МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко: Я іду в Президенти, і я виграю

10/27/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні Віктор Ющенко подав документи до Центральної виборчої комісії на реєстрацію кандидатом у Президенти. На Майдан біля ЦВК підтримати кандидата приїхали люди з усіх куточків України. Після подання документів Ющенко вийшов до присутніх і звернувся до них з промовою.

«Я хотів би подякувати кожному, хто прийшов сьогодні на цей Майдан. Знаю, що ми разом, і в мене немає сумнівів, що ми переможемо», - сказав він.

Водночас він підкреслив: «Щоб не дай бог у когось не виникла думка, що Ющенко думає про владу. Ні, справа не в цьому, і я хочу пояснити це вам, своїм дітям, своїй родині, всій нації».

Ющенко звернувся до людей з питаннями: «Чи не здається вам - те, що відбувається сьогодні у урядовій коаліції, є загрозою для двох святих речей – нашої Незалежності і Свободи? Чи не здається вам, що стеля у нашій хаті опускається, що дихати з кожним тижнем стає важче і важче? Що країна занурюється у шоу, концерти, водевілі, брехню, в обіцянки, які ніколи не будуть виконані? Чи не болить вам від того, що ми повертаємося до платного Майдану? Чи не соромного брати по 100 грн., щоб прибути на святу площу України – Майдан Незалежності і провести на декілька десятків мільйонів доларів шоу лідера виконавчої влади?».

«Вас це не принижує? Мене принижує. З цим крадуться не тільки народні гроші, крадеться наша свобода», - наголосив Президент.

«Не повертайтеся назад. Не забудьте про національний процес», - закликав він українців.

«Я веду країну додому, в Європу. Там, де ми завжди були. Я пишаюся цією політикою. Я іду в Президенти, і я виграю, у мене немає сумнівів у цьому», - наголосив Ющенко.

Джерело: http://razom.org.ua/news/3537/

Відповіді

  • 2009.10.27 | зновусябр

    Новини географії - ЦВК на Майдані

    Цікаво, чи втече ющенко після виборів, чи якось домовиться, щоб його не посадили?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua