МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Люди два роки платили за опалення, а тепер їх відключають. Афера

10/30/2009 | О'Тарнавський
Опалювальний сезон в Жовтих Водах може не розпочатися взагалі через масштабну і, мабуть, першу в Україні, комунальну аферу. Два роки поспіль, під керівництвом комерційної структури і міської влади, Жовті Води безоплатно користувалися лімітами газу ДК «Газ України», - повідомляє кореспондент ZaUA.org в Жовтих Водах Марія Сєдова.

Комерційна організація ТОВ «Простір - С», зареєстрована в квартирі харківського алкоголіка, взяла в оредну ціле комунальне підприємство – «Жовтоводськтепломережа», яке є постачальником комунальних послуг.

Гроші, якими населення справно оплачувала за комуналку, зникли в невідомому напрямку, і ні представники ТОВ «Простір - С», ні міські чиновники пояснити причини їх відсутності не можуть.

Міськрада звинувачує населення в тому, що воно не платить за тепло і гарячу воду. "Борг населення складає 9.91 млн. грн", - йдеться у зверненні міськради до своєї громади.

Мешканці міста обурені ситуацією, оскільки стверджують, що платили за комунальні послуги. На днях відбувся багаточисельний мітинг біля стін міськради, на який зібралися головним чином пенсіонери. Його організувала стихійно створена ініціативна група.

«Вор!» - кричали люди, коли міський голова вийшов до народу. «Мера и помощников в отставку! Снизить тарифы на коммунальные услуги!», «Сопли наших детей на вашей совести!» - ці гасла красувалися на транспорантах мітингвальників.

Для того щоб донести свою думку до уряду, депутати міськради прийняли рішення їхати до Києва і пікетувати Кабмін.

Чудове менеджерське рішення: люди які через свою некомпетентність чи корумпованість поставили місто на грань техногенної катастрофи а-ля Алчевськ - замість того, щоб брати відповідальність на себе, їдуть до високого начальства. Це свідчить про інфантильність і не здатність до самостійних дій.

http://zaua.org/pg/news/yurko/read/8145/Komunalna_afera_na_11_mln_grn_Dva_roky_u__Zhovtyh_Vodah_groshi_za_komunalku_jshly_u_pryvatnu_kyshenu_teper_misto_v_borgah_i_bez_gazu

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua