МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Новини епідемії грипу.На Західній Україні померло понад 30 людей

10/29/2009 | keymaster
У Західній Україні від пневмонії, за офіційними даними, померло 34 особи. Медики зазначають, що коли б хворі вчасно звернулися до них за допомогою, їх удалося б врятувати.

Однак на Прикарпатті впродовж 23-27 жовтня загальна кількість звернень людей зі скаргами на респіраторні розлади на Прикарпатті сягла 9,5 тис., половина захворілих – діти віком до 14 років, третина – школярі. В області зареєстровано 6 летальних випадків від негоспітальної двобічної пневмонії як ускладнення гострої респіраторної інфекції. 29 жовтня влада Прикарпаття оголосила карантин у вишах, школах дитячих садочках обласного центру.

На Тернопільщині від невідомого вірусу померло 12 людей, ще 17 – у вкрай важкому стані. Зважаючи на складну ситуацію із захворюванням на ГРВІ, СЕС прийняла рішення продовжити карантин у Тернополі ще на 14 днів.

У Львівській області від інфекції померло 10 осіб. Зокрема на 29 жовтня в області від інфекції померло 10 осіб: 5 львів’ян, 3 мешканців Дрогобицького району та двоє – міста Дрогобич. Цього ж дня, губернатор Львівської області Микола Кміть підписав розпорядження про запровадження в області та Львові карантину.

У Рівненській області на 29 жовтня від ГРВІ померло 2 людей: 28-річна жінка у Костополі та працівник рівненського телебачення "Сфера-ТВ" у Рівному. Влада Рівного закликає мешканців робити щеплення від грипу, тоді як головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги Львова Мирон Борисович заявляє протилежне. "Проводити вакцинацію після того, як розпочалась епідемія – шкідливо. Це знизить природну вірусоопірність організму і може сприяти появі грипу важкої стадії лікування", – запевняє експерт.

На Буковині офіційно зареєстрованого 3 летальні випадки. Усі хворі померли від легеневої недостатності. Загалом у Чернівецькій області з початку епідемічного сезону на 28 жовтня захворіло 6 тис. осіб, половина з яких – діти.

На Закарпатті теж зареєстрований 1 летальний випадок. Головний лікар Закарпатської обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк на прес-конференції заявив, що людина, яка померла у Воловці, мала клінічно подібні симптоми до грипу А(H1N1). Відомо, що хворий, що помер, займався перевезенням робітників у Росію і часто бував за межами Закарпаття, він вже хворим поїхав у Росію, і хворим повернувся в Україну, тобто хвороба у нього була задавнена. Він звернувся у стаціонар з легеневою і серцевою недостатністю та помер від набряку легень. Водночас в обласному центрі епідеміологічного порогу не досягнуто, епідемію не оголошено, бо за тиждень було зафіксовано тільки 4 тисячі звернень, а не 7 тисяч, що може бути підставою для оголошення епідемії.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко розпорядилася на засіданні уряду виділити додаткові кошти зі Стабілізаційного фонду для попередження поширення вірусного захворювання в країні. Зазначимо, що з бюджету для попередження поширення вірусного захворювання уже було витрачено 50 млн грн. Усі ці кошти, за словами кандидата в президенти України, були освоєні для того, щоб попередити будь-які спалахи епідемії.

Нагадаємо, що пневмонія – це запалення легеневої тканини. Спричинюється головним чином мікроорганізмами, зокрема пневмококом. Інша назва – запалення легень. Ознаки хвороби – гостре інфекційне захворювання, переважно бактеріальної етіології, яке характеризується вогнищевим ураженням респіраторних відділів легень та наявністю внутрішньоальвеолярної ексудації.

http://www.zaxid.net/newsua/2009/10/29/170227/

Івано-Франківщина

У Івано-Франківській області четверо тяжкохворих від вірусної інфекції людей знаходяться у реанімаційних відділеннях регіону. Про це вчора, 28 жовтня, у вечірньому прямому ефірі на місцевій ТРК «3-Студія» повідомив головний лікар Івано-Франківської обласної інфекційної клінічної лікарні Роман Остяк.

У 6 померлих молодих людей, відзначив Роман Остяк, була «надзвичайно важка гемарогічна пневмонія».

Роман Остяк пояснив, що захворювання у всіх починалося поволі, супроводжувалося підвищенням температури у межах 37,2–37,3 градуса і незначним покашлюванням, болями в суглобах. У кінці другого-третього дня з’являлася незначна нежить.

За його словами, раптово, на третій-четвертий-п’ятий день у хворих виникав різка задишка, вони поступали в стаціонар і «при переводі на апаратне дихання їм практично неможливо було продихати легені, тому що дихання, починаючи з середини третини легенів, не прослуховувалося».

Під час розтину, сказав Роман Остяк, всі легені їх були в крові.

http://zik.com.ua/ua/news/2009/10/29/202268

Відповіді

 • 2009.10.29 | Almodovar

  Re: Новини епідемії грипу.На Західній Україні померло понад 30 людей

  ебола?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.29 | Tamerlan

   Схоже на лихоманку Ебола (/)

   http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D0%BB%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B0_%D0%95%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B0

   Може диверсія?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.29 | Д. А.

    Панове, я перепрошую, але не несіть дурниць!

    Ебола - це геморагічна лихоманка! Що схожого?!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.29 | Tamerlan

     Пане, не варто заспокоювати, краще почитайте тему і знайдіть там

     наступний текст:"У 6 померлих молодих людей, відзначив Роман Остяк, була «надзвичайно важка гемарогічна пневмонія»."

     Єдине що тут не так, так це помилка в слові "гемарогічна".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.29 | Д. А.

      Re: Пане, не варто заспокоювати, краще почитайте тему і знайдіть там

      Tamerlan пише:
      > наступний текст:"У 6 померлих молодих людей, відзначив Роман Остяк, була «надзвичайно важка гемарогічна пневмонія»."
      >
      > Єдине що тут не так, так це помилка в слові "гемарогічна".

      Прошу пана, я за фахом мікробіолог і розумію різницю між геморагічною пневмонією і геморагічною лихоманкою Ебола.

      Єдине, що в них спільного, це слово "геморагічна" у назві. Хоч з помилкою, хоч без неї.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.29 | Tamerlan

       Тим краще, як Ви - мікробіолог.

       То може розкажете люду різницю, та й взагалі арґументовано заспокоїте.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.30 | Д. А.

        Справа не в тім, щоб заспокоїти

        Грип - дуже серйозна інфекція і потрібно здійснювати всі заходи, щоб зменшити ризики (як на державному рівні, так і індивідуально).

        Але це точно не Ебола - тут можу заспокоїти, якщо ласка пана.

        Але не знаю, чи це так вже заспокоїть, бо Еболу, на відміну від грипу набагато легше локалізувати - це контагіозна інфекція. Грип же, на жаль, локалізувати ще нікому не вдавалось, і сумніваюсь, що колись вдасться.

        Може трохи заспокою Вас тим, що наразі летальність не виходить за рамки середньостатистичної летальності при грипі (близько 0,2% від числа захворівших).

        Тому для мене є не зовсім зрозумілим, чому саме цього року приділяється така увага саме кількості загиблих, а не захворівших, як в минулі роки.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.30 | Убітий Єнот

         Треба довести людей до тваринного страху

         Так їими краще маніпулювати.
         Тому і роблять зі звичайної епідемії грипу щось жахливе. Це піар-епідемія.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.10.30 | Д. А.

          Re: Треба довести людей до тваринного страху

          Убітий Єнот пише:
          > Так їими краще маніпулювати.
          > Тому і роблять зі звичайної епідемії грипу щось жахливе. Це піар-епідемія.

          Піару цього року таки багатенько.

          Але і ставитися до грипу, як до чогось не вартого уваги, я б не рекомендував.

          Спробую повторити: грип - це тяжке і небезпечне інфекційне захворювання з порівняно високою летальністю і з високим ризиком неприємних наслідків. Грип типу А - і поготів.
      • 2009.10.29 | Tamerlan

       А що Ви скажете на це? Всьо чотко?

       http://life.pravda.com.ua/problem/4ae9c5aa906cc/

       "Із симптомами ГРВІ у Львівській області вже зареєстровано 7717 осіб і ця цифра продовжує зростати", - зазначила Микитчак. Вона зауважила, що результатів вірусологічних аналізів ще немає, тому медики діагностують у хворих, переважно, ГРВІ.

       Разом з тим у Тернополі захворіли 25% лікарів-інфекціоністів, які працювали з хворими на гострі респіраторні вірусні інфекції.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.30 | Д. А.

        Re: А що Ви скажете на це? Всьо чотко?

        Tamerlan пише:
        > http://life.pravda.com.ua/problem/4ae9c5aa906cc/
        >
        > "Із симптомами ГРВІ у Львівській області вже зареєстровано 7717 осіб і ця цифра продовжує зростати", - зазначила Микитчак. Вона зауважила, що результатів вірусологічних аналізів ще немає, тому медики діагностують у хворих, переважно, ГРВІ.
        >

        ГРВІ, в перекладі з медичноі мови на українську, означає - "це точно вірусна інфекція, але ми не знаємо, який саме вірус її викликав, тож будемо лікувати симптоматично"

        > Разом з тим у Тернополі захворіли 25% лікарів-інфекціоністів, які працювали з хворими на гострі респіраторні вірусні інфекції.

        Це говорить про високу вірулентність цього штаму.

        Якщо це дійсно грип, то, можливо, саме типу А (до якого належить і "свинячий"), бо для цього типу характерні як висока вірулентність, так і випадки геморагічної пневмонії.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.30 | Tamerlan

         Що ж, будемо надіятись що все буде гаразд

         Дякую за вичерпну відповідь )
   • 2009.10.30 | Свинья на радуге

    Или на гусиную х...ню.

   • 2009.10.30 | Убітий Єнот

    Re: Схоже на лихоманку Ебола (/)

    Дюже.
    Як жопа і палець.
 • 2009.10.29 | Sean

  Пані та панове, у мене є до всіх принагідна пропозиція

  не поширювати паніку, говорячи про те, про що, не будучи компетентними лікарями, ми не маємо зеленого поняття. Не вподобляймося ЗМІ, що зчиняють істерію. Нмд звісно
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.29 | Almodovar

   Re: Пані та панове, у мене є до всіх принагідна пропозиція

   О. я,я!!! Банальна срачка...
  • 2009.10.29 | Franko

   Одне львівське видання написало жахливу річ

   що цьогорічний грип особливо страшний, бо він не лікується антибіотиками!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.29 | Sean

    я теж таке чув

    не пам'ятаю чи від львівського, чи від київського. Але ж йой!
   • 2009.10.29 | keymaster

    Просто цибулі треба більше їсти. Не знаю, чи цим грипом я був за

    захворів, чи просто простуда була (але деякі ознаки співпадали), але регулярне вживання сирої цибулі виправило ситуацію без всяких антибіотиків. :) Однак довелося обмежити контакти, щоб не лякати людей запахом. Бо цибулю я гриз постійно, щоб змочувати соком заражену слизову. За добу все випекло.
    Правда, наступного дня я зустрічався з Захаровим, але він зараз вернувся до Харкова і каже, що не захворів ;)
   • 2009.10.29 | Д. А.

    Я Вам скажу ще жахливішу річ

    Franko пише:
    > що цьогорічний грип особливо страшний, бо він не лікується антибіотиками!

    Грип - це така падлюча штука, що взагалі не лікується антибіотиками! Як і будь-яка вірусна інфекція.

    Бо антибіотиками лікуються лише бактеріальні інфекції.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.29 | Адвокат ...

     Ужос-с-с!!!

     Д. А. пише:
     > Franko пише:
     > > що цьогорічний грип особливо страшний, бо він не лікується антибіотиками!
     >
     > Грип - це така падлюча штука, що взагалі не лікується антибіотиками! Як і будь-яка вірусна інфекція.
     > Бо антибіотиками лікуються лише бактеріальні інфекції.

     Так і стверджує медицина.
    • 2009.10.29 | Franko

     Ну ото я тому й сміюся

     Д. А. пише:
     > Грип - це така падлюча штука, що взагалі не лікується антибіотиками! Як і будь-яка вірусна інфекція.
     >
     > Бо антибіотиками лікуються лише бактеріальні інфекції.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.30 | Д. А.

      Re: Ну ото я тому й сміюся

      А от мені вже не до сміху. Бо десь я сьогодні прочитав "одкровення" від якогось з журналістів, що насправді це не грип, і навіть не пневмонія, а ...легенева чума!

      Цікавенька версія?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.30 | zаброда

       Смійтеся

       >Обоє лікарів відзначило, що не спостерігали в своїй практиці випадків такої блискавичної дії вірусу, якому не могли протидіяти найсильніші антибіотики.

       http://www.unian.net/ukr/news/news-343996.html

       ПраФФесорі, дохтурі, мєдія - прахвєсіАНАли висчєй мєри, нє?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.30 | Микола Гудкович

        Напишіть їм листа


        Свого часу я написав, щоби УНІАН прибрав дурню про те, що пам'ятник Леніну на Бесарабці нібито належить до реєстру ЮНЕСКО. Прибрали.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.30 | zаброда

         хуч двє строчкі всєво

         Воно ж, виглядає, цитує дохтурів, тому УНІАН ніби весьфбєлам.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.10.30 | Микола Гудкович

          А до того вони ДЗГ МВС цитували

   • 2009.10.29 | Skapirus

    Згадайте фосфорну аварію - все було роздуто

    До речі, що з нею чутно нового, після того, як минуло 2 роки? Справдилися передбачення, чи було щось все-таки серйозне?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.30 | dr.Trollin

     Re: Згадайте фосфорну аварію - все було роздуто

     угу, було... але то як з епідемією
     бути-було, але...- глянь "Віра Тузляк"
     http://www.youtube.com/user/drTrollin#p/a/u/2/zXu1ArookLI
     Skapirus пише:
     > До речі, що з нею чутно нового, після того, як минуло 2 роки? Справдилися передбачення, чи було щось все-таки серйозне?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.30 | Skapirus

      Нічого не зрозумів. Можна текстом написати?

   • 2009.10.30 | Убітий Єнот

    Ужжос. Негайно ЧеПе вводити і вибори відмінити

  • 2009.10.29 | keymaster

   Тут проблема не в паніці, а скоріше навпаки

   Більшість людей, якби не знехтували ознак простуди, могли б залишитися живими. А коли уразило легені, і вони ще день самолікувалися, реанімація була безсила.

   Я тому написав у сабліді новини ознаки, за якими треба ставитися до хвороби всерйоз.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.29 | Sean

    нмд - навпаки

    кожен, хто не має професійних знань щоб коментувати належно, не мав би коментувати нмд.


    keymaster пише:

    > Я тому написав у сабліді новини ознаки, за якими треба ставитися до хвороби всерйоз.
    Пан не є дохтур. Я - теж.
 • 2009.10.29 | observеr

  дуже може бути, що паніку сіють фармацевти

  котрим нещодавно встановили максимальні ціни на рівні 2008го року
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.29 | 123

   тернопільські лікарі - агенти світової фармзакуліси?

   observеr пише:
   > котрим нещодавно встановили максимальні ціни на рівні 2008го року

   Нічого їм не встановили - законопроект чекає на підпис Ющенка.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.29 | Almodovar

    Версія: Новий грип? Кролиний? (/)

    Ось прочитав і замислився! Кролиний грип? http://www.karlik-krolik.ru/stat/gemorol.htm
   • 2009.10.29 | observеr

    отож

    123 пише:

    > Нічого їм не встановили - законопроект чекає на підпис Ющенка.
  • 2009.10.29 | observеr

   В аптеках Тернополя и Львова стали дефицитом марлевые повязки и

   лекарства от гриппа
   http://korrespondent.net/tech/health/1013009
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.29 | Адвокат ...

    Пора оголошувати надзвичайний стан.

    Бо наступним дехвіцитом буде дехвіцит лікарняних ліжок у лікарнях.
 • 2009.10.29 | Franko

  Шок! Власти скривают правду! (/)

  журналісти стараються з усіх сил

  http://mignews.com.ua/articles/376451.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.29 | 123

   людям властиво намагатися дізнатися правду...

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.29 | Franko

    Судячи з заголовку, журналісти Mignews її уже знають

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.29 | 123

     вони її шукають, знаходять якісь версії

     А чого б Ви хотіли від журналістів та людей взагалі?

     Скупили в Тернополі всі марлі - не журналісти.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.29 | Franko

      Re: вони її шукають, знаходять якісь версії

      123 пише:
      > А чого б Ви хотіли від журналістів

      компетентності та виваженості в подачі інформації

      > Скупили в Тернополі всі марлі - не журналісти.

      Що було перше - яйце чи курка? Люди могли це зробити, піддавшись на спродуковану мас-медіа паніку.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.29 | 123

       Re: вони її шукають, знаходять якісь версії

       Franko пише:
       > 123 пише:
       > > А чого б Ви хотіли від журналістів
       >
       > компетентності та виваженості в подачі інформації

       журналісти не є професіоналами хоч в чомусь. такі реалії.

       > > Скупили в Тернополі всі марлі - не журналісти.
       >
       > Що було перше - яйце чи курка? Люди могли це зробити, піддавшись на спродуковану мас-медіа паніку.

       Я думаю, що чутки працюють швидше ЗМІ в таких справах.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.10.29 | Franko

        Re: вони її шукають, знаходять якісь версії

        123 пише:
        > Franko пише:
        > > 123 пише:
        > > > А чого б Ви хотіли від журналістів
        > >
        > > компетентності та виваженості в подачі інформації
        >
        > журналісти не є професіоналами хоч в чомусь. такі реалії.

        Професія журналіста включає вміння уникати помилок, не будучи професіоналами у всьому. Перевіряти інформацію, консультуватися, співставляти факти і виявляти неправдиві чи неграмотні відомості; врешті-решт, швидко набувати спеціалізованих знань. За п"ять років факультету журналістики цього можна навчитися.


        >
        > > > Скупили в Тернополі всі марлі - не журналісти.
        > >
        > > Що було перше - яйце чи курка? Люди могли це зробити, піддавшись на спродуковану мас-медіа паніку.
        >
        > Я думаю, що чутки працюють швидше ЗМІ в таких справах.

        Ок. Подивимся, що буде далі...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.30 | OlalaZhm

         То журналісти були таки праві? Бо підтверджено "свинячий грип"

         А якби журналісти не "піднімали паніку", хєр би уряд вживав би хоч якихось кроків - бо йому начхать, від чого люди дохзнуть
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.10.30 | Мартинюк

          В Києві запрацювали "тролейбусні бабки"

          Це так звані "усні пропагандисти" з числа пенсійних бабусь з досвідом роботи в "советских и партийных учреждениях". Як правило задіяні в систему первинних осередків КПУ. Така бабка, користуючись пенсійними пільгами цілий день катається на кількох маршрутах тролейбуса чи іншого комунального засобу транспорту і провокує "стихійні мітинги" на задану тему.
          А тема наступна - галичани їздять по світу, привезли заразу, защитим родной Кійов від "галицької чуми". Текстовки прямо з ПДРС ...
          Сам таку бачив і мені вже дзвонили знайомі про таке саме в іншому кінці міста.
  • 2009.10.29 | Адвокат ...

   Схоже на імітацію "ґнєва Божеґо".

   Помста мацькалів та ґам-нюк-оФФічєй українцям за 2004-й рік напередодні рокую 2010-го.
  • 2009.10.29 | Мартинюк

   В якості однієї з версії причин "ужосу"

   Це плановане на 1 листопада ющенківське віче на Софіївській площі.
   Традиційно на такі заходи прибуває велика кількість галичан.

   А тепер щодо хороби - як відомо у жовтні погода на Заході України була незазвичай пакісна - кілька раз випадав сніг, який потім танув , дощило і примерзало. В таку погоду багато людей простуджуються, особливо коли таке приходить несподівано і люди зустрічають його в несезонних туфлях, піджаках і навіть босоніжках.

   На три області така кількість смертей за місяць та ще й при бардачному стані нашої медицини і безрадісному настрої більшості населення не вигладає аж такою незвичайною.

   Звісно добре що хоч так про людей і медицину згадали, але у всьому що бачу по телевізору відчуваю якусь фальш . Інтуїтивно. А ця штука останнім часом мене дуже рідко підводить... От убийте, але цей "галицький мор" чомусь мені дуже воняє виборами.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.29 | 123

    Ви читали що 25% лікарів хворі, а один помер?

    Мартинюк пише:
    > А тепер щодо хороби - як відомо у жовтні погода на Заході України була незазвичай пакісна - кілька раз випадав сніг, який потім танув , дощило і примерзало. В таку погоду багато людей простуджуються, особливо коли таке приходить несподівано і люди зустрічають його в несезонних туфлях, піджаках і навіть босоніжках.

    Включно з лікарями, очевидно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.29 | Мартинюк

     Якщо є сезонний спалах ОРЗ то й лікарі шмаркають

     Тим більше що не всі лікарі мають додаткові доходи аби на місяць раніше поміняти собі одежу по сезону.
     Те що один лікар помер - так лікарі також не безмертні.

     В трьох областях - не менше 5 млн мешканців . Прикиньте середню смертність ... Подивіться на статистику минулих років.


     Тим білшьше те, що я написав не є безапеляційне твердження, а лише версія. А от те що безвідностно до наявності епідемії, чи просто, так би мовити,прояву сезонних буднів нашої бардачної медицини, інформ аційне висвітлення починає пахнути виборами, так це точно...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.10.29 | 123

      Подивитися статистику минулих років - це правильна мисля

    • 2009.10.30 | Д. А.

     Нічого дивного

     123 пише:
     > Мартинюк пише:
     > > А тепер щодо хороби - як відомо у жовтні погода на Заході України була незазвичай пакісна - кілька раз випадав сніг, який потім танув , дощило і примерзало. В таку погоду багато людей простуджуються, особливо коли таке приходить несподівано і люди зустрічають його в несезонних туфлях, піджаках і навіть босоніжках.
     >
     > Включно з лікарями, очевидно.

     Я з дитинства серед медичних працівників. І можу стверджувати, що вони мають звичку нехтувати тими правилами, дотримання яких вимагають від пацієнтів. Причому в масовому порядку.
   • 2009.10.30 | OLexandra

    В якості однієї з версії причин "ужосу"

    Ваша версія здається досить правдоподібною. На засіданні Кабміну Тимошенко говорила якось "штучно". Звичайно ж не хочеться недооцінювати і людські трагедії
  • 2009.10.30 | Адвокат ...

   Щойно "Нєутомімая (бляд)Інна" протринділа цюю "хвішьку"

   Теперки ястно, для кого "рябіньовічі" захуячили чумну байду.
 • 2009.10.29 | Franko

  Пневмонія. Статистика.

  За статистичними даними, від пневмонії в США вмирають 62 тисячі людей щорічно. Екстраполюючи, встановлюємо, що за тиждень у двохмільйонній популяції американців від пневмонії вмирає восьмеро людей. Це без епідемій і за умов розвинутої системи охорони здоров"я.

  Епідемія грипу - якого ускладненням є пневмонія - збільшує частоту захворювання щонайменше вп"ятеро (адже пік захворюваності припадає на 2 місяці). Отримуємо сорок смертей на тиждень. Множимо на два, зважаючи на слабку українську медицину. 80 смертей. Це той самий порядок цифр, який ми спостерігаємо в новинах про тернопільську область.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.30 | Мартинюк

   Ага - згадав !

   В другій половині серпня перестрів знайомих з Кабміну , зайшла мова про дітей, яка перйшла в розмову про школу. Тоді мої співбесідники сказали що мовляа ще не відомо чи підуть діти у школу 1 вересня, мовляв черз катастрофічний брак коштів на заплату і утримання шкіл у ряді активно проробляють варіанти проголошення тривалого карантину ПІД БУДЬ ЯКИМ приводом.

   Чесно кажучи я тоді висміяв своїх співбесідників, покрутив пальцем біля лоба, і забув про це . Головними моїми аргументами були два :

   1. Ніяка дурепа не відмінить напередодні виборів 1-вересня у країні із совкоїдним електоратом, для якого цей день фігурує нарівні з Новим Роком і Пасхою.

   2. Вчителям все одно треба платити - ходять вони до школи чи ні .

   Вчора наша знайома вчителька довела мені що пункт 2 неправильний - вчителям платять лише голу ставку без начисленнь, премій, доплат, які реально складають більшу частину суми яку отримують вчителі і персонал шкіл. Окрім того при закритих школах поточні витрати на харчування, можна не топити школи і таке інше.

   Останній перл юлькономізму яким школи офіційно перведені на "підніжний корм" - дозвіл використовувати для зарплат вчителям "благодійні пожертви" демонструє глибоко анальний стан шкільного фінасування і повне заперечення Тимошенко загально світових правил і власної демагогії про безплатну школу.

   Тому вважаю що то таки планувалося. А як тільки появилася нагода - це запустилося , з одночасним гвалтом для відвернення уваги від економічного завалу та всіляких інших педоскандалів.
   Ну і звісно паралельно ще й знайти привід аби заборонити масові громадські заходи на Західній Україні , яка "перестала любити Юлю" то це просто є само собою зроміле.

   Бачив вчора поганеньку імітацію моїх улюблених "медвепутін шоу" з російського телебачення на тему "Вона працює з пневмонією". Сценарне копіювання було очевидне - аж до перебивання міністра охорони здоровя Князевичаі "строгого наказу" - протягом одного, ну двох днів "виявити зловредну бактерію", знешкодити її, і привести заковану у кайдани на наступне засідання Кабміну.
 • 2009.10.30 | Mike1973

  Re: Новини епідемії грипу.На Західній Україні померло понад 30 людей

  Дорогі брати і сестри українці.
  Мене зворушили події пов’язані із загибеллю людей від вірусних захворювань на моїй Західній Україні. Я не можу пройти осторонь чужої біди, тим більше, коли вона забирає життя. В лікуванні тих хвороб, що є в мене, вже давно не допомагають антибіотики, але я не опустив руки і можу запропонувати спосіб яким я поборюю грип чи ангіну майже кожної зими. Спосіб, який при наявності високої температури збиває її до норм потрібної і не дозволяє прогресувати запальному процесові, що завдає шкоду всім органам, тим паче легеням. Цей спосіб ви можете використати, навіть, потрапивши в лікарню, і, відчуваючи, що лікарі ніби хочуть вам допомогти, а допомогти не можуть нічим, а життя ваше відходить від вас. Отже, сам спосіб:
  1. Зробити содовий розчин для полоскання горла ( на 200 мл теплої води всипати ложку соди та добре вимішати) і прополоскати горло.
  2. Взяти дерев’яну паличку (20–25см), накрутити на один з її кінців кусочок вати і намастити цю вату розчином йоду спиртовим (5%).
  3. Змазати все горло цією паличкою з йодом (широко відкривши рот) із середини. Процес цей не з дуже приємних, але змазати горло необхідно щонайменше двічі протягом однієї процедури.
  4. Повторити пункти 1–3 декілька разів протягом дня і обов’язково на ніч. Стан самопочуття після проведеної процедури має покращитися і спаде суттєво температура. Якщо симптоми хвороби через певний час будуть знову повторюватися, то ще і ще раз пророблювати пункти 1–3. В мене найгірший грип чи ангіна, які починаються навіть з високої температури, проходять за два дні.
  5. Хто, вказаний мною спосіб, збереться застосувати не із початком симптомів захворювання, варто суттєву увагу приділити роботі серця. Для цього я можу порадити спосіб, який підказала мені одна моя знайома і яким успішно користуюся я: на столову ложку цукру накрапати по 10 крапель корвалолу, настойки валеріани та настойки пустинника і вжити це.
  6. Також, обов’язково!!!, треба заставити себе добре харчуватися, щонайменше двічі на день. Навіть, якщо їжа буде немилою, потрібно себе все таки заставити з’їсти її, навіть силою.

  Не опускайте люди руки, боріться за себе і інших людей, і, обов’язково, щиро просіть Бога, щоб біда припинилася!
 • 2009.10.30 | AxeHarry

  Re: Новини епідемії грипу.На Західній Україні померло понад 30 людей

  Знайомі пишуть:

  > Привет всем.
  >
  > Сегодня утром официально признали в области
  > свинский грипп А/H5N1. Но основные смерти не от
  > него. К вечеру врачи планируют официально признать
  > Кью лихорадку. Если им не скажут чтобы не
  > поднимали панику. Вероятность что это она – 99%.
  > Впервые была выделена в Австралии в 1937 году, в
  > современное считалась исчезнувшей. Ранее
  > смертность от нее составляла до 40% от числа
  > заболевших. Но это ранее. Ранее и испанка сотни
  > миллионов забирала.
  > У нас тут политика была. Одна полит сила грубо
  > через досрочные выборы (болтают что
  > сфальсифицированные) влезла на власть, а те кого
  > так отодвинули стали им подгаживать- организовали
  > закрытие мусоросборника и длительное время мусор
  > рос у домов кучами.
  > А Кью лихорадка как раз сначала животными
  > распространяется. Ну а дальше и от человека к
  > человеку. Ну и как мы тут давно писали – лишенный
  > коммунальных служб город быстро стает рассадником
  > эпидемий. Даже не надо воду/тепло/канализацию
  > отрубать. Хватает мусора, как видите на нашем
  > примере.

  Вы уверены? Просто наш климат для нее не очень подходит. Но хз, возможно...
  Хотя клиника тоже не очень похожа... да и путь передачи там чаще контактный. Ладно, уточню у эпидемиологов наших.
  Да кстати у нас в городе из аптек пропали все противовирусные препараты, более того даже маски уже дефицит. ППЦ, мля...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.30 | Д. А.

   Re: Новини епідемії грипу.На Західній Україні померло понад 30 людей

   AxeHarry пише:
   > Знайомі пишуть:
   >
   > > Привет всем.
   > >
   > > Сегодня утром официально признали в области
   > > свинский грипп А/H5N1. Но основные смерти не от
   > > него. К вечеру врачи планируют официально признать
   > > Кью лихорадку. Если им не скажут чтобы не
   > > поднимали панику. Вероятность что это она – 99%.
   > > Впервые была выделена в Австралии в 1937 году, в
   > > современное считалась исчезнувшей. Ранее
   > > смертность от нее составляла до 40% от числа
   > > заболевших. Но это ранее. Ранее и испанка сотни
   > > миллионов забирала.
   > > У нас тут политика была. Одна полит сила грубо
   > > через досрочные выборы (болтают что
   > > сфальсифицированные) влезла на власть, а те кого
   > > так отодвинули стали им подгаживать- организовали
   > > закрытие мусоросборника и длительное время мусор
   > > рос у домов кучами.
   > > А Кью лихорадка как раз сначала животными
   > > распространяется. Ну а дальше и от человека к
   > > человеку. Ну и как мы тут давно писали – лишенный
   > > коммунальных служб город быстро стает рассадником
   > > эпидемий. Даже не надо воду/тепло/канализацию
   > > отрубать. Хватает мусора, как видите на нашем
   > > примере.
   >
   > Вы уверены? Просто наш климат для нее не очень подходит. Но хз, возможно...
   > Хотя клиника тоже не очень похожа... да и путь передачи там чаще контактный. Ладно, уточню у эпидемиологов наших.
   > Да кстати у нас в городе из аптек пропали все противовирусные препараты, более того даже маски уже дефицит. ППЦ, мля...

   Лихоманка К"ю-Гарднера - везикульозний ріккетсіоз - зоонозна інфекція, передається людині через укуси кліщів того виду, якого в Україні немає.

   Основний характерний симптом - везикульозна висипка по тілу.

   Що схожого?
 • 2009.10.30 | Мартинюк

  А казали що не вибори ....(/)

  0.10.2009 · 13:37 · Політика/Економіка ·
  Автор: Наталия Мельник
  Кабмін розглядає можливість обмеження пересування громадян між областями України

  "Кабінет Міністрів України розглядає можливість обмеження пересування громадян між областями без особливої необхідності", - про це, як передає кореспондент ІМК, заявила Премьер-мінітср України Юлія Тимошенко на позачерговому екстреному засіданні уряду.

  "Ми вводитимемо спеціальні режими, які передбачають відсутність переїздів людей без якої-небудь особливої необхідності з області в область", - оголосила Ю.Тимошенко.

  Також вона відзначила, що сьогодні потрібно вирішити питання з перетином кордонів. ( років отак на 20 чи нє?)

  Джерело: ІМК
  http://www.imk.com.ua/ua/news/info/84352

  А сама ж уже нагострила лижі їхати на Західну України - перед камерами покрасуватися і гроші кудись перечислити, а потім розказувати що місцеві чиноники їх вкрали.

  А ось до гри "в наперсток" долучився Янукович http://www.imk.com.ua/ua/news/info/84354

  Таки пацани і пацанки конкретно ЗАБОЯЛИСЯ ющенківського віча у неділю на Софіївській площі.

  А ось і пацан Костенко в собачий голос "до хору"долучився http://www.imk.com.ua/ua/news/info/84358
  Ну це ж не можна запізнитися, не гавкнути - нє а?
  А чи може якась глибша координація?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.30 | vkhanas

   А казали що не вибори ....(/) А мені

   цікаво, де Турчинов?
   і , власне, нас таких трохи є
   http://www.maidan.org.ua/static/narnewslviv/1256897142.html
   Він , згідно посади, має летіти у Тернопіль. Чи ні?
  • 2009.10.31 | OLexandra

   Re: А казали що не вибори ....(/)

   Мені теж так здається.

   До речі, в нас в поліклініці висить реклама, щодо раннього виявлення раку. Там написано, що треба регулярно робити флюорографію, тощо; і наводиться статистика: кожного дня в Києві від раку вмирає, вже не пам"ятаю скільки (чи то 10 чи 20 людей). За такою логікою можна оголошувати масову епідемію раку. Також насторожує географія; фактично зараз вся Західна Україна відрізана.
 • 2009.10.30 | Чучхе

  А чи є взагалі епідемія? (/)

  Трошки цифр для панікерів.
  За 2007 рік на Львівщині від пневмонії померло 205 дорослих осіб, за 2008 - 182. За 9 місяців 2009 - 105. В трьох останніх місяцях року 92 дні. Аби кількість смертей була не нижчою аніж минулого року, від пневмонії має померти ще 182-105=77 людей. Або майже по 6 людей щотижня. А тут паніка через чотирьох померлих (саме дорослих, ще одна - 11 річна дівчинка) за останній тиждень.
  Може досить панікувати?

  http://orestk.livejournal.com/74616.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.30 | vkhanas

   У Тернополі точно епідемія

   але невідомо ЧОГО...А щодо паніки , то я повністю погоджуюсь. Дебільна інформація, аюо її відсутність неминуче породжує паніку.
 • 2009.10.31 | Ghost

  давайте будем разумными людьми (л)

  разве впервые эпидемия? грипп бывает каждый год, и люди умирают, к сожалению, каждый год. бывает похуже, бывает полегче, но какая-то эпидемия бывает точно каждый год, и даже не один раз в год.

  по-моему, вот что надо делать. надо применять все профилактические средства, в том числе народные, типа чеснок, цыбулька, мёд, лимон, побольше горячего чаю, можно немножко по вкусу водки, горилки, коньячку, виски, нужное подчеркнуть :) теплее одеваться, не переохлаждаться. по возможности избегать многолюдных мест, меньше пользоваться общественным транспортом. марлевые повязки - очень хорошая идея, тут многие люди закрывают лица шарфами и платками - очень правильно делают (я сейчас во Львове)!

  вот чего не надо делать - нагнетать истерию, поддаваться панике, распространять нелепые слухи, штурмовать аптеки, слушать глупых людей, слушать нехороших политиков, читать брехливые СМИ.

  если от кого в реале услышу слова типа "шок!!! власти скрывают правду!!!" - дам по носу.

  вот ещё что я получил по корпоративной почте. начало цитаты.

  Простите...
  Надоели все и каждый, со своей паникой по поводу свиного гриппа и прочего.
  Ежегодно во всем мире гибнут сотни тысяч людей от гриппа, и в россии более 10 тысяч
  человек. А вы подумайте теперь своей башкой. Закрывают школы на карантин,
  черезвычайная ситуация?, на своей памяти не помню, чтоб хоть раз в год, школу не
  закрыли на карантин, толко вот делали это в декабре, январе. Ну, теперь жеж выборы,
  оч выгодно кому то, чтоб народ не тусил по площадям, по сему и запретили массовые
  сборы, под эту дудку. Естессно и другие прочие мероприятия будут отменены. Вы верите
  СМИ?. Оно почти всегда обманывает. Осень, все простужены, это нормально, но если
  каждой сопле приписывать смертельную угрозу, то можно создать удобную панику, и
  заработать на этом прилично, что и делают фармацевты.
  По некоторым исследованиям, (http://botalex.livejournal.com/44828.html), и прочих
  статьях, этим гриппом переболеют все, кто способен им переболеть, если он конечно
  существует. Чо дергаться?!.
  А теперь на счет паники. Разве выгодно государству поднимать панику, и вводить
  черезвычайное положение?. В большинстве случаев это делается для того, чтоб
  манипулировать тупой, не думающей массой населения, в политических, экономических и
  прочих целях. Когда происходит настоящий катаклизм, государство наоборот,
  консперирует и исследует это, и старается не поднимать панику, да бы население не
  сходило с ума и не делало глупостей. А теперь опять думаем. Панику поднимать зачем?
  БАБЛО!, ВЛАСТЬ!, вона працюе, вы не сомневайтесь. Лично я равнодушен к политике, не
  испытываю ни к кому никаких предпочтений. Подумайте своей головой, разложите все по
  полочкам, и не верьте всем подряд крикам и визгам "ааа, мы все умрем", и будете в
  тыщу раз здоровее.
  А что же будет дальше? птичий грип уже был, не модно, свинной, дальше пойдут котячие
  и прочие. Когда грипп станет уже не модным и не будет заставлять людей паниковать и
  скупать все шо подруку попадётся, придумаем новую, всепоглащающую, ужасную, заразную
  болезнь. Ведь к следующему году народ опять скопит денег, и его опять можно будет
  хорошенько подоить;)
  А болеют все каждую осень, в той или иной степени, так шо друзья, кушайте лучок,
  лимончики, одевайте шарфик и теплые носочки, на улице пасмурно и слякоть. А
  создавать панику предоставьте СМИ. Работа у них такая.
  Всем хороших выходных)

  конец цитаты.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua