МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шановні тернополяни

10/30/2009 | Оксана Кулинич
Інформація з різних комісій, що діють як в місті, так і в області так і на рівні уряду часто грішить різночитаннями, а основне, до цього часу не дала відповіді «ЩО насправді відбувається у Тернополі».
Тим часом у різних інформаційних джерелах вказується різна кількість померлих. Зрозуміло, що така неоднозначна та неконкретна оцінка, відсутність на місці дієвої влади породжує домисли, слухи, сіє паніку.
У такій ситуації лише організована тернопільська громада може протистояти небезпечним викликам епідемії.
Сьогодні ми звертаємось до місцевих лідерів політичних партій – побережіть життя агітаторів. Згорніть палатки, не організовуйте масових акцій та заходів. Здоров’я ваших симпатиків та прихильників набагато важливіше, аніж голоси кандидатів, за котрих вони агітують.
Надрукуйте номери телефонів «гарячої лінії». Повідомте про них своїх однопартійців.
Шановні представники засобів масової інформації! Не сумнівамось, що ви оперуєте інформацією з джерел, котрим ви довіряєте. Однак ситуація швидко змінюється, і завдяки новим технологіям ви можете оперативно давати і зміни і різні варіанти подій. Це краще, аніж категорична і однобока інформація. Від вашого оперативного інформування чимало залежить у критичній ситуації.
Ми звертаємось особисто до пана Турчинова. Сьогодні Ваше місце у Тернополі, і ви відповідно до функціональних обов’язків маєте вирішувати проблему , відповідно до повноважень.
Ми звертаємось до представників медицини. На Вас ми дивимось з надією, вам довіряємо. Ви – такі самі мешканці нашого міста, як і ми. Ми готові надавати вам необхідну допомогу. Бути волонтерами і помічниками.
Дорогі жителі Тернополя! Від нашої самоорганізації залежить більше, аніж здається найзатятішим песимістам. Найнебезпечніші віруси відступають перед організованістю, чистотою та порядком.
Медики радять дотримуватися основних правил та вимог при епідеміях:
- уникати місць скупчення людей, уникати тісних контактів із хворими людьми, не займатися самолікуванням.

Запам’ятайте телефони «гарячої» лінії – 42-20-63, 42-20-64, 42-20-65. Розкажіть про них знайомим, сусідам, запишіть дітям. Звертайтеся по них у разі виникнення щонайменших сумнівів у стані свого здоров’я та здоров’я оточуючих. Звертайтеся у органи влади, до депутатів міської ради – вони зобов’язані надати вам необхідну інформацію та підтримку.
І ще одне. Тисячолітній український досвід доказав, що вживання часнику, цибулі та хрону ще нікому не зашкодив. А коли боїтесь запаху, то марлева пов’язка буде саме враз.
Ретельно прибирайте домівки та довкілля. І, звичайно ж, допомагайте тим, хто потребує цього найбільше – діткам, старшим, немічним. І , посміхайтесь! А в людей у владних кабінетах, ми ще не раз потребуємо звіту. Чому їх не було поруч, коли всім було важко?

Коаліція громадських організацій «Своє!»

Відповіді

  • 2009.11.01 | Ігор Сцібайло

    Re: Шановні тернополяни

    Повністтю підтримуємо це звернення!!!
    Асоціація Захисту Прав і Свобод Молоді "Дружба"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua