МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Балога попросився в табір Януковича (/)

11/02/2009 | Тарас Токар
На виборах Президента України, що відбудуться 17 січня, В.Балога підтримуватиме В.Януковича. Обіцянки співпраці з іншими кандидатами, насамперед Ю.Тимошенко, – це, висловлюючись мовою самого екс-канцеляриста, – звичайне «кидалово», за допомогою якого він намагається якомога довше вберегти на посадах на Закарпатті своїх людей. Про це заявляє Закарпатський обласний осередок ГР «Народної Самооборони».

Екс-керівник президентського секретаріату уже провів переговори з центральним штабом В.Януковича і пообіцяв максимально високі показники за біло-голубого кандидата на Закарпатті. Взамін він просить зберегти за собою контроль над областю і включити в прохідну частину виборчого списку «Партії Регіонів» на наступних парламентських виборах кількох осіб зі свого найближчого оточення (у те, що до Верховної Ради може пройти балогівська партія «Єдиний центр», не вірять навіть у Мукачеві).

Балога вже дав попередні вказівки своїм штабістам на місцях із приводу поведінки на виборах. За Януковича «агітуватимуть» старими, добре перевіреними в Мукачеві методами – задобрюванням виборців продуктовими наборами та грошовими подачками, а також підкупом членів дільничних виборчих комісій, представників конкуруючих політичних сил, під час безпосереднього підрахунку голосів.

«Вся політична біографія Балоги – його постійні кульбіти з однієї до діаметрально протилежної політичної сили (згадаймо СДПУ(о), «Наша Україна», «Єдиний центр» і тепер – «Партія Регіонів») – яскравий доказ того, що цей діяч не має жодних переконань чи ідеології, єдине його прагнення – за будь-яку ціну залишитися біля годівниці», – заявляє керівник Закарпатського обласного осередку «Народної Самооборони» Геннадій Москаль.

http://www.nso.org.ua/ua/news/5476

Відповіді

 • 2009.11.02 | vkhanas

  Тернопільські Балогівці просяться до Ющенка

  бо бояться Москаля
 • 2009.11.02 | hrcvt

  "заявляє Закарпатський обласний осередок Народної Самооборони"

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.02 | Тарас Токар

   а яка різниця, хто констатує факт?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.02 | hrcvt

    звідки ще відомо про цей факт?

    Крім заяви його політичних противників?

    (я не кажу, що Балога в принципі не може попроситися до Януковича, але давайте не плутати факти і пропагандистські заяви - це елементарні поняття інформаційної гігієни)
 • 2009.11.02 | Арій.

  Не забуваймо хто витягнув його на самі верхиCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua