МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Керівник парламенту подарував сліпому ветерану телевізор

10/29/2009 | Philippe de Chènevière
Спікер Володимир Литвин зустрівся з Іваном Литвином - останнім Героєм Радянського Союзу, який проживає на Донеччині, - і вручив йому телевізор.
Учора-позавчора цей сюжет показували чи не всі телеканали. І тільки на одному скоромовкою в кінці повідмлення прозвучало те, що й так було добре видно з відеоряду: ветеран (дай Бог йому здоров'я) сліпий.

Виникає запитання: чому всі телеканали замовчали такий грубий прокол команди спікера, яка навіть не поцікавилася заздалегідь, що саме ветеранові потрібно?

Відповіді

 • 2009.10.29 | Адвокат ...

  Неправда Ваша, шановний!

  Philippe de Chènevière пише:
  > Спікер Володимир Литвин зустрівся з Іваном Литвином - останнім Героєм Радянського Союзу, який проживає на Донеччині, - і вручив йому телевізор.
  > Учора-позавчора цей сюжет показували чи не всі телеканали. І тільки на одному скоромовкою в кінці повідмлення прозвучало те, що й так було добре видно з відеоряду: ветеран (дай Бог йому здоров'я) сліпий.
  >
  > Виникає запитання: чому всі телеканали замовчали такий грубий прокол команди спікера, яка навіть не поцікавилася заздалегідь, що саме ветеранові потрібно?

  Принаймні двійко телє-каналів з тего стримано "пахіхікалі".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.10.29 | kotygoroshko

  крім того, що старе КДБшне чмо, він ще й садіст.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.29 | странник

   Ленін ділився хлібом, а Литвин телевізорамиCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua