МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Російське суспільство симпатизує нацикам більш за українське (л)

10/27/2009 | О'Тарнавський
Російське телебачення наполегливо створює міф про Україну як державу, де реабілітують нацизм і його посібників. В цей же самий час у самій РФ ставлять пам’ятники німецьким колаборантам, ксенофобські настрої зростають, а з ними і кількість неонацистських угруповань.

«Днесь почтим фашистских пособников»

Про спорудження пам’ятника Степану Бандері у Львові й тамтешній ганделик «Криївка» нині знають напевне усі мешканці Росії – державне ТБ присвятило цій темі чимало сюжетів, продемонструвало момент анфас і в профіль. «Українська влада виправдовує нацистських поплічників, встановлює їм пам’ятники, переписує історію» - всі ці месиджі міцно засіли в головах російських телеглядачів.

На тлі «поганої» України «хороша» влада РФ виглядає високоморальною: шанує пам’ять про Велику Вітчизняну, спонсорує величезну кількість бойовиків про подвиг радянського солдата, проводить пишні паради у День Перемоги.

Але це в телевізорі. Насправді ж пам’ятники нацистським посібникам є й у самій Росії.

2007-го року у Ростовській області неподалік від батьківщини нобелевського лауреата Михайла Шолохова, автора соцреалістичного епосу «Они сражались за Родину», постав пам’ятник отаману Петру Краснову.

На відміну від Степана Бандери, який мав у своїй біографії окрім факту співпраці з нацистами й відкритий конфлікт з окупантами і провів не один рік у німецьких концтаборах, лідер російських козаків служив рейху вірою і правдою.

Очолюваний ним Казачий Стан діяв від 42-го року на Дону, у східних регіонах України (є версія, що саме козаки Краснова були катами краснодонської «Молодої Гвардії»), Білорусі, Польщі(придушували Варшавське повстання)...

http://zaua.org/pg/article/newsmaker/read/7903/Rosija_sympatyzuje_nacystam_bilshe_nizh_Ukrajina


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua