МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голова Луганської облради заохочує росіян до агресії.

11/03/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні мільйони телеглядачів популярного російського супутникового телеканалу „Вести” мали можливість в прямому ефірі спостерігати трансляцію відкриття третьої асамблеї фонду „Русский мир”. Глядачів з України вразив виступу не кого не будь, а самого голови Луганської облради Валерія Голенка. "Гаспадін" Валерій зверхнім тоном шпетив своїх російських "співітчизників" за неправильну, тобто недостатньо агресивну позицію щодо України. Голенко, перелічивши всі відомі нам методи російського тиску на Україну - від економічно- газових, пропагандистcько-медійних аж до політично-ультимативних, назвав їх занадто слабкими і тому неефективними. Оглянувши грізним поглядом принишклий зал і перелякану президію , луганський "голова" закликав не боятися більш рішучих і результативних дій . З контексту сказаного Голенком випливало що це має бути якесь інше, більш напористе російське втручання, - чи ж не на манір минулорічного вторгнення у Грузію?

На закінчення виступу голова луганської облради, точнісінько як колись Адольф Гітлер, вирячив очі і загорлав "Русские не здаются!", чим ввів у повний ступор своїх, як виявилося значно менш войовничих співвітчизників.
Все решта у виступі пана Голенка вже виглядало як невинні хлоп’ячі пустощі – і повторення дезінформації про заборону російської мови на перервах в російських школах, і взяте зі стелі звинувачення українського міністра культури тому що він називає російську мову „собачим язиком”
Слід сказати що пізніше навіть той же телеканал „Весті” подав сюжет про виступ Голенка у пом’якшеному і завуальованому вигляді, збагативши цитатник „героя” фразою про небажання бачити „лугансько-російський” кордон лінією військового протистояння”, однак це аж ніяк не відповідає змісту і суті того, про що він говорив в прямому ефірі телеканалу „Вести”.

В будь якій іншій країні, навіть маленькій , подібний "яструб" просто б не наважився повертатися назад у свою країну. В нормальних країнах таких персон чекають вже на самому кордоні. З "воронком" , наручниками і оперативною групу відомства, яке відповідає за державну безпеку і територіальну непорушність країни. Сьогоднішні розпатякувався луганського голови тягнуть щонайменше на статтю КК „розпалювання міжнаціональної ворожнечі”, не кажучи вже про державну зраду та загрозу територіальній цілісності України.
Однак наш "лугансько-російський" мілітарист очевидно все ж таки збирається повернутися на „место кормления”, тобто на Луганщину. Адже там його чекають всілякі "важливі" справами, на манір збору відкатів, дерибану комунальної власності, ну і звісно освоєнням коштів на боротьбу із "страхітливим грипом". Що ж - в будь якому разі відтер цілком очевидно – пост голови Луганської обласної ради займає радикальний російський шовініст.

На цю ж тему:
Новинний сюжет телеканалу „Вести”
http://www.vesti.ru/doc.html?id=323985
Про відкриття "Русскім міром" "Русского центра" у Луганську за участю керівництва обласної ради і за рахунок державного бюджету України.
http://h.ua/story/226714/
Патріарх Кирил про „Єдиний російський світ який може стати сильним суб'єктом міжнародного права"
http://www.pravda.com.ua/news/2009/11/3/104548.htm

Відповіді

 • 2009.11.03 | Pianist

  Re: Голова Луганської облради заохочує росіян до агресії.

  Уже вкотре переконуюсь у справедливій діяльності бандерівців. Та цю падлюку не у "воронок" треба, а пристрелити. Як собаку.
 • 2009.11.04 | один_козак

  "Открытие в Луганске центра «Русский мир»: зло или благо?"

  Хто куди, а я собі цього текста зберіг у папку "Дестабілізація".
  http://h.ua/story/226714/
 • 2009.11.04 | один_козак

  Арештувати й підняти інформаційну бучу

  про те, що луганський голова закликає війну на голову луганчан.
  І не інакше.
 • 2009.11.04 | один_козак

  А тепер, після перегляду відео,

  мушу визнати, що у стартовому дописі його переказано не адекватно.
  Дивіться відео.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua