МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кравчук став довіреною особою Тимошенко (/)

11/03/2009 | Тарас Токар
Перший Президент України Леонід КРАВЧУК став довіреною особою кандидата у Президенти, прем’єр-міністра України Юлії ТИМОШЕНКО.

Як передає кореспондент УНІАН, таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні Центральної виборчої комісії одноголосно.

ЦВК не знайшла у поданих Л.КРАЧУКОМ документах на реєстрацію довіреною особою помилок і встановила, що всі документи відповідають виборчому законодавству.

УНІАН.

Відповіді

 • 2009.11.03 | Oxana Kulynych

  Re: Кравчук став довіреною особою Тимошенко (/)

  А-ФІ_ГЕТЬ! МЕдведчук теж працює
 • 2009.11.03 | OlalaZhm

  прікол, тіпа

  Кравчук заощадження відправляв в Москву, а тепер підтримує Юльку, яка ніби їх повертає
 • 2009.11.03 | Ігор Гурчик

  ЦІкаво як вони відмітять разом річницю Майдану-2004

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.03 | Bogun

   Я думаю, чого воно на Ющенка гавкало... А воно відпрацьовувало..

 • 2009.11.03 | БС

  Re: В. Овсієнко. Відкритий лист до Л. Кравчука (ретро) (л)

  http://varnak.psend.com/whoiswho/letter.html

  Не викликайте вовка з лісу!
  Відкритий лист до Леоніда Кравчука
  Василь Овсієнко

  Панові екс-президенту України Леоніду Кравчуку

  Звертається до Вас колишній в’язень сумління, який досі вважає себе в’язнем власного сумління. Тобто вважає себе зобов’язаним стояти на сторожі Правди і Честі.

  Коли Ви перебували в КПРС, я сидів у політичних таборах. Закономірно, що не Вас я підтримав на виборах 1990 року, але визнав Вас як Президента, обраного більшістю народу. У часи свого урядування Ви здебільшого поводилися стерпно. Тому я проголосував за Вас на виборах 1994 року і шкодував, що прихильники Л.Кучми обшахраювали Вас.

  Але під час виборчої кампанії 1999 року я переконався, що Ви не усвідомили, де побували. 31 травня того року я послав Вам листа з докорами, що Ви записалися в довірені особи кандидата на посаду голови столиці України, до людини неукраїнської культури, який нас, українців, має лише за об’єкт визиску. Найпростіший доказ того — він засипав нас, киян, дорогими листівками російською мовою. Я тоді спересердя написав Вам, що мені соромно, що Президент України став попихачем якогось Суркіса, що Ви принизили мою національну гідність.

  Тоді Ви дуже низько впали в очах багатьох людей, які доти поважали Вас.

  Але Ваше падіння на цім не зупинилося. Тепер Ви підтримуєте на посаду Президента України малограмотну людину, яка, як і чинний Президент Л.Кучма, навіть не вміє читати по-українському і взагалі стоїть поза будь-якою культурою – кримінального злочинця Януковича, на прізвисько Хам.

  Кучма керує російським матом, і Ви його виправдовуєте — мовляв, довели чоловіка. Але як у чоловікові нема скверни, то вона ніяк не випорсне. А як керує на посаді Прем’єр-міністра дон Янукович (чи не іспанського він роду?), ми вже бачимо.

  Ви що, не усвідомлюєте, з ким тепер злигалися? Коли гряде Хам — то це дуже серйозно, в тому числі й для Вас особисто. Ви краще за мене знаєте, що Янукович є ставлеником донецьких кримінальних авторитетів, а вони керуються не законом і мораллю, а «понятіями». Люди, які не збрешуть, розказують, як Янукович «порозмовляв» з іншим карним злочинцем, Медведчуком: ударив його долонями по вухах. А по телевізору всі чули його обіцянки комусь там «повідкручувати голови і повисмикувати ноги». Чисто кримінальні вчинки й вислови. Ставши Президентом, він усюди на місцях поставить до влади своїх людей, себто кримінальних авторитетів та залежних від них чиновників. Оці кримінальні методи керівництва стануть державними. І впину їм не буде. Під колесо репресій можете потрапити й Ви.

  Кажуть, що за совєцьких часів не можна було стати навіть колгоспним бригадиром, маючи судимість. Але ми пам’ятаємо, як керували злочинці з «клікухами» Ленін, Троцький, Сталін, Свердлов, Молотов, Ягода. Тепер Ви нам пропонуєте Президента з двома судимостями і відверто кримінальною психологією? Жодна нація такого собі не дозволяє. Недавно чехи не допустили на посаду Президента кандидата, який 20 років тому збив машиною пішохода і мав за це два роки умовного покарання. Невже Ви думаєте, що українці гірші і стерплять таке приниження?

  Пане Кравчук, схаменіться! Хоч колишня Ваша КПРС винищила найкращих людей і дуже низько опустила недобитки українського народу, але ж не настільки, щоб ми обрали собі відверто кримінальну владу. Ви самі не вірите, що спроможні чесно виграти вибори, тому намагаєтеся перекраяти Конституцію і виборчий закон, одурманюєте й шантажуєте виборців (особливо підприємців, які підтримують опозицію) та готуєте грандіозну фальсифікацію. Але ж, пане Кравчук, якщо народ не усуне узурпаторів конституційним шляхом, то він має природне право зробити це будь-якими іншими методами, бо ж джерело влади — таки народ. Ви давно не ходите по вулицях, тому не знаєте, що в народі вже закипає гнів. А ще ж є Західна Європа, яка не визнає Вас із Януковичем легітимними, є НАТО, яке, чого доброго, почне бомбити Вашу хамську державу, починаючи з Банкової і Донбасу, бо вона буде джерелом небезпеки для всього світу. Не викликайте вовка з лісу!

  Пане Кравчук, я не вдаватимуся до дипломатичної фігури й не казатиму, що не розумію, навіщо Вам потрібна вся ця колотнеча з «конституційною реформою» і цей Янукович. До 1990 року Ви боролися не за незалежність своєї Батьківщини, а якраз проти неї. Незалежність упала на Вашу бідну голову як стихійне лихо, але Ви хитро вжили її не в інтересах усієї нації, а в інтересах компартійної номенклатури. За часів Л.Кучми влада переходить до рук криміналу, а Ви потураєте тому криміналові. Ви добре розумієте, куди штовхаєте свою Батьківщину, і серце Ваше не здригається. Бо Ви не є людина честі. Ви не покладете голову за свою честь, тим паче – за честь нації. Ви не є людина духу. Ви не знаєте, що це таке: офірно, безкорисливо й одержимо працювати на свій народ. Ви керуєтеся особистими інтересами. Я не хотів вірити, але то, мабуть, правду казали, що Ви, ще будучи на посаді Президента, елементарно прокралися з тим «Бласко», а тепер боїтеся відповідальності. Тому й хапаєтеся за депутатську недоторканність та ховаєтеся за спинами ще більших злодіїв, з якими пов’язані спільним гріхом.

  Мені невимовно гірко, що Президент України не встояв на висоті, відведеній йому історією. Своєю поведінкою Ви тяжко ображаєте людську, громадянську і національну гідність мільйонів українців. Знову «сміються з України стороннії люде»! (Т.Шевченко).

  Пане Кравчук, схаменіться, не ганьбіться в очах людей і не ганьбіть українського народу.

  Сьогодні настав Великий піст. Попостуйте хоч би з тиждень та підіть до сповіді, покайтеся в гріхах своїх, візьміть обітницю надалі жити на одну зарплату або пенсію. Вона у Вас достатня. Відмовтеся від підтримки Януковича. Вийдіть із СДПУ(о), яка, здобувши 5% голосів, уже узурпувала половину влади. Екс-президентові слід бути поза партіями. Я не маю права говорити за народ, але знаю, що Бог покаянців любить. То й люди Вам простять. А ні – то заплюють.

  Ще раз кажу: чесних виборів Ви з Януковичем не виграєте. А якщо сфальшуєте, то все одно з виборчої кампанії люди винесуть тверде переконання, що й Кравчук — з тієї самої банди. Вас боятимуться, але ненавидітимуть. А в атмосфері ненависті Ви довго не протримаєтеся.

  23 лютого 2004 року
  Щиро Василь Овсієнко,

  член Української Гельсінкської групи з листопада 1978 року, суджений 1973-го, 1979-го і 1981 років, 13,5 року ув’язнення, реабілітований згідно із законом УРСР від 17 квітня 1991 року, лауреат премії імені Василя Стуса 2000 року в галузі публіцистики.
 • 2009.11.03 | ak1001

  гарні часи настали - лайно збирається до купи

 • 2009.11.04 | Isoлято

  Ну, тепер вже точно ТЮлю - фтопку!

 • 2009.11.04 | Д. А.

  То тепер ТЮ можна називати ще й "кравчучкою"?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua