МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Посадова особа Луганщини закликає росіян до агресії .

11/03/2009 | Scubo
Випадково включив супутниковий російський новинний телеканал "Весті". На ньому замість новин пряма трансляція засідання якого "Российского мира". Щось на манір конгресу російської діаспори. Попав на виступ ( закінчення виступу) не кого небудь, а самого голови Луганської облради Валерія Голенка. "Гаспадін" Алег хамсько-братанським тоном шпетив своїх "співітчизників" за неправильну, тобто недостатньо агресивну позицію щодо України. Голенко перечисливши всі відомі нам методи російського тиску на Україну - від економічно газових, пропагандистcько медійних аж до політчно ультимативних, назвав їх занато слабкими і неефективними. Оглянувши грізним поглядом принишклий зал і перелякану президію , луганський "голова" закликав не боятися більш рішучих і результативних дій . З контексту сказаного Голенком випливало що це має бути ніщо інше, як російське військове втручання, - на манір минулорічного вторгнення у Грузію.

На закінчення виступу голова луганської облради, точнісінько як колись Адольф Гітлер, вирячив очі і загорлав "Русские не здаются!", чим ввів у повний ступор своїх, як виявилося менш войовничих співвітчизників.

В будь якій іншій країні, навіть маленькій , подібний "яструб" просто б не наважився повертатися назад у свою країну. Наш "лугансько-російський" мілітарист очевидно все таки збирається повернутися на свою Луганщину і далі займатися всіляким "важливим" справами, на манір збору відкатів, дерибану комунальної власності і боротьби із "стархітливим грипом".
Гадаю що в нормальній країні такого виродка повинні чекати вже на самому кордоні. З "воронком" , наручниками і "Альфою"

Відповіді

 • 2009.11.03 | Almodovar

  Re: Посадова особа Луганщини закликає росіян до агресії .

  Це зрозуміло. Воно мразь. і коли відновлять смертну кару, він другий чи третій сяде на палю на Майдані. А тепер, зараз: яку статтю пропонуєте інкрімінувати?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.03 | Bogun

   A чому мовчить на це СБУ?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.03 | Scubo

    Тому що це сталося лише півгодини тому

    І напевно що не знає про це .
    Треба новину зробити.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.03 | Адвокат ...

     Ініціятива,-- наказуєма ї виконанням. Робіть! Я поставлю!

   • 2009.11.03 | Адвокат ...

    А вона,-- вражецкую пропаґанду не чує і не бачить.

    Бо цноту свою, національну,-- береже.
  • 2009.11.03 | Scubo

   Та цілий букет

   1.Державна зрада
   2.Розпалювання міжнаціональної ворожнечі ( стаття до речі абсолютно судово і саджально перспективна)
   З.Заклики до порушення громадського спокою
   4.Заклики до порушення територіальної цілісності України

   Взагалі рекомендую всім хто має можливість телевізійно чи інтернетно поспостерігаьти за тим "Российским миром", який вданий час зараз, так розумію що у Москві, і широко висвітлюється. Гадаю там зараз постараються засвітисся своїм радикалізмом і вірнопідданістю всі наші "обізяно-пітеки"
  • 2009.11.03 | Михайло Свистович

   Re: Посадова особа Луганщини закликає росіян до агресії .

   Almodovar пише:
   > Це зрозуміло. Воно мразь. і коли відновлять смертну кару, він другий чи третій сяде на палю на Майдані.

   Не сяде, бо

   1. Навряд чи навіть при відновленні смертної кари буде введено таке виконання вироку, як паля на Майдані.

   2. Він не потрапить під таке покарання, оскільки й зараз не потрапляє під значно меннше.

   Отже причина не у відсутності смертної кари.
 • 2009.11.03 | Сахаров

  На додаток (л)

  Про відкриття "Русскім міром" "Русского центра" у Луганську за участю керівництва обласної ради і за рахунок державного бюджету України.
  http://h.ua/story/226714/
 • 2009.11.03 | Sean

  напишіть заяву в СБУ, нє?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.03 | Арій.

   Re: напишіть заяву в СБУ, нє?

   Коли СБУ стане українською - тоді в цьому буде сенс. Але не те в нас керівництво було останні 18 років, щоб зробити хоч би СБУ українською (не кажу вже про інші структури).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.03 | Sean

    Re: напишіть заяву в СБУ, нє?

    Арій. пише:
    > Коли СБУ стане українською - тоді в цьому буде сенс. Але не те в нас керівництво було останні 18 років, щоб зробити хоч би СБУ українською (не кажу вже про інші структури).

    що СБУ не надто українська - не сперечатимусь. Але якщо нічого не робити, нічого і не буде, нє?

    От я писав до СБУ про Табачника, не сумніваючись, звісно, що не буде миттевої реакції. Вони відповіли що нема складу злочину і що продовжують, мовляв, стояти на сторожі. То буде знову - напишу знову, і знову, і знову - щойно будуть підстави. "Лупайте сю скалу" (c) :)
 • 2009.11.03 | Микола Гудкович

  Валерій, не Олег

 • 2009.11.03 | Микола Гудкович

  Аналізуйте першоджерело (л)

  "Мы не хотим ссориться с россиянами, с которыми у нас почти 800 километров общей границы. Мы категорически не хотим, чтобы эти границы стали военными рубежами. Полтора месяца назад в Луганске был открыт русский центр. Событие знаменательное, я бы сказал, характерное", - заявил председатель Луганского областного совета (Украина) Валерий Голенко. Он участвует в Ассамблее фонда "Русский мир". Вести.Ru вели прямую трансляцию.

  "Недавно был принят специальный циркуляр кабинета министров Украины, подписанный Юлией Владимировной Тимошенко, запрещающий школьникам даже не переменах говорить по-русски. Преподавателям тем более – под угрозой увольнения, - отметил Голенко с сожалением. - Оказывать адекватное сопротивление можно лишь, опираясь на адекватную силу. А она, к сожалению, пока не проглядывается".

  Он согласился с известным российским политологом, главным редактором журнала "Политический класс" Виталием Третьяковым, уверяющим, что "Москве надо, наконец, найти линию поведения, отличную от банальной веры в то, что время, этническое родство, традиции совместного проживания и газотранспортный бизнес рано или поздно все расставят на свои места". "Если будет царствовать дух дружбы и сотрудничества, будет и с газовым бизнесом все слава Богу", - подчеркнул Валерий Голенко.

  http://www.vesti.ru/doc.html?id=323985

  В СБУ він скаже, що зовсім не те мав на увазі, і увійде до язичнорусского мартирологу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.03 | Scubo

   Це не першоджерело , це вже політзкоректована пережовачка

   Прешоджерело я бачив особисто в прямому ефірі. Найбільше мене вразила розгубленість і зніяковіння більшості присутніх на цьому зібранні.
   А реально він сказав в прямому ефірі ці "виправдовувальні слова" були зовсім непомітними на фоні істеричногопсихозу, який злякав навіть більшість учасників зібрання.
   Ну ви ж наєте що означає питання "хотят ли русские войны" .

   Найкраще подивитися десь відео цього виступу . А за імя дякую - справлю зараз. Все це врешті не міняє суті, яка полягає в тому що діючий голова Луганської облради Валерій Голенко - радикальний російський шовініст.
  • 2009.11.03 | Bogun

   левченки, горенки, колесніченки - смердючі яничарі...

 • 2009.11.03 | Майдан-ІНФОРМ

  Голова Луганської облради заохочує росіян до агресії.

  Сьогодні мільйони телеглядачів популярного російського супутникового телеканалу „Вести” мали можливість в прямому ефірі спостерігати трансляцію відкриття третьої асамблеї фонду „Русский мир”. Глядачів з України вразив виступу не кого не будь, а самого голови Луганської облради Валерія Голенка. "Гаспадін" Валерій зверхнім тоном шпетив своїх російських "співітчизників" за неправильну, тобто недостатньо агресивну позицію щодо України. Голенко, перелічивши всі відомі нам методи російського тиску на Україну - від економічно- газових, пропагандистcько-медійних аж до політично-ультимативних, назвав їх занадто слабкими і тому неефективними. Оглянувши грізним поглядом принишклий зал і перелякану президію , луганський "голова" закликав не боятися більш рішучих і результативних дій . З контексту сказаного Голенком випливало що це має бути якесь інше, більш напористе російське втручання, - чи ж не на манір минулорічного вторгнення у Грузію?

  На закінчення виступу голова луганської облради, точнісінько як колись Адольф Гітлер, вирячив очі і загорлав "Русские не здаются!", чим ввів у повний ступор своїх, як виявилося значно менш войовничих співвітчизників.
  Все решта у виступі пана Голенка вже виглядало як невинні хлоп’ячі пустощі – і повторення дезінформації про заборону російської мови на перервах в російських школах, і взяте зі стелі звинувачення українського міністра культури тому що він називає російську мову „собачим язиком”
  Слід сказати що пізніше навіть той же телеканал „Весті” подав сюжет про виступ Голенка у пом’якшеному і завуальованому вигляді, збагативши цитатник „героя” фразою про небажання бачити „лугансько-російський” кордон лінією військового протистояння”, однак це аж ніяк не відповідає змісту і суті того, про що він говорив в прямому ефірі телеканалу „Вести”.

  В будь якій іншій країні, навіть маленькій , подібний "яструб" просто б не наважився повертатися назад у свою країну. В нормальних країнах таких персон чекають вже на самому кордоні. З "воронком" , наручниками і оперативною групу відомства, яке відповідає за державну безпеку і територіальну непорушність країни. Сьогоднішні розпатякувався луганського голови тягнуть щонайменше на статтю КК „розпалювання міжнаціональної ворожнечі”, не кажучи вже про державну зраду та загрозу територіальній цілісності України.
  Однак наш "лугансько-російський" мілітарист очевидно все ж таки збирається повернутися на „место кормления”, тобто на Луганщину. Адже там його чекають всілякі "важливі" справами, на манір збору відкатів, дерибану комунальної власності, ну і звісно освоєнням коштів на боротьбу із "страхітливим грипом". Що ж - в будь якому разі відтер цілком очевидно – пост голови Луганської обласної ради займає радикальний російський шовініст.

  На цю ж тему:
  Новинний сюжет телеканалу „Вести”
  http://www.vesti.ru/doc.html?id=323985
  Про відкриття "Русскім міром" "Русского центра" у Луганську за участю керівництва обласної ради і за рахунок державного бюджету України.
  http://h.ua/story/226714/
  Патріарх Кирил про „Єдиний російський світ який може стати сильним суб'єктом міжнародного права"
  http://www.pravda.com.ua/news/2009/11/3/104548.htm
 • 2009.11.03 | zmej_gorynych

  Ніх..я! Існує добра традиція давати таким уєбанам Хєроя України!

  Спеціально в"їдливо пишу назву головної відзнаки держави ("Хєроя України"). Бо вона в багато чиїх очах (наприклад, покійного Василя Кука. І купи інших чудових людей, справжніх патріотів України) вже абсолютно втратила свою так би мовити значимість та мабуть і саму легітимність. Ну, але що ж поробиш.. Перефразовуючи: "яка держава - така й головна її відзнака".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua