МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Свиняча виборча технологія?

10/30/2009 | Pavlo Z.
Просто сьогодні подумалося про це.

Відповіді

 • 2009.10.30 | Адвокат ...

  Занадто просто і не керовано...

  Як що не підозрювати за певними політичьними силами навмисного інхвікування окремих країв. Але й у цім випадкові,-- не керовано.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.30 | Sean

   істерика за істерикою. послідовність

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.30 | Адвокат ...

    На жаль...

  • 2009.10.30 | Pavlo Z.

   Все виглядає навпаки: дуже керованим

   Не буду повторювати новинні повідомлення, просто вони спрямовані на генерацію у населення думок типу:
   "Зараза іде з Заходу. Галичина інфікована. западенці - джерело смертельногї інфекції. Якщо хочеш жити - потрібен кордон по Пруту - поки що санітарний" (промосковські ЗМІ)
   "Україна в небезпеці, потрібне введення надзвичайного стану і очевидно, відміна виборів 17.01.10" (про"банківські" ЗМІ)
   Ю.Т., точніше її версії чи заключення ще не чув. Хтось підкаже?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.30 | Torr

    Вибори треба перенести на Квітень-Липень

    Україна почекає
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.31 | Pavlo Z.

     Влітку на вибори, взимку на пляж?

   • 2009.10.30 | Адвокат ...

    Ви перебільшуєте. Одначе, "ход мисьлєй п`ятої та 4-х инших

    кольон",-- Ви виклали точно!
  • 2009.10.31 | GreyWraith

   FUD

   Fear... Uncertain... Doubts...

   Нормальна маркетингова технологія, тільки у звичайному комерційному маркетингу вона використовується тонше.

   А в даному онкретному випадку я ще не знаю, звідки ноги ростуть.
 • 2009.10.30 | Анатоль

  Путін здобув популярність підриваючи будинки і потім рішучо борю

  чись з "терористами".
  Юля підніме свій рейтинг рішучою боротьбою з грипом.
  От тільки питання щодо грипу лишається відкритим.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.31 | GreyWraith

   "Україна - не Росія" (с)

   Анатоль пише:
   Юля підніме свій рейтинг рішучою боротьбою з грипом.
   З якого це переляку? Робота уряду полягає у тому, щоб передбачити і вжити заходів завчасно, а не гарячково бігати і спускати воду із кожного зливного бачка. "Лях по шкоді мудрий: як коні вкрали - то й стайню замкнув". :)

   Тим більше, що не так давно депутати, в тому числі із БЮТ, радісно голосували за дуже шкідливий закон про ціни на ліки, одним із наслідків якого був теперішній брак цих самих ліків.
 • 2009.10.31 | OLexandra

  Re: Свиняча виборча технологія - дуже схоже

  Мені теж про це подумалося
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.31 | Pavlo Z.

   А тому - майже повторюю свій сабж від 16.10.10 (л)

   http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1255712682&first=&last=&pattern=Хлопц_
   "Читаю, слухаю, дивлюся - і хрінію...
   Невже неозброєним оком не видно, що це передвиборча "розводка"?!
   Або ми - "біомаса", готова вірити хазяїну на слово і тому - скоти і лохи, або ми ті, для кого цінності демократії - не просто слова.
   Шануймося!
   Охолоньмо!
   Ігноруймо ляльководів!"

   Про здоров'я піклуймося, але без екзальтації: я вже одяг хірургічну маску, на якій перед тим червоним фломастером намалював поросячий п'ятак. Реакція перехожихих якраз така, на яку розраховував: сміх нищить паніку:)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.31 | OLexandra

    Правильно

    Я вже писала в іншій гілці: В нас в поліклініці висить реклама, щодо раннього виявлення раку. Там написано, що треба регулярно робити флюорографію, тощо; і наводиться статистика: кожного дня в Києві від раку вмирає, вже не пам"ятаю скільки (чи то 10 чи 20 людей). За такою логікою можна оголошувати масову епідемію раку. Також насторожує географія; фактично зараз вся Західна Україна відрізана.

    Так що панікувати в жодному разі не можна. А профілактики від грипу та інших захворювань дотримуватися треба, і за здоров"ям треба слідкувати.
 • 2009.10.31 | Taras-ods

  Вона працює?

 • 2009.10.31 | Franko

  Идёт массированная и организованная волна нагнетания паники (/)

  http://govorilkin.livejournal.com/141068.html

  Последние дни в стране раздувается паника вокруг эпидемии гриппа, от которой уже умерло 33 человека.

  В связи с этим правительство уже отменило занятия в школах на три недели, ввело карантин в девяти областях и ввело запрет на проведение массовых мероприятий по всей Украине.

  Правда, Юлия Владимировна уже провела своё гала-шоу-выдвижение, метко окрещённое народом «Пир во время Юли» – теперь можно и запрещать!

  Нет, я бы, возможно и поверил во всю эту шумиху про страшный свиной грипп, если бы не несколько известных мне фактов.

  Во-первых, смертность от гриппа (и связанных с ним осложнений) у нас каждый год традиционно высокая. Её просто занижают и скрывают, по возможности записывая умершим причиной смерти не ОРВИ, а какие-нибудь естественные причины. И нынешние цифры не особо отличаются от аналогичных за предыдущие годы. И не факт, что все умерли именно от гриппа – например, поступила команда, и все стали резко «умирать от ОРВИ». Вы не верите, что в нашей стране это возможно?

  Во-вторых, по моим данным, по Киеву (и возможно, нескольким другим городам, сейчас информация проверяется) ходят ОРГАНИЗОВАННЫЕ ГРУППЫ молодых людей в респираторных масках, которые перемещаются исключительно между местами массового скопления людей, создавая там ажиотаж и панику.

  В-третьих, на радиостанции и форумы РАЗНЫХ городов МАССОВО и ОРГАНИЗОВАННО ВБРАСЫВАЕТСЯ информация, что якобы над городами Украины распыляют неизвестное средство от гриппа.

  В-четвёртых, во многих городах из аптек неожиданно исчезли запасы марлевых повязок и антигриппозных средств. В РАЗГАР СЕЗОНА ПРОСТУД? Не верю! – сказал бы Станиславский, и был бы прав.

  Я не знаю, что там с гриппом на самом деле, но я точно уверен, что идёт массированная и организованная ВОЛНА НАГНЕТАНИЯ ПАНИКИ.

  Ещё на днях главный санитарный врач Украины официально заявил, что сезонная эпидемиологическая ситуация характерна для данного времени года и не превышает показателей прошлых лет. Сегодня его грубо заткнули. Почему? Потому что своими словами он мешает распространению паники.

  Зачем кому-то прилагать такие огромные усилия, чтобы вызвать эту панику? Пока я ещё не собрал всех доказательств, но уже могу построить ряд обоснованных предположений.

  Во-первых, карантин, ограничение передвижения и запрет на проведение массовых мероприятий в период предвыборной кампании – это возможность контроля над избирательным процессом и влиянием на граждан. Испуганных людей всегда легче убедить. Например, в определённый момент достав из волшебного цилиндра фокусника несколько составов с медикаментами и выдвинув тезис типа «Вона спасла Україну».

  Во-вторых, это повод для ограничения прав граждан и очередного шага на пути к диктатуре.

  В-третьих, это шикарная возможность подзаработать на страхе для фармацевтических компаний (хотя в данный момент это вторично, но не стоит сбрасывать со счетов и этот факт).

  В-четвёртых, сегодня уже появились «аналитические» статьи, что эпидемия может стать поводом для переноса или срыва выборов. Нехило, не правда ли?

  В-пятых, с вводом карантина ограничивается или даже срывается въезд иностранных наблюдателей в страну. Что создаёт дополнительные возможности для фальсификации результатов выборов.

  В-шестых, во время паники люди как-то меньше обращают внимания на другие вещи. И как-то легче скрыть отсутствие денег в казне, рост внешнего и внутреннего долгов, вопиющие нарушения закона и прочие мелкие «радости».

  В стратегических теориях управления подобное явление называется «управляемый хаос». И осуществляется он обычно самой властью. Подумайте над этим в перерывах между стоянием в очередях за марлевыми повязками и лихорадочным поиском аспирина.

  P.S. На текущий момент в информационном пространстве России и Белоруссии - тишина. Никаких сообщений ни про какие эпидемии гриппа. Минздравы этих стран пишут «уровень заболеваемости не превышает эпидемиологического порога». В польской прессе я тоже не нашёл упоминаний. Что это за эпидемия, которая поражает только Украину, именно в период президентской гонки, и абсолютно не цепляет соседей?
  Вы всё ещё верите нашим СМИ (как и нашим политикам)? Тогда точно бегите в аптеку!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.02 | Pavlo Z.

   Такі да!

  • 2009.11.02 | sama

   Re: Идёт массированная и организованная волна нагнетания паники (/)

   Franko пише:
   > http://govorilkin.livejournal.com/141068.html

   > P.S. На текущий момент в информационном пространстве России и Белоруссии - тишина. Никаких сообщений ни про какие эпидемии гриппа. Минздравы этих стран пишут «уровень заболеваемости не превышает эпидемиологического порога». В польской прессе я тоже не нашёл упоминаний. Что это за эпидемия, которая поражает только Украину, именно в период президентской гонки, и абсолютно не цепляет соседей?

   В русских "Вестях" о нас, начиная с прошлого четверга -день первый- "в Западной
   Украине массовая эпидемия гриппа, сотни тысяч заболевших, десятки умерших. Виновати изгнанные из Европы из-за кризиса гастарбайтеры".
   День второй- "вирус гриппа .... это просто очередная модификация гриппа со среднестатистической сметностью".
   День третий- "каждый четвертый случай гриппа вызван новым Калифорнийским вирусом".
 • 2009.11.02 | Oleksiy_M

  Може була обмежено використана хімічна/біологічна зброя? (/)

  В обласних центрах західних областей.
  Доказів немає, але...
  1. Несподіване відхелення статистики захворюваності в західних регіонах - цільовій аудиторії - від середньодержавної. Там що, люди більше цілуються, щільніше на ринках, транспорті? Інша температура, вологість?
  2. Ніщо так не загострює увагу людини, як жах смерті. Ситячи вдома люди будуть надійно прив'язані до телевізорів та зтурбовано сприймати кожне слово з телеекрану.
  3. Міноборони мало чимось "прогнутися" перед урядом для отримання грошей. Вони мають аміак, гірчичний газ, ще безліч речовин, ЯКІ В РАЗІ ОБМЕЖЕНОГО ВИКОРИСТАННЯ МОЖУТЬ ВИКЛИКАТИ ПОДРАЗНЕННЯ СЛИЗИСТОЇ. А подразнення слизистої в наш "нелегкий" час - це автоматично жахлива статистика ГРВІ...
  А може це просто дурне...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.03 | Михайло Свистович

   Re: Може була обмежено використана хімічна/біологічна зброя? (/)

   Oleksiy_M пише:
   > В обласних центрах західних областей.
   > Доказів немає, але...
   > 1. Несподіване відхелення статистики захворюваності в західних регіонах - цільовій аудиторії - від середньодержавної. Там що, люди більше цілуються, щільніше на ринках, транспорті? Інша температура, вологість?

   Ні, просто грип іде з Заходу на Схід, а в Галичині ще й найбільша частина заробітчан, які завозять грип додатково до того, як він рухається сам по собі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.03 | Oleksiy_M

    Re: Може була обмежено використана хімічна/біологічна зброя? (/)

    Михайло Свистович пише:
    > > Oleksiy_M пише:
    > > Там що, люди більше цілуються, щільніше на ринках, транспорті? Інша температура, вологість?
    > Ні, просто грип іде з Заходу на Схід, а в Галичині ще й найбільша частина заробітчан, які завозять грип додатково до того, як він рухається сам по собі.
    Так, заробітчан багато. Але:
    1. Невідомо, чи вони на сьогодні ПРИвозять чи ВИвозять саме грип.
    2. Бо грипу там (у Львові) знайшли на 13 тис.осіб, з 90 тис. хворих (http://www.moz.gov.ua/ua/main/press/?docID=13969). Решта 77 тис. - не грип, а просто ГРВІ. Тож звідки такий спалах застуди?
    Варианти:
    скупчення народу більше за звичайне,
    знижена вологість повітря при відностно високій температурі,
    якась фігня,
    ...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.03 | Михайло Свистович

     Re: Може була обмежено використана хімічна/біологічна зброя? (/)

     Oleksiy_M пише:
     >
     > Так, заробітчан багато. Але:
     > 1. Невідомо, чи вони на сьогодні ПРИвозять чи ВИвозять саме грип.

     Ну хай ГРВІ, а не грип/ Що тут такого?

     > 2. Бо грипу там (у Львові) знайшли на 13 тис.осіб, з 90 тис. хворих (http://www.moz.gov.ua/ua/main/press/?docID=13969). Решта 77 тис. - не грип, а просто ГРВІ. Тож звідки такий спалах застуди?

     ГРВІ - це не застуда
 • 2009.11.03 | Press-MSNU

  Re: Свиняча виборча технологія?

  Юля создала неимоверную панику вокруг гриппа с целью отвлечь внимание людей от кризиса в экономике, от развала армии, от своих депутатов-педофилов.
  А заодно и помешать всем своим соперникам заниматься предвыборной кампанией.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua