МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна відмовилася проводити антитерористичні навчання СНД{\}

10/28/2009 | stryjko_bojko
Україна відмовилася проводити антитерористичні навчання СНД на своїй території
http://upi.org.ua/news/2009-10-28-9252Україна відмовила Антитерористичному центру СНД у проведенні масштабних командно-штабних навчань.
Про це повідомив керівник центру СНД генерал-полковник міліції Андрій Новиков.
"Українська сторона відмовила в проведенні подібного заходу, мотивуючи це статтями Конституції, що забороняє присутність іноземних спецсуб'єктів на території України", - сказав він.
Новиков зазначив, що в зв'язку з цією відмовою замість навчань в Україні було прийнято рішення про проведення в Москві й області міжнародної конференції "Попередження радіологічного тероризму".
За словами керівника АТЦ, на конференції присутні практично всі представники країн СНД.
"Крім того, тут знаходиться виконавчий директор "Інтерполу", з яким зараз обговорюється проведення двох заходів, що планується провести наступного року", - додав Новиков.
Нагадаємо, президент Віктор Ющенко вважає, що формат СНД давно втратив свою актуальність.
"З точки зору ефективності формату, на моє переконання, СНД давно втратив ту базову актуальність, яка ставилася на початку заснування цієї організації", – цитує Ющенка прес-служба глави держави.
Президент при цьому нагадав, що Україна не підписала Статут СНД, відтак є не учасником, а засновником СНД. Президент акцентував увагу на тому, що загальна кількість імплементованих рішень СНД у національному законодавстві країн становить 4%.

============
no comments...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua