МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Переписування історії: професійнот і комерці(с)йно(л)

10/30/2009 | Lexa62
http://www.echo.msk.ru/news/630700-echo.html
Россия при посредничестве РИА "Новости" разворачивает в Европе кампанию по улучшению своего имиджа.

В числе главных целей - оправдать ее ширящиеся властные амбиции и сделать гораздо менее одиозной фигуру Иосифа Сталина. Об этом сообщает Ньюз-ру ком со ссылкой на западные источники. По этим данным, РИА "Новости" уже начало работу с малоизвестной консультативной компанией RJI Companies, представительства которой есть в Вашингтоне, Лондоне и Цюрихе, а также пытается привлечь одну из 10-ти ведущих PR-компаний, базирующихся в Брюсселе. Исполнительный директор одной такой компании так вспоминает свой диалог с представителем RJI Companies: "Я спросил его: хотите ли Вы, чтобы мы говорили, что Сталин был не таким уже и плохим парнем?". Он ответил: "Да, я знаю, это будет нелегко". Я сказал: "То есть, Вы хотите переписать историю?". И он сказал: "Да, в некоторой степени".

Відповіді

 • 2009.10.30 | igorg

  Не зовсім так. Це не створення позитивного іміджу

  Росії. Це цілеспрямована підготовка до агресії. Її перший й найбільш тривалий прихований етап. Бачите, це не покращення іміджу сьогоднішньої Росії, це набагато гірше. Це створення гарного іміджу для здійснення злочинів проти людяності. Тіпа він був дуже класний мужик, але ж обставини й інтереси країни змусили його так діяти. Так це було жорстоко, але ж виправдано й заради майбутнього (в тому числі й Європи). Й оце таки жахливо. Жахливо що проти такого ніхто не протестує й не влаштовує бойкоту цим піар фірмам й подібним компаніям.
  Таке саме робив і Сталін. Ось тут гляньте http://www2.maidan.org.ua/n/hist/1256501624 й ось тут http://www2.maidan.org.ua/n/hist/1256504618
  Це давня традиція деморалізації супротивника та створення 5-ї колони що йде ще від монгольської орди.
  Щодо справжнього обличчя кремляді то це ось тут http://www2.maidan.org.ua/n/hist/1256835490 Нема нічого на що вони б не були здатні заради своїх маніакальних бажань та абсолюта влади.
  На жаль ліберальний світ не бажає розуміти що відбувається. Він хоче шукати спільну мову із злочинцями. Замість того аби скликати трибунал. На загал таке порозуміння із злочинцями завжди є співучастю.

  Той хто зблизька бачив і зрозумів що це таке, робить однозначний висновок:
  "Ні, милі мої люди, реверансами з тими потворами нічого не досягнете; це буде лише пояснено як ознака вашого безсилля. Там треба твердого рішучого оклику, рішучого - "годі"; там розуміють лише єдину мову - мову сили."
  Федір Пігідо-Правобережний "Велика вітчизняна війна". ст.205.
  http://www2.maidan.org.ua/n/hist/1255893538
 • 2009.10.30 | igorg

  А це не так і складно. Тime двічі визнавав Сталіна людиною року

  http://www2.maidan.org.ua/n/hist/1256932869
  Гітлер явно не дотягнув до такої честі. Надто мізерний проти такого велета!
  Не менш цікаво порівняти те як представлено Хрущова. Як комуністичну загрозу світові. А от Сталіна в такій ролі не показували. Втім й інших комлідерів сталінських часів також.
  Зоча це все ж підбірка. Можливо упереджена. Може хтось підкаже де є повна.
 • 2009.10.30 | Lexa62

  Наголошую! наміряються переписать історію.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.30 | igorg

   А що переписувать? Ви лише прогляньте сторінки Тime

   Кращого друга Сталіна й комуністів ніж США годі було знайти.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua