МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Грип змінить порядок денний виборчої кампанії

11/02/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Епідемія грипу в Україні змінить порядок денний виборчої кампанії, переконані експерти. Щоправда, є й думки щодо штучно спровокованої паніки з метою вплинути на хід президентських перегонів.

Про запровадження надзвичайного стану та скасування президентських виборів наразі говорити рано, сказав "Німецькій хвилі" голова Комітету виборців України Олександр Черненко. Але, на його думку, епідемія призведе до затягування із внесенням змін до виборчого закону, який скритикувала Рада Європи та Конституційний суд України, а також ускладнить формування виборчих комісій. Черненко впевнений, що провідні кандидати вповні скористаються епідемією для політичної самореклами.

Натомість член правління громадської організації "Альянс Майдан" Володимир Мартинюк підозрює владу в штучному перебільшенні масштабів епідемії та ставить під сумнів саму її наявність. Мартинюк нагадав, що всупереч порядку, карантин оголошений одразу на центральному рівні. А приводом для цього стали статистичні дані про смертність від простудних хвороб. Вони спричинили паніку в суспільстві, бо, як вважає Мартинюк, були опубліковані вперше за останні десятиліття: "Ми ж знайшли статистику, за якою минулого року в Америці на таку самі кількість душу населення було вдвічі більше смертей від запалення легень, застуди і так далі. Але ніхто при цьому не оголошував жодних надзвичайних станів".

Громадський активіст назвав "маніпулятивними" добірки новин більшості засобів масової інформації. І нагадав, що сусідня зі враженими грипом областями Польща заперечує наявність епідемії на своїй території. Штучне нагнітання паніки, на думку Мартинюка, вигідно перш за все, главі уряду, бо дозволяє відвернути увагу суспільства від провалів урядової політики та обмежити виборчу активність її політичних конкурентів.

http://www.unian.net/ukr/news/news-344466.html

sean

Відповіді

 • 2009.11.02 | Рудий

  Re: Володимир повністю правий!

 • 2009.11.02 | Тарас Токар

  Re: від аварій в Україні за добу гине більше, ніж від грипу

  за всі роки разом узяті.

  І чомусь, ніхто не примушує їздити в машинах у шлемах; немає щоденних телезвернень; Україна не звертається за допомогою до країн Світу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.02 | miner

   мене привітав дідусь Фройд

   Тарас Токар пише:
   > Україна не звертається за допомогою до країн Світу.
   а я чомусь читаю «Україна не звертається за допомогою до країн третього Світу»
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.02 | Тарас Токар

    Re: мене привітав дідусь Фройд

    miner пише:
    > Тарас Токар пише:
    > > Україна не звертається за допомогою до країн Світу.
    > а я чомусь читаю «Україна не звертається за допомогою до країн третього Світу»
    це Ви до чого?
 • 2009.11.02 | Skapirus

  Дійсно, "а был ли мальчик?!"

  Спостерігаючи за останнім розвитком подій спочатку у вигляді "педофільного" скандалу, наступні нервові смикання на найвищому рівні, а потім шалене розгортання істерії навколо т.зв. свинячого грипу, мене не полишає відчуття того, що остання подія є нічим іншим як спроба перевести увагу на іншу тему та злити в каналізацію наслідки педо-скандалу. Останній доказ - динаміка цьогорічних захворювань на грип в порівнянні з останніми роками (http://dibrov-s.livejournal.com/135665.html). Жаль лише людей та країну, які викидають останні чи позичені гроші на купівлю медпрепаратів та підтримку вітчизняного закордонного товаровиробника. Жулька та її банда розвели абсолютно всіх як лохів вушастих, дорвавшись до улюбленої можливості потанцювати на трибуні та попіаритись на сумнівній темі. Ну і бюджетного бабла попиляти собі коханій на вибори, як же ж без цього? Більше того, під її сопілку заспівав і Ющенко (http://www.unian.net/ukr/news/news-344377.html), не розуміючи, що все це звичайна передвиборча технологія ТЮльки. Всі забули про педофілів, тепер кожен свою шкуру рятує, піддавшись інспірованій паніці... А был ли малчік ніхто вже і не задумується...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.02 | Адвокат ...

   Не хцу бути вульгарнішим, ніж я є, але: "на всякую хітрую жопу

   найдьотся болт с лєвой рєзьбой".

   Це,-- що до "педохвілійнеґо тюлєбану", атаки пруцячьні, "свинячо-грипозної" контр-атаки тюлєбану со товарішчі та реахції на усю цю колотнечу "пересічних українців".

   Реально, тюлєбан зара перехопив ініціятиву. Це тре зрозуміти. І не тіко пруцякам. Хучя вони розуміти ніц не здатні за визначенням.

   Це тре зрозуміти, передусим, ахтивній частині суспільства.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.02 | Skapirus

    Re: Не хцу бути вульгарнішим, ніж я є, але: "на всякую хітрую жопу

    Адвокат ... пише:
    > Реально, тюлєбан зара перехопив ініціятиву. Це тре зрозуміти.
    Я це вже зрозумів. Тепер цю думку про розводілово і кідняк треба донести до суспільства.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua