МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Медики Львова радять в жодному разі не вакцинуватися

10/29/2009 | keymaster
Коли розпочалася епідемія грипу, ніхто не проводить вакцинацію. Це навіть може зашкодити здоров’ю. Про це сьогодні, 29 жовтня, під час брифінгу повідомив головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги у Львові Мирон Борисевич.

За його словами, у цей період людина і так зіштовхується з різними вірусами, які є в повітрі. Окрім того, вакцину завжди виділяють централізовано з МОЗ. «Однак цього року ми навіть не розпочали щеплювати медпрацівників, бо не отримали вакцини», – зазначив Борисович.

Також, за його словами, та вакцина, яка є в аптеках, може не відповідати тому типу грипу, який розповсюджений зараз. Адже, від чого зараз хворіють львів’яни, ще не досліджено. А вже, як буде встановлено вірус, тоді фармацевти повинні виробляти нову вакцину.

Як зазначив Борисевич, людям не варто зараз стимулювати імунологічну систему, адже за літній період організм людини насичився вітамінами. Також лікар не радить вживати профілактичних препаратів проти грипу, таких як «Арбідол» чи «Амізон», адже немає лабораторно підтвердженого вірусу грипу. І ці препарати можуть лише зашкодити. Окрім того, Борисевич наголосив, якщо в Києві буде лабораторно підтверджено вірус грипу Н1N1 (свинячий грип), тоді зі складів МОЗ виділятимуть спеціально зареєстрований препарат проти свинячого грипу – «Таміфлю». В аптеці цього препарату немає.

http://zik.com.ua/ua/news/2009/10/29/202288

Відповіді

 • 2009.10.30 | Володимир Степанюк

  Re: "Медики" продукують бздурики

  > Коли розпочалася епідемія грипу, ніхто не проводить вакцинацію. Це навіть може зашкодити здоров’ю. Про це сьогодні, 29 жовтня, під час брифінгу повідомив головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги у Львові Мирон Борисевич.
  "Ніхто" - не проводить, а от всі інші, аж до весни практикують.

  > За його словами, у цей період людина і так зіштовхується з різними вірусами, які є в повітрі. Окрім того, вакцину завжди виділяють централізовано з МОЗ. «Однак цього року ми навіть не розпочали щеплювати медпрацівників, бо не отримали вакцини», – зазначив Борисович.
  Вакцинувати буде пізно ПІСЛЯ епідемії. А от те, що "бо не отримали вакцини " - зовсім інше питання, - і головне.

  > Також, за його словами, та вакцина, яка є в аптеках, може не відповідати тому типу грипу, який розповсюджений зараз. Адже, від чого зараз хворіють львів’яни, ще не досліджено. А вже, як буде встановлено вірус, тоді фармацевти повинні виробляти нову вакцину.
  Напевно варитимуть в ретортах в аптеці-музеї на Ринку. Якраз встигнуть до Йордану - там епідемія вже всіх скосить і сяде відпочити. А ми тут зі своєю вакциною її зза-рогу-по-голові.

  > Як зазначив Борисевич, людям не варто зараз стимулювати імунологічну систему, адже за літній період організм людини насичився вітамінами. Також лікар не радить вживати профілактичних препаратів проти грипу, таких як «Арбідол» чи «Амізон», адже немає лабораторно підтвердженого вірусу грипу. І ці препарати можуть лише зашкодити. Окрім того, Борисевич наголосив, якщо в Києві буде лабораторно підтверджено вірус грипу Н1N1 (свинячий грип), тоді зі складів МОЗ виділятимуть спеціально зареєстрований препарат проти свинячого грипу – «Таміфлю». В аптеці цього препарату немає.
  Ось відносно «Арбідол»у чи «Амізон»у - згоден, але не тому, що див. вище, а тому, що дія цих препаратів не підтверджена нормальними клінічними дослідженнями. Тож навіщо себе(та інших) обманювати. Щось мені підказує, що курячий суп + ліжечко = кращі ліки ніж («Арбідол» + «Амізон» та інші розрекламовані але неадекватно ефективні назви). Таміфлю - ліпше з доступних.


  Отже, щеплення потрібні до:
  1. Сезонного грипу
  2. Свинячого грипу
  3. Бажано проти пневмококової інфекції (те від чого померли люди)

  Доброго всім здоров'я

  >
  > http://zik.com.ua/ua/news/2009/10/29/202288
 • 2009.10.30 | Д. А.

  Аплодую львівським медикам - сміливі люди

  keymaster пише:
  > Коли розпочалася епідемія грипу, ніхто не проводить вакцинацію. Це навіть може зашкодити здоров’ю. Про це сьогодні, 29 жовтня, під час брифінгу повідомив головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги у Львові Мирон Борисевич.
  >

  100% Користі не буде ніякої, а шкоди завдати можна. Якщо під час епідемії ви зробили щеплення і не захворіли, то це не завдяки вакцинації, а всупереч.

  >
  > Як зазначив Борисевич, людям не варто зараз стимулювати імунологічну систему, адже за літній період організм людини насичився вітамінами.

  З цим погодитись не можу, імуностимулюючі препарати не будуть зайвими. Можна обмежитись комбінацією ехінацеї та вітаміну С.

  > Також лікар не радить вживати профілактичних препаратів проти грипу, таких як «Арбідол» чи «Амізон», адже немає лабораторно підтвердженого вірусу грипу. І ці препарати можуть лише зашкодити.

  А цю фігню приймати не варто взагалі, хоч є підтверджений вірус, хоч немає.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.30 | Боровик

   А до ворожки коли іти, до чи після?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua