МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дві декларації Януковича

10/29/2009 | Майдан-ІНФОРМ

Кандидат в президенти Віктор Янукович після багатьох років поневіряння виявився… мільйонером.

Такий його статус зафіксований у декларації про доходи за 2008 рік, яку він подав до Центральної виборчої комісії.

"Українська правда" від своїх джерел у Центрвиборчкомі нарешті отримала фінансовий звіт Януковича.

Перед цим, з квітня по вересень, ми надіслали близько 20 (!) запитів до Януковича і його підлеглих з вимогою виконати необхідні формальності та опублікувати декларацію лідера Партії регіонів.

До цього його як депутата зобов’язує закон "Про боротьбу з корупцією". Однак ні Янукович, ні його патронатна служба, ні близькі до нього нардепи взагалі не відповіли на жодне (!) офіційне звернення "Української правди", неодноразово порушивши закон "Про інформацію". Ми не дочекалися якоїсь, хоча би формальної, реакції.

Зрештою, декларацію про доходи лідера регіоналів за 2008 рік ми отримали завдяки джерелам "Української правди" у ЦВК.

Але виявилося, що насправді Янукович подав не одну, а відразу дві декларації. При чому ці документи суттєво відрізняються один від іншого.

Читайте весь матеріал тут: http://www.pravda.com.ua/news/2009/10/29/104203.htm

Відповіді

 • 2009.10.29 | Микола Гудкович

  А чи не порушив, бува, Янукович якого закону?


  Чи нема тут підстави для звернення до якихось органів (ГПУ)?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.29 | Almodovar

   Re: А чи не порушив, бува, Янукович якого закону?

   у відповідності до внутривідомчих актів (можна пощукати в будь-якому вузі та на сайті Міносвіти), студент повинен відвідувати заняття, а якщо ж в нього пропусків 80%, то він відраховується. Повинні зберегтися журнали відвідувань, письмові роботи, різного роду заяви, писані Януковичем. накази про зарахування-відрахування, про затвердженняя теми дипломної роботи, документи в студентській профспілці, підписи в відомості про видачу заліковки (!). студентського білету і диплома,МЕДИЧНІ ДОКУМЕНТИ, як мінімум - форма 086у, яку здають всі вступники.
   По-друге, щодо наукового ступеню. Повинні бути в базі даних НБУ Вернадського автореферат кандидатської (пошукайте-немає!), докторської (пошукайте-немає!). Також документи (протоколи)про здавання здобувачем Януковичем кандидатських іспитів, про затвердження тем дисертацій (обох) в тому числі, протоколи кафедри, де виконувалась дисертація, про її (обох дисертацій!!!) обговорення та рекомендацію до захисту.
   И прочая, и прочая, и прочая...
 • 2009.10.30 | АБВГ

  І вісім дипломів про освіту

  В Українській академії зовнішньої торгівлі, де Янукович отримав "магістра міжнародного права", такого студента не пам`ятають.
 • 2009.10.30 | Тарас Токар

  у другій декларації він дописав свої крокодилячі туфліCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua