МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У НУНС обурені, що Мартиненко змушує підтримутати Т-ко (/)

10/27/2009 | Sean
Лідер УНП Юрій Костенко не виключає, що рішення про зміну керівництва фракції НУ-НС буде юридично оформлено наступного пленарного тижня.

Про це він сказав на прес-конференції у вівторок у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Що стосується позиції Української народної партії, то ми незадоволені нинішнім керівництвом (фракції), яке намагається нашу фракцію... підкорити винятково лівому БЮТу – починаючи з підтримки прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на президентських виборах і закінчуючи тими ініціативами, які вносить БЮТ, а це, в основному, ліво-популістські ініціативи", - сказав Костенко.

При цьому, коментуючи намір фракції БЮТ звернутися до Генпрокуратури з приводу нібито фальшивого протоколу засідання фракції НУ-НС, на якому розглядалося питання про відставку лідера фракції Миколи Мартиненка, він зазначив, що нинішнє керівництво фракції БЮТ обиралося шляхом збору підписів депутатів.

"І в цьому випадку, коли зараз ведеться дискусія з приводу нового керівництва фракції, процедура переобрання відбувається шляхом збору підписів, а не шляхом засідання фракції", - зазначив Костенко.

"І в цьому плані не треба звертатися фракції БЮТ до Генеральної прокуратури, а треба БЮТу згадати яким чином формувалася нова коаліція – також без засідань, без протоколу, але шляхом збору підписів", - наголосив депутат НУ-НС.

При цьому Костенко не відповів на запитання, скільки на даний момент зібрано підписів депутатів його фракції за відставку Мартиненка. За його словами, дискусії тривають.

"Коли вони (дискусії) будуть завершені, і коли будуть оформлені? Я думаю, наступного тижня", - сказав він.

Відповідно до календарного плану, наступний пленарний тиждень у Верховній Раді – з 3 до 6 листопада.

Як відомо, керівництву Верховної Ради було спрямовано протокол засідання фракції НУ-НС про рішення 38 депутатів цієї фракції відкликати Мартиненко з посади її голови.

Віце-спікер Микола Томенко (БЮТ) заявив, що цей документ сфальсифікований – і фракція БЮТ проситиме Генпрокуратуру порушити кримінальну справу за фактом шахрайства та підробки у відношенні так званого збору підписів за відставку Мартиненка з посади голови фракції НУ-НС.

http://pravda.com.ua/news/2009/10/27/104088.htm

Відповіді

 • 2009.10.27 | Bogun

  Пам'ятається, як після президентських виборів

  Мартиненко клявся у вірності Ющенко. Здається саме з ним і Третяковим пов'язані перші скандали, які вплинули на рейтинги Президента. А може Мартиненко засланий бютівський козачок?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.27 | Мартинюк

   Не бютівський а російський

   Поставки українського урану в Росію, поставки з Росії паливних елементів на українські АЕС. А головний у цьому - Жванія.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.27 | Bogun

    бютівський - російський, думаєте є різниця?

   • 2009.10.28 | Sean

    нмд цей персонаж (Мартиненко) один з найнеприємніших

    ну, як на мій смак. Щось таке дрібне, слизьке...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.28 | Bogun

     В мене до нього теж, якась стійка антипатія, що воно за

     політик такий. Навіщо його тримають в НУНС? Такі ж як він, перші противники цієї партії, багато ж людей саме за таких не хотіли голосувати за НУНС.
 • 2009.10.28 | Ukrpatriot(patriot)

  Найцікавіше, що головним на цій прес-конференції були відповіді

  УНП на запитання Економічної правди, але "журналістам" здалося, що народу більш цікавим є розвиток подій у "тераріумі однодумців". Це, до речі, симптоматично і показує, наскільки українська журналістика відірвана від насправді фахової західної. Гонитва тільки за сенсаціями, замість того, щоб давати ту інформацію, яка дійсно об'єктивна і цікава. Для мене принаймні
 • 2009.10.29 | omela

  у цій новині найцікавіше останнє:

  Sean пише:
  > Віце-спікер Микола Томенко (БЮТ) заявив, що цей документ сфальсифікований – і фракція БЮТ проситиме Генпрокуратуру порушити кримінальну справу за фактом шахрайства та підробки у відношенні так званого збору підписів за відставку Мартиненка з посади голови фракції НУ-НС.
  >
  > http://pravda.com.ua/news/2009/10/27/104088.htm

  То вони всім ясно дають до зрозуміння, яка буде країна за правління БЮТ.

  Якщо вже сьогодні навіть депутатські підписи для них неважні, бо "сфальшовані", що казати за підписи звичайних громадян, у тих ситуаціях, що виникнуть? За збір підписів справи порушуватимуть.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.29 | Sean

   типу того

   omela пише:
   > То вони всім ясно дають до зрозуміння, яка буде країна за правління БЮТ.
   комісарська влада, "портновшина"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.29 | Sean

    p.s. Сценарій для можливого благоТЮлелєпія

    Біла сцена, прикрашена червоними серцями. Подекуди серця яскраво палають у стилі Данко (деякі вже відгоріли і перетворилися на сумні грудки смердючого попелу), подекуди перегорнуті догори дригом і виглядають на червоні обізянячі дупи. У віддаленому куті сумно притулився до стіни запилений Герб з тризубом.

    Посеред сцени стоїть велична Залізова Баба, копія тієї, що на дніпровських схилах, але з косою на голові. Замість меча вона тримає теж косу, але гостру. На щиті, що вона тримає у лівій руці, закреслений напис: "Всьо пропало", а поверх нього "ВОНА працює". На Бабу накинуто комісарську шкірянку та портупею з мавзером.

    Пахне копченою тюлькою, свіжонадрукованими гривнями та газом.

    На сцену радісно, по-піонерськи, підстрибуючи і лякаючи глядачів щасливими посмішками на переляканих обличчях, виходять учасники музичної тусовки "З Украною в серці" і співають:

    Фальсифікаціям - так!
    Махінаціям - так!
    Понятіям - так!
    Юлє - так!

    Ющенко? Ні!
    Ющенко? Ні!!
    Це не наш Президент, ні, ні!


    І тут вступають одразу три хори:

    1. Хор загалу (похмуро, у стилі реп):
    Раком нас багато...нас багато раком...раком нас багато...

    2. Хор ентузазістів (з ентузазізмом):

    Юля-Юля-Україна, втіха (Мати, Доля, Зірка, Пані, Цяця - можливі варіянти) ти для нас єдина! Юля-Юля-Берегиня, ти Цариця, ти Regina

    3. Хор кремлівський (грайливо):

    Юля-Юля-Юля, юбочка із тюля,
    Юля-Юля-Юля, наша красотуля...


    Хори намагаються певний час перекричати один одного.

    Окремо на табуреті стоїть Луценко. На ньому "піонєрскій галстук" і міліцейська фуражка. Він широко розкриває рота, вирячує очі, жваво жестикулює - мабуть читає якусь ораторію або ж розповідає анекдоти. Але його не чутно і на нього ніхто не звертає уваги.

    Потім перший хор замовкає, бо раком їм співати незручно і кудись сумно рачкує.

    Третій хор, грайливо вихиляючись і багатозначно підморгуючи глядачам, ховається за лаштунками серед газових труб.

    Входить Губський. У нього в руках великий дерев'яний трикутний прилад, за допомогою якого колись відміряли землю. Він зосереджено відмірює землю і йде.

    Залишається другий хор, пісня якого переможно шириться. Турчинов, Писаренко, Портнов та інші мовчки і страшно відплясують чечьотку, а Шкіль - гопака.

    Завіса
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.29 | Bogun

     Смішно і страшно...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua