнали і слава Богу.

          Той, до речі, навіть гілку відкривав "про мене, такого-то", мовляв. Зрештою, його забанили за агресивно-неадекватну поведінку :) Ви його, бува, не знаєте?

          > Мені теж казали, що я маю право і живу у вільній країні во "врємєна пєрєстройкі і гласнасті..."
          А хіба Ви не маєте права? Маєте! І дуже правильно робите, що хочете їм скористатися і проголосувати за того, за кого хочете. Амінь :)
       • 2009.10.27 | Hanna1

        Re: Вибори -- головна частина української політики.


        > Власне мої аргументи щодо апології Тимошенко побудовані таким чином, аби показати, що кожний український патріот може прийти до таких висновків. І якщо він до них не приходить, то має привести якісь більш доречні аргументи, ніж аргумент "лайна".

        Кожний український патріот приходить до своїх власних висновків. Сподіваюся, Ви не будете звинувачувати в непатріотизмі когось лиш на тій підставі, що його/її висновки не збігаються з Вашими.

        Що ж до аргуменів. НМД, часто буває дуже корисно вийти за межі двополярного вибору. Цей останній нам маніпуляивно нав"язують вже вкотре, практично безпомилково вважаючи, що кожний український патріот буде користуватися Вашою логікою і вибере з його точки зору менше лайно.

        Таким чином Вам ДОВОДИТЬСЯ грати по нотах, написаних не Вами.

        Я вважаю, що вже досить. І сказати, що ми насправді думаємо про цих політиків важливіше, ніж, слідуючи їхній партитурі, узаконити владу чергового лайна.

        Ми весь час намагаємося прослідкувати розвиток подій і передрікти наслідки. І тоді виникають побудови, схожі на ту, яку Ви виклали у першому своєму пості. А насправді: що ми знаємо про наслідки? І як часто в минулому наслідки виявлялися зовсім протележними розрахункам?

        Саме тому я особисто відмовляюся слідувати їхній партитурі. Я розпоряджаюся своїм голосом так, аби мені не було соромно, а наслідки... Наслідком буде хоча б те, що буде підтримано принцип відповідальності за дії політика. А то з допомогою цієї примітивної технології - вибір меншого зла - їм весь час вдається відповідальності уникнути і ошукати нас в черговий раз.

        Про це я також говорила в гілці: http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1256560672&first=1256643697&last=1256620716
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.27 | Stepan

         Пояснюю.

         > Кожний український патріот приходить до своїх власних висновків. Сподіваюся, Ви не будете звинувачувати в непатріотизмі когось лиш на тій підставі, що його/її висновки не збігаються з Вашими.
         Складне питання, бо у ворогів України думки теж мало збігаються з моїми. Непатріотизм це свідома антиукраїнська політика. Це наприклад політика КПУ та Симоненка. А є ще позиція "палєзнава дурачка". Це визначення Леніна. Ленін дуже цінив таких "дурачків" у ворожих таборах. "Палєзний дурачок" це людина, яка в супереч своїй природній позиції підтримує своїх ворогів. Яскраві приклади -- Тарас Чорновіл та Борис Олійник. Обидва природні українські патріоти, але аргумент "лайна" завів обох до антиукраїнських сил і вони наробили багато зла українській справі.

         Я схильний вважати українських патріотів, що діють згідно аргумента "лайна" -- палєзнимі дурачкамі. Яка мета ворогів України? Це руйнація української демократії. А що руйнує демократію більше, як неучасть у виборах?

         > Таким чином Вам ДОВОДИТЬСЯ грати по нотах, написаних не Вами.
         Так. Не можна вести війну лише своїм промислом, бо є ще ворог, який діє на свій розсуд. Інакше усі б були Македонськими. "Ноти" пишуться історією і пензлем, який тримає багато рук. І наші теж. І коли ми свідомо прибираємо свої руки за спину, то чи доречно чекати від "цього" пензля потрібних нам нот?

         > А то з допомогою цієї примітивної технології - вибір меншого зла - їм весь час вдається відповідальності уникнути і ошукати нас в черговий раз.
         На жаль, але не завжди. Ось Ющенко іде від нас. Цілком справедливо, бо він не виправдав своїх сподівань.

         А за Юлю я голосую не тільки тому, що вона менше зло. За Юлю я голосую ще й тому, аби завадити антиукраїнським силам. Вони ж нікуди не зникнуть від того, що ви не будете приймати участь у виборах.

         Навпаки, ми маємо переконувати їх у Донецьку, у Севастополі, у Одесі -- не йти на вибори, використовуючи софізм і аргумент "лайна".
    • 2009.10.27 | зновусябр

     Шоне, перестаємо розписуватися за інших

     Звідки Ви знаєте, що цікаво або нецікаво дописувачам? Говоріть за себе. Я от згодний зі Степаном. Це схоже на те, як ви наймаєте на роботу працівника. Єдиний з кандидатів, хто має ділові якості - Тимошенко. Інші - лузери. Лузер Яник, лузер Ющенко. лузер Яценюк (в порівнянні з ним спікер Литвин - геній)А всі на Гаваї - це значить, що за Вас оберуть інші.Як сталося у Києві. Сумніваюсь, щоб Кличко або Турчинов були б гіршими за Льоню-Космоса.І регіонал Горбаль однозначно був би кращим.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.27 | Sean

      то "переставайте". До речі, скільки вас?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.27 | Stepan

       А яка різниця?

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.27 | Sean

        Вам - ніякої, бо не у Вас питав

        розумієте? Я запитав у конкретного пана, а Ви - розмістили постинг, адресований до всіх :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.27 | Stepan

         Я підтримую свого однодумця.

         > розумієте? Я запитав у конкретного пана, а Ви - розмістили постинг, адресований до всіх.
         Я показую, що солідарний з людиною, що мене підтримує. І таким чином захочую її, бо людині важливо знати, що вона не одинока у своїх міркуваннях.

         Отже моя позиція не така вже й безглузда, коли її підтримує ще одна людина. І це, між іншим, досить важливий аргумет у будь-якій дискусії. Правильна думка завжди привертає увагу людей. Софісти в Давній Греції з цього зробили цілу науку, яка і до сьогодні має значення.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.10.27 | Sean

          менше з тим

          Stepan пише:
          > > розумієте? Я запитав у конкретного пана, а Ви - розмістили постинг, адресований до всіх.
          > Я показую, що солідарний з людиною, що мене підтримує. І таким чином захочую її, бо людині важливо знати, що вона не одинока у своїх міркуваннях.
          Тоді сподіваюся, Вам добре, бо як відомо, за Тимошенко голосуватимуть з різних причин ще доволі багато народу.

          > Отже моя позиція не така вже й безглузда, коли її підтримує ще одна людина.
          Звісно. І не тільки одна. У Тимошенко на сьогодні ще багато прихильників.

          > І це, між іншим, досить важливий аргумет у будь-якій дискусії.
          Кількість прихильників? Не факт. Леніна з Гітлером теж багато народу підтримувало.

          > Правильна думка завжди привертає увагу людей.
          Бозна. Не сумніваюся, є багато розумних думок, про котрі ми з Вами на сьогодні навіть не знаємо, або знаємо, але правильности не помічаємо.
          Можливо саме через те, що правильности там - нема

          > Софісти в Давній Греції з цього зробили цілу науку, яка і до сьогодні має значення.
          О, греки взагалі багато яких наук зробили, не питання.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.10.27 | Stepan

           Софістика як метод іноді корисна.

           >> І це, між іншим, досить важливий аргумет у будь-якій дискусії.
           > Кількість прихильників? Не факт. Леніна з Гітлером теж багато народу підтримувало.
           Ще давні софісти навчилися правильною риторикою привертати увагу натовпа і саме критика їх методів породила нову філософію античного світу, що пов'язана з іменами Сократа, Платона та Арістотеля.

           Софістику треба знати, аби викривати "аргументи" ворогів. Можна і самим "мочити" ворогів софізмами.

           Але для вас це занадто складно, задається...

           Софістика, риторика, апологетика, діалектика...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.10.27 | Sean

            можливо

            Stepan пише:
            > >> І це, між іншим, досить важливий аргумет у будь-якій дискусії.
            > > Кількість прихильників? Не факт. Леніна з Гітлером теж багато народу підтримувало.
            > Ще давні софісти навчилися правильною риторикою привертати увагу натовпа і саме критика їх методів породила нову філософію античного світу, що пов'язана з іменами Сократа, Платона та Арістотеля.
            та і хай собі

            > Софістику треба знати, аби викривати "аргументи" ворогів. Можна і самим "мочити" ворогів софізмами.
            та і хай собі

            > Але для вас це занадто складно, задається...
            Дивний Ви, дядьку:) Якийсь "обідчивий" чи що? Я Вам от гілку підняв, котру могли б і не помітити, а Ви отаке :)

            > Софістика, риторика, апологетика, діалектика...
            Арифметика, геометрія, алгебра - я теж, бачте, знаю багато страшних слів :)
      • 2009.10.27 | зновусябр

       Шоне. я кажу ТІЛЬКИ за себе, на відміну від Вас

       Якщо ви не бачите, один я чи кілька, то це у вас, мабуть з перепою двоїться чи троїться в очах. знайдіть у моєму дописі слово "ми" а потім поговоримо.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.27 | Sean

        по-перше, не кричіть у заголовках

        по-друге, див.Ваш допис вище, там написано - "перестаємо". Множина? Множина

        по-третє, я ніде не писав як факт, що нікому не може бути цікавим те, чого громадянин А за того, а не за цього.

        А по-четверте

        зновусябр пише:
        > Якщо ви не бачите, один я чи кілька, то це у вас, мабуть з перепою двоїться чи троїться в очах.
        я Вам вже в іншій гілці написав - або Ви починаєте спокійніше і без "бздур", "перепоїв" та "проституток" спілкуватися, або бан. Дякую Вам за розуміння.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.27 | Isoлято

    Трошки неадекватна арґументація...

    Stepan пише:
    > Я розумію вашу позицію втечі від вибору як такого. Це відома ситуація. Таке часто трапляється в війську, коли солдати не хочуть воювати взагалі ні за кого, кидають зброю і дезертують. Завжди така поведінка обертається проти цих солдатів.
    Якби воно траплялося "часто" - війн би взагалі не було. Востаннє в великих масштабах таке спостерігалося в першій половині 41-го року, і, до речі, ніхвакт, що "обернулося проти цих солдатів": сталінська верхівка змушена була після війни трошки пом'якшити режим, бо зрозуміла, що аж занадто людей за неї воювати не хочуть.

    > Нагадаю, що в спецорганах ворожих армій є спеціальні служби, які ведуть агітацію спрямовану на деморалізацію ворожого війська.
    Правільна... а чому не згадати, що ці спецслужби працюють не тільки для того, щоб ворожий солдат кинув зброю, але й для того, щоб по можливості перетягти його на власний бік?

    > Нажаль Тимошенко та Янукович не є набридлою коханкою, на якій "по п'яні" підженився. Від тої можна втікти, а від цих не втечеш, бо вони тебе доженуть, як не тікай.
    Ога... оце я собі уявляю Тимошенко чи Януковича, які за мною ганяють по всій Україні. А може, і Європі. Бо можливість еміґрації наразі не перекрито. Як буде перекрито - тада пайдьоть друґая сказка...

    > Моя позиція така: треба ставати до бою між цими постатями саме на стороні Тимошенко і після перемоги намагатися максимально впливати на її політику, аби та була якмога більш українською.
    Мдя ушш... Оно на Ющенка вплинути не змогли, хоч і начебто хотіли, й він позірно не опирався - і шо з того вийшло?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.27 | Stepan

     Адекватна критика моєї позиції тут відсутня.

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.27 | Sean

      а нащо комусь її критикувати?

      хоч адекватно чи ні? Це Ваша позиція, Ви маєте на неї повне право: оцініювати кандидатів та'як оцінюєте і робити Ваш вибір.

      Ви вважаєте, що Тимошенко краща і що варто за неї? Зрозуміло.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.27 | Stepan

       Я викладаю раціональні аргументи апології Юлі.

       > а нащо комусь її критикувати?
       Вже невеличка перемога, бо опоненту не хочеться критикувати мою позицію. Отже він не бачить можливості перемогти мене "критикою", а отже моя позиція не така вже й абсурдна.

       > хоч адекватно чи ні? Це Ваша позиція, Ви маєте на неї повне право: оцініювати кандидатів та'як оцінюєте і робити Ваш вибір.
       > Ви вважаєте, що Тимошенко краща і що варто за неї? Зрозуміло.
       Я викладаю систему раціональної апології для агітатора. Для використання цієї системи не треба бути дуже розумною людиною. В цьому її мета. І її треба обкатати на "професійних" критиках Тимошенко, типу вас.

       Ця раціональна система апології має використовуватися в агітації україномовного українця.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.27 | Sean

        не раціональні

        нмд бо базовані на Вашому власному сприйнятті, що є гірше, а що - краще. Але маєте на те право.

        То ж я і кажу, що нащо критикувати позицію громадянина?

        Ви просто так дивно нмд сформулювали перше повідомлення "чому я за Юлю"...Ну за Юлю Ви то і за Юлю. Всього Вам найкращого бути за Юлю і дай Боже щоб ніхто не перешкоджав Вам робити вільний вибір, хоч за Юлю, щоч іще за кого.

        > Я викладаю систему раціональної апології для агітатора.
        Тобто агітпроп? :)Це нмд помітно :)

        > Для використання цієї системи не треба бути дуже розумною людиною.
        Не знаю, не хочу того стверджувати, але можливо Вам видніше

        > В цьому її мета. І її треба обкатати на "професійних" критиках Тимошенко, типу вас.
        Брешете, я не професійний критик Тимошенко :) Брехати негарно (с)

        > Ця раціональна система
        вона не є раціональна

        > апології має використовуватися в агітації україномовного українця.
        Не має. Ніхто нікому нічого не має, окрім... Я про те вже казав.

        p.s.Але натомість я Вашу гілку підняв :)
       • 2009.10.27 | Hanna1

        Ні фіга собі

        Для використання цієї системи не треба бути дуже розумною людиною. В цьому її мета. І її треба обкатати на "професійних" критиках Тимошенко, типу вас.
        >
        > Ця раціональна система апології має використовуватися в агітації україномовного українця.

        Тобто чи правильно я пана зрозуміла, що україномовний українець не дуже розумна людина апріорі?

        І що я була 100% права в тому, що це просто маніпулятивна партитура?

        Поздоровляю пана, який за 20 років, як він сам каже, до такого дожився.

        От вам і налідний результат ситуації, коли люди навіть з найкращими намірами засоби приность у жертву меті.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.27 | Stepan

         Пояснюю.

         >> Для використання цієї системи не треба бути дуже розумною людиною. В цьому її мета. І її треба обкатати на "професійних" критиках Тимошенко, типу вас.
         >> Ця раціональна система апології має використовуватися в агітації україномовного українця.

         > Тобто чи правильно я пана зрозуміла, що україномовний українець не дуже розумна людина апріорі?
         У меня нема квантора загальності у твердженні. Це такий софізм. Це з одного боку. А з іншого, раціональна аргументація спрямована на розумну людину, яка здатна робити висновки на основі логічних аргументів, а не імпульсивних рухах душі. Для цього є інші методи.

         > І що я була 100% права в тому, що це просто маніпулятивна партитура?
         Ні. Взагалі слово "маніпуляція свідомості" це з жаргону Кара-Мурзи. І це зазвичай антиукраїнський жаргон.

         > Поздоровляю пана, який за 20 років, як він сам каже, до такого дожився. От вам і налідний результат ситуації, коли люди навіть з найкращими намірами засоби приность у жертву меті.
         Мета -- Українська держава. А саме зараз іде війна за державність. Знову, на жаль, завдяки Ющенку. І просто відсидітися у льосі не дуже моральна позиція, між іншим.
       • 2009.10.27 | Микола Гудкович

        Так, я зацікавився. Наведіть, б. л., 5 (п'ять) рац. аргументів


        Аргументів на користь Тимошенко в якості Президента України.
     • 2009.10.27 | Isoлято

      Навіщо тоді було писати це:

      Stepan® пише:
      > Власне мої аргументи щодо апології Тимошенко побудовані таким чином, аби показати, що кожний український патріот може прийти до таких висновків. І якщо він до них не приходить, то має привести якісь більш доречні аргументи, ніж аргумент "лайна".
      Я всього лише показую, що Ви приходите до своїх висновків на засаді ХИБНИХ арґументів. Що зі зрозумілих причин не дає мені вважати Ваші висновки вірними.
 • 2009.10.27 | kotygoroshko

  Юля вже третя

  Stepan пише:
  > І обирати треба те, що менш шкідливе для української справи. Саме тому я виступаю за Тимошенко.  цей фінт ушами першим використав Кучма - всі хто голосував за нього, голосували навмисно щоб не за Мороза, здається

  другий Ющенко, використав "рєзіновую жєнщіну" Януковича, і всі ()хто за Юща голосували аби не зек

  Юля третя будує стратегію виборів на дилемі "гламурня курва, але не безграмотний зек"


  це вибори без вибору
  Юля продає Україну вимушеними закупівлями газу для населення втричі дорожче Європи, а Янукович за свого прем*єрства гноїв українське зерно в портах на користь Казастану
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.27 | Stepan

   Ви намагаєтеся піти від головного акцента цих виборів.

   > цей фінт ушами першим використав Кучма - всі хто голосував за нього, голосували навмисно щоб не за Мороза, здається
   Не пам'ятаєте? За Кучму проти Симоненка. Та й Мороз тоді був відверто антиукраїнським політиком. Симоненко це відвертий ворог.

   > другий Ющенко, використав "рєзіновую жєнщіну" Януковича, і всі хто за Юща голосували аби не зек.
   Якось у вас усе банально виходить. Хіба не був Янукович тоді небезпечним ворогом? І хіба тоді не революція його збила?

   > Юля третя будує стратегію виборів на дилемі "гламурня курва, але не безграмотний зек".
   Це питання тактики та стратегії бойових дій. Я вважаю, що зовнішність Юлі є її великим плюсом. Чому б його не використати в боротьбі?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.27 | Sean

    Гм...

    Stepan пише:
    > Я вважаю, що зовнішність Юлі є її великим плюсом. Чому б його не використати в боротьбі?
    А що у неї такого сталося в зовнішности, про що я не знаю?
   • 2009.10.27 | kotygoroshko

    проти народу?

    Stepan пише:
    > Я вважаю, що зовнішність Юлі є її великим плюсом. Чому б його не використати в боротьбі?


    а скільки штрафів за недобор газу вже висить над Україною?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.27 | Stepan

     Народ не завжди правий.

     > а скільки штрафів за недобор газу вже висить над Україною?
     Це не аргумент у данному випадку.

     Адже відомо, що газ у РФ є новим видом зброї, який спрямовано для знищення незалежності України. І також відомо, що не українська сторона тримає ініціативу у цих перемовинах. РФ будь-якої миті може грюкнути кулаком по столу (і грюкає!) і сказати, що буде так, як ми хочемо!

     І тому головна мета у цих газових війнах -- затягування часу. Зараз треба утримати ситуацію. Радикальним вирішенням було б адекватна відповідь РФ -- перекривання постачання в Західну Європу, але це можливо лише за консолідованої внутрішньої політики.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.27 | kotygoroshko

      незалежність України знищується не російським газом

      а Юліними руками


      Stepan пише:
      > Адже відомо, що газ у РФ є новим видом зброї, який спрямовано для знищення незалежності України.

      Україна видобуває кількість газу, достатню для побутових потреб
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.27 | зновусябр

       А що робити хімікам, металургам та іншим?

       Січень 2009 р. якраз був таким, як ви описуєте - газ використовувався лише на комунальні потреби. Люди залишились без зарплатні, бюджет-без податків. У вас є пропозиції, як цього уникнути? А то уполітиці, як і у футболі, всі тямлять. А от вийти на поле та побігати хоч хвилин 15 - кишка тонка.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.27 | kotygoroshko

        а при чому тут хіміки і металурги?

        літом уряд заявляв що газосховища України повні!!!!!!!!!!!

        чому ця лярва не сказала, що українські газосховища повні ЧУЖОГО газу?


        зновусябр пише:
        > Січень 2009 р. якраз був таким, як ви описуєте - газ використовувався лише на комунальні потреби. Люди залишились без зарплатні, бюджет-без податків. У вас є пропозиції, як цього уникнути? А то уполітиці, як і у футболі, всі тямлять. А от вийти на поле та побігати хоч хвилин 15 - кишка тонка.
      • 2009.10.27 | Stepan

       Росія веде газові війни цілеспрямовано.

       І навіть не дуже це скриває. Є якась начебто ринкова демагогія, мовляв, ціна на газ визначається ринком. Але який це ринок, коли на ньому один продавець?

       > а Юліними руками
       Оціночна позиція. Окремі дії Юлі в економіці можуть не подобатися. Але економіка не зовсім наука, бо на її висновки значний вплив має економічний аспект життя оцінювача.

       >> Адже відомо, що газ у РФ є новим видом зброї, який спрямовано для знищення незалежності України.
       > Україна видобуває кількість газу, достатню для побутових потреб.
       А для промисловості -- ні. Залишити промисловість без газу теж не можна і де розташована здебільшого ця промисловість теж дуже добре відомо. І саме цей економікогеографічний аспект використовують московські стратеги, плануючи газові війни.

       Це питання може вирішити тільки широкомасштабна газова війна, яку має оголосити Україна. Україна має заявити, що вона має право на монопольну ренту як монополіст-транзитер. І якщо інші держави з цим не згодні, то Україна припиняє транзит газу по своїй території.

       Зрозуміло, що це дуже серьозний демарш і йти на нього можна лише при певній внутрішньополітичній одностайності. За всі помаранчеві часи такого не було. І тому я домовленості Юлі вважаю перемогою. Москва не змогла отримати головного результата -- знищення української держави.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.27 | kotygoroshko

        так то Ющенко хотів знищити українську державу?

        Stepan пише:
        > Москва не змогла отримати головного результата -- знищення української держави.


        сидить представник Ющенка в Москві, Дубина, і нічого не підписую

        а тут бац! Юлька
        трах-бах і врятувала нещасну Україну по 500 долларів за тисячу кубів
 • 2009.10.27 | О'Тарнавський

  пагані - в сенсі "язичники"?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua