МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про нинішній грип. Реалії.

11/01/2009 | Рост
Ще раз про запобіжні заходи і лікування. Все це після вивчення матеріалів ВОЗ і публікацій фахівців.

Єдиним медичним запобіжним заходом проти грипу є вакцинація, при чому вакцинація від конкретного типу вірусу. Але! Навіть провідні фахівці не можуть зійтися на думці щодо довготривалого впливу вакцин на наші організми. Тобто, з якими наслідками вакцинації ми можемо зіштовхнутися через 10, 20 років ніхто спрогнозувати не може. Тому кожен, хто вирішить вакцинуватися, не повинен забувати, що він добровільно стає піддослідним кроликом.
Єдиним лікувальним засобом проти нинішнього вірусу AH1N1 є Таміфлю, який потрібно приймати протягом перших 48 годин від моменту, коли температура підніметься до 39 градусів чи вище. При чому цей препарат здатен в кращому випадку лише полегшити перебіг хвороби і прискорити видужання максимум на 1-2 дні. Ніякі інші, як їх називають, фуфломіцини, не мають ніякого впливу на вірус.
Я вже мовчу про антибіотики, які ніколи не були противірусними засобами, з їх допомогою "воюють" з бактеріями, бацилами.

Взагалі ж найнадійніший засіб в боротьбі з вірусами і іншими невидимими ворогами - здоровий спосіб життя та здорове харчування.
В таких випадках навіть якщо людина захворіє, її організм матиме силу боротися з вірусами.

Про маски. Перше - респіратор не дає ніяких переваг перед звичайною маскою. Друге - якщо вирішили носити маску на вулиці, пам'ятайте, що рухатись активно в масці не можна, тому що вона утруднює дихання, тоді людина починає вдихати активніше, частина повітря проникає повз маску. Крім того, при активному глибокому вдосі є небезпека, що вірус проскочить верхні дихальні шляхи і одразу потрапить в легені. А легеневі захворювання на порядок небезпечніші, ніж захворювання верхніх дихальних шляхів. Майте це на увазі. Краще, як на мене, взагалі не вулиці обходитись без маски, а якщо вже так боїтесь, то обходити людей за 2 метри :) Бо при чиху-кашелю на таку відстань розповсюджуєьтся інфекція.

Останнє. Паніка ніколи не сприяє здоров'ю. Стан людської психіки - дуже сильний впливовий чинник на загальний стан організму, на повноцінність функціонування усіх його систем. Потрібно розуміти, що в суспільстві є зацікавлені в нагнітанні нездорової атмосфери групи людей, які мають з цього власну вигоду. Не піддавайтесь на провокації.
Нинішня епідемія грипу не є чимось особливим, даний вірус не є ні на грам небезпечнішим, ніж минулорічні, позаминулорічні і т.д.
Кожного року від ускладнень, які може дати грип, помирають сотні людей в кожній країні. І у нас теж. І тільки цього року з цього зробили таке шоу.

Відповіді

 • 2009.11.01 | Адвокат ...

  Все було майже перхвектно. Як би не 2-ва останніх

  речення.


  Рост пише:

  > Нинішня епідемія грипу не є чимось особливим, даний вірус не є ні на грам небезпечнішим, ніж минулорічні, позаминулорічні і т.д.

  Грип тому й непереможний, що каженного рочьку ріжний...


  > Кожного року від ускладнень, які може дати грип, помирають сотні людей в кожній країні. І у нас теж. І тільки цього року з цього зробили таке шоу.

  Не шоу, а навчання з цивільно-медичної оборони. Ви ж знаєте, мацькалі так і не знищили свої запаси бактеріольоґічної та вірусної зброї... Тому потренувати сь, повправляти сь,-- не завадить для здоров`я нації.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.11.01 | OLexandra

  Я теж чула, що на вулиці не потрібно носити маску,

  а треба дихати повітрям. Якщо й одягати маску, то в транспорті, в багатолюдних приміщеннях.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.01 | vkhanas

   Про це Я теж чула, що на вулиці не потрібно носити маску,(л)

   на першій сторінці Майдану.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua