МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Націоналістам про мусування теми Свободи-Тягнибока тут на сайті

10/27/2009 | Наталка
Товариство, імпотентів дратує діяльність активних. Це природньо!

Тут - це максимум 10-20 ТИХ САМИХ ніків. І це з 2004! Їх не побільшало. :) Поклацали і розійшлись. Вони не мали, не мають і не будуть мати жодного впливу на суспільну думку, та на події в Україні. Нехай клацають, "тягни-в-бокають" і плюються. Це лише ознака слабкости - як не досягну, то бодай обплюю. Це мотто убогих імпотентів, бо морально, чи фізично знищити когось - не мають сили, бо є слабаками, бездієвими імпотентами.

Згадайте історію. Згадайте долю Міхновського, розкол в ОУН, долю Бандери зрештою. Такі самі імпотенти в минулому столітті гірше зовнішнього ворога руйнували будь-які паростки гідного майбутнього України. Молодь, ровесники незалежності нашої держави - свідомі цього, знають і розуміють, що відбувається.

Одні з них - взагалі мацюпенькі люди - клацають тут денно, бо більше немає чим зайнятись, хіба що піти й ще одну пляшку Львівського висьорбати.

Декілька інших - статєйкі тут попишуть, дехто на головній сторінці - в надії, що їх, як Уколова колись - хтось із сільних міра сєво (аля - "бля..і при владі") помітить і кудись їх запросить продаватись, як дешеву повію, оспівуючи тих, кого вони нині тут критикують. Така собі - робота на власну кар"єру.

Нехай пищать і скавулять. Зверніть увагу за ким - за такими ж імпотентами, як і самі - Ющенком, Тімашенка, Костенком, чи Яценюком. Якби їхні кумири не були бездарними імпотентами - то нині вся країна раком би не стояла, і ми б не обговорювали вічно ту саму тему виборів, бо поштовх до геройських дій вже був в 2004. А вони все просра..и, перепрошую. Тому - віз і нині там. Прикро, але цей електорат (а не нація) - вартий своїх лідерів.

Вікова категорія і світогляд все пояснює. :)
ВОНИ - не Україна, не молодь, не майбутнє.

Як у Вакарчука:
"А нам з тобою - своє робити,
І зуби міцно стиснувши - маму ніжно любити,
Хто ж тоді, як не ми-брати?"

Все у нас буде добре. Бо є такі люди, як Ви і Тягнибок, як Рог та Червак, як Іллєнко та Сич, і тисячі інших, про яких ми й не знаємо, бо є така молодь, бо зрештою - таки є пан Бог на світі!
Нація, яка породила Липу, Стуса, Симоненка, Шухевича та Бандеру - не вмерла, вона, хоч і скалічена, але живе і відроджується. І породить ще не одного героя й провідника!

А ці критики-імпотенти - не народжені нашою нацією провідники та герої. Це совок та лібераст, а часто просто озлоблений, заздрісний раб. Пижиться, як казав москаль, а ніц не може запропонувати своїй нації на шляху її боротьби за виживання, що хоча б на 1/1000 прирівнялось до того, що робить той же ж Тягнибок. І їх це бісить... За ними 10 тисяч не вийде на вулиці Києва, зрештою і тисяча не вийде. Бо (підкреслюю - НАЖАЛЬ) - нема за ким. Зате демагогії і словоблуддя - море.

Позитив цього сайту для нас - вони критикують януковічя, грігян та сіманєнка, а також кремлівських гнид. І за це їм дякуємо, бо хтось з наших зазомбованих співвітчизників таки та прочитає і йому відкриються очі. Але це - їхній дах, МАКСИМУМ. Це все, на що вони здатні. Про державотворення тут не йдеться... :)

Не звертайте увагу, а робімо своє!

Слава Україні і слава нашій НАЦІЇ!

Відповіді

 • 2009.10.27 | Sean

  націоналістко, Ви вже приїхали жити в Україну?

  Наталка пише:
  > лібераст
  а ще не варто націоналістці розносити луб'янські мислебацили

  > Слава Україні і слава нашій НАЦІЇ!
  Слава [вільній] Україні!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.27 | Наталка

   А ви вже в Україні (!!!) хоч ЩОСЬ для України зробили?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.27 | Sean

    ні, звісно, Вас чекаю

    то коли в Україну? Любити її тут, а не у Чикагщині? Боротися (чи що Ви там робите) за неї тут?

    Що заважає?
 • 2009.10.27 | 123

  задовбали імпотенти? відпочіньте 14 діб

  може, як повернетесь, будете розуміти - що обзивати дописувачів форуму негарно.
 • 2009.10.27 | Микола Гудкович

  Тему закрито з міркувань гігієниCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua