МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юлячий грип (/)

10/31/2009 | ak1001
http://infoporn.org.ua/2009/10/30/yulyachyyi_gryp_

Юлячий грип
Володимир Йадороб // 30.10.2009

Оце дивився я сьогодні новини про те, як Юля героїчно з косою напереваги кидається грудьми на амбразуру епідемії – і таке зло брало, що прямо слів немає. Бо ніхто інший, як вона особисто несе повну відповідальність за смерті двох десятків (поки що) людей.

Ця відповідальність лягає на неї як на голову уряду, який не займається нічим, окрім дерибану позиченого бабла. Але для тих, хто сумнівається – я можу навести переконливіші докази.

Отже, у держбюджеті на 2009 рік видатки на охорону здоров’я було зменшено у порівнянні з попереднім роком на 3,48%, а фінансування Академії медичних наук – майже на 28%. Якщо комусь здається, що це дрібниці – медицина тут безсила.

Але йдемо далі. Фінансова підтримка розвитку інфраструктури наукової діяльності у сфері профілактичної та клінічної медицини зменшилася на 88%, зменшено видатки на методичне забезпечення діяльності медичних та фармацевтичних вищих навчальних закладів та закладів післядипломної освіти, на спеціалізовну консультативну амбулаторно-поліклінічну допомогу, що надається вищими навчальними закладами, науково-дослідними установами та загальнодержавними закладами охорони здоров’я.

Не передбачено жодної копійки на купівлю рентгенологічного, діагностичного та іншого обладнання – мінус 270 млн. грн. у порівнянні з попереднім роком. Не передбачено видатків на державний контроль якості лікарських засобів, зате на 55,6% більше виділено грошей на діяльність Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів.

Вдвічі зменшено фінансування боротьби з цукровим діабетом і вилучено статтю видатків на закупівлю автомобілів «швидкої допомоги».І, нарешті, (увага!) у 10 разів зменшено фінансування видатків на боротьбу з епідеміями.

Загальну картину можна подивитися тут. Але попри те навряд чи доводиться сумніватися у тому, що Юлі б зараз краще не бігати перед телекамерами з криками про рішучу боротьбу з епідемією, а повіситися на власній косі. Або хоча б подати у відставку. Це було б, принаймні, справедливо.

Але від неї такого годі чекати. Та їй ця епідемія навіть вигідна. Вона вже погрожує карантином і обмеженням пересування громадян між областями «без поважних причин». Залишимо осторонь питання про те, хто ж буде вирішувати – чи є поважною причиною, приміром, бажання відвідати батьків. Але ж як бути з Конституцією, яка гарантує людині право вільного пересування?

P.S. На правах розповсюдження мислевірусу. Ігор Луценко написав невеличке дослідження на тему «Як Юля виконує свої обіцянки». Рекомендую вмєняємим людям для ознайомлення, а ВОНАністам – для язви шлунку.

Володимир Йадороб


---

Витяг з Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік». Розподіл видатків Державного бюджету України на 2009 рік щодо охорони здоров’я

http://www.apteka.ua/article/7683

Відповіді

 • 2009.10.31 | vkhanas

  Юлячий грип .... Вона ...

  працює
 • 2009.10.31 | Микола Гудкович

  А Тимошенко каже, що винний — Ющенко (л)


  http://pravda.com.ua/news/2009/10/31/104369.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.31 | vkhanas

   А я кажу, що винен Турчинов

   Ситуацію з епідемією, згадно з посадою має курувати він
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.31 | Микола Гудкович

    А Турчинов, за версією ЮТ, розгрібає…


    Взагалі, з цим треба розібратися: МОЗ знав ще в серпні, що епідемія от-от станеться, але вона сталася несподівано; Тимошенко скорочувала фінансування; Ющенко ветував постанови — щось із цього має розумне пояснення, щось ні.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.31 | vkhanas

     кінь попереду воза…

     Сьогодні відбудеться позачергове засідання Кабінету Міністрів України з приводу епідемії на Західній Україні. Також буде проведено засідання Державної надзвичайної проти епідеміологічної та протиепізоотичної комісії, яку очолює Олександр Турчинов. Після цього у терміновому режимі Юлія Володимирівна вилітає у Тернопіль
     Про це ЗІКу повідомила прес-секретар прем’єр-міністра України Марина Сорока.
     За її словами, у Тернополі буде проведено розширену нараду за участі усіх фахівців, котрі повинні зупинити епідемію, що шириться західними областями України.
     «Нам головне прийняти рішення про виділення коштів», – каже Марина Сорока. За її словами, це буде зроблено у Тернополі.
     «Юлія Тимошенко побуває у самому серці епідемії – Тернополі. По інших областях візиту не планується. Якщо Юлія Тимошенко побуває у самому серці епідемії, буде прийняте рішення про виділення коштів, то, думаю, що цього буде достатньо», – сказала прес-секретар прем’єр-міністра.


     То може спочатку мала би засісти комісія? Бо що розглядав Кабмін?
 • 2009.10.31 | GreyWraith

  Добавити нічого

 • 2009.10.31 | Taras-ods

  Педофіли придумали технологію

  щоб зірвати мітинг 1 листопада Ющенку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.31 | Тарас Токар

   Re: схоже на те

 • 2009.10.31 | Franko

  Вона рятує Україну від каліфорнійського грипу (/)

  (Адмінам: в списку смайликів бракує смайлика, що блює)

  http://ledilid.livejournal.com/446921.html

  Тепер сумнівів немає: Юля реалізує сценарій "Вона рятує Україну від каліфорнійського грипу. Вона - це ваш кандидат Тимошенко".
  Ось він - той типу рятівний технологічний хід, який має піднягнути рейтинг Вони, щоб можна було наздогнати Януковича.
  Це просто песець якийсь, тобто пєсциха.

  Очевидно, що цим зверненням - горящіє глаза, відповідний тон, фрази на кшталт "страшне лихо", "дуже небезпечна хвороба", блаблабла - Вона ще більше розбурхає паніку. Власне, це й ставила за мету.
  "Тримайтеся, мої рідні, я з вами", "в жодному разі не ходіть на масові заходи", "зате ось вам від мене 11 мільйонів метрів марлі".
  Ну не йптвмть! Іншим текстом це звучить так: вибори зупиняються, тільки я піарюся.
  До речі, треба так розуміти, що мітинги Юля теж принаймні на три тижні забороняє - як і навчання у школах і ВНЗ.

  Врахуйте, як чітко Юлині технологи все розрахували: вся ця бодяга з панікою-епідемією забабахана саме зараз, коли її рейтинг у базових електоральних регіонах ще можна підтягнути до Януковичевого. Якби в грудні - розбігу трочно не вистачило (Новий рік, п'янки-гулянки, увага людей до інших тем і т.д.).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.31 | Адвокат ...

   Я тоже нє люблю ТЮльку, але ж закиди їй у цім гепізьоді,--

   просто дебільні.

   ТЮлька варта критики, але не рівня "ніже Ґамнюк-оФФічя". ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.01 | Мартинюк

    А річ у тім що епідемії то немає

    Є звичайне сезонне збільшення кількості ОРЗ і бардачне медичне обслуговування .
    Спеціально сьогодні передивися польскі сайти - там нічого нема ні про тамтешні "епідемії" ні про згрози з України. Поляки дуже чемно крутять пальцями біля виска.
    Ось повідомлення з Польщі :

    Polsce epidemia grypy nie grozi

    W Polsce nie odnotowano wzrostu liczby zachorowań grypopochodnych - zapewnia Główny Inspektor Sanitarny: Dane mówią wręcz, że sytuacja, jeżeli chodzi o zachorowania na infekcje wirusowe, w tym grypowe, jest lepsza w niż w poprzednich miesiącach. Nie sądzę więc, żeby w najbliższym czasie trzeba było podejmować jakieś drastyczne kroki - uspokaja Andrzej Wojtyła.

    W podobnym tonie wypowiada się wiceminister zdrowia Adam Fronczak. Zapewnia, że sytuacja epidemiologiczna jest na bieżąco monitorowana przez służby sanitarne. Do tej pory na terenie kraju nie zostały zlokalizowane większe ogniska grypy - podkreśla.

    Fronczak przypomina również, że negocjacje z firmami farmaceutycznymi w sprawie szczepionki przeciwko grypie A/H1N1 dobiegają końca. Powinna ona pojawić się w naszym kraju jeszcze w tym roku. Chcemy, żeby była dostępna nie tylko dla grup ryzyka, ale także w aptekach. Prowadzimy działania w tym kierunku - podkreśla wiceminister zdrowia.

    W poniedziałek, w trybie przyspieszonym, odbędzie się posiedzenie Krajowego Komitetu ds. Pandemii Grypy.
 • 2009.11.01 | selu

  Нібито цей аналіз вартий першої сторінки.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua