МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

прокремлівські педофіли наїзджають на кислинського ніпадєцкі (/)

11/04/2009 | Хвізик
особливо прикольним є звинуваячення, що він ВЛАСНОРУЧ підробив диплома


http://pravda.com.ua/news/2009/11/4/104638.htm

04.11.2009 15:55___ www.ПРАВДА.com.ua

Проти екс-заступника голови СБУ Андрія Кислинського порушили кримінальну справу.

Про це він сам повідомив "Українській правді".

"Я щойно повернувся від слідчого, який займався моєю справою. Він вручив мені постанову про порушення кримінальної справи щодо мене", - сказав Кислинський.

"Обвинувачення мені не пред’явлено, але мене підозрюють у тому, що я власноруч підробив диплом про свою вищу освіту та потім його використав", - додав він.

З якою метою, за його словами, "мабуть, краще знає прем’єр".

"Вона (Юлія Тимошенко) ще в своєму дорученні написала, що мене треба притягнути до відповідальності за посягання на бюджетні кошти та владні повноваження. Що вона мала на увазі, мені не зрозуміло. Можливо, ці бюджетні кошти – та заробітна плата, яку я отримував?", - сказав Кислинський.

Зі свого боку, він запевнив, що буде "продовжувати особисто кропітку роботу над тим, щоб встановити істину".

"Особисто, бо я зараз не зв’язаний обов’язками. Крім того, я фактично позбавлений права на роботу, оскільки оригінали документа про мою освіту не були вилучені, а я сам добровільно їх віддав – і зараз я не можу домогтися, щоб мені їх повернули. А від слідчого я випадково дізнався, що вони вже знаходяться у нього", - сказав Кислинський.

"Таким чином, без моєї згоди ці документи забрали. Виглядає, що вони в мене їх поцупили, тому що за процедурою складається певний акт – я таких документів не бачив", - додав він.

У зв’язку з цим, за словами Кислинського, він звернувся до суду.

"Я звернувся до суду і буду оскаржувати порушення кримінальної справи, оскільки не згоден з перевіркою (справжності диплому). Тоді в мене з’явиться можливість ознайомитися з аргументацією тих, хто мене звинувачує. Адже до суду вони матимуть надати документи, на підставі яких порушено справу", - сказав він.

Кислинський також наголосив, що даватиме свідчення лише суду.

"Свої свідчення я буду давати виключно суду, оскільки вважаю МВС необ’єктивною стороною цього процесу з огляду на заяви керівництва (міністерства)", - сказав він.

"Позавчора я був на допиті, на якому офіційно відмовився давати свідчення. Я написав власноруч у протоколі, що вважаю надання пояснень МВС безглуздим кроком через необ’єктивну позицію керівництва Міністерства внутрішніх справ", - наголосив Кислинський.

Відповіді

 • 2009.11.04 | Михайло Свистович

  Правильно наїзджають. І де там прокремлівські педофіли?

 • 2009.11.05 | Хвізик

  у кого диплом нового зразка, скажіть мені блск, скільки там є ст

  ступенів захисту? Гадаю, не менше, ніж на грошах
  І і цей нехороший Кислинський їх всі-всі-всі підробив! Оце уміще має! Не іначе, багато років науки студіював та інженерної справи навчався. І все для чого? - Щоб підробити диплом!
  Круто!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.05 | starlessblack

   Take it easy

   Там нема так багато ступенів захисту, щоб середня укр. (чи рос.) контора того не могла зробити.
   (від грошей залежить) - то ж не нанотехнології впроваджувати, бо нанотехнології в економіці - то для інших, для людей-держави-нації-суспільства. А от диплом з печаткою - то канкрєтна. Панятна каму.


   До речі, а де той диплом фізично знаходиться зараз?
  • 2009.11.05 | Kohoutek

   Re: (л)

   http://www.google.com.ua/search?hl=ru&source=hp&q=%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B8%D1%82%D1%8C+%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D0%B4%D0%B8%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%BC&meta=&aq=f&oq=
  • 2009.11.06 | Михайло Свистович

   Re: у кого диплом нового зразка, скажіть мені блск, скільки там є ст

   Хвізик пише:
   > ступенів захисту? Гадаю, не менше, ніж на грошах
   > І і цей нехороший Кислинський їх всі-всі-всі підробив! Оце уміще має! Не іначе, багато років науки студіював та інженерної справи навчався. І все для чого? - Щоб підробити диплом!
   > Круто!

   Це все другорядне у порівнянні з тим, що шахрай займав такі високі державні посади
 • 2009.11.05 | Graymur

  Re: прокремлівські педофіли наїзджають на кислинського ніпадєцкі (/)

  Вот как интересно: про педофилов доказательств нет никаких - а оно верит, что они педофилы. Про Кислинского уже все, кто мог, заявили, что диплом подделка - а оно не верит.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.05 | Tschislin

   Тому що (С), воно - Хвізик

   І вважає, що то, напевно, КГБ Кислинському хвальшивого диплома підкинуло (замісь справжнього), бо отой Кислинський хороший, тому що (С) минулого року наїхав по-дурному на Тимошенко: воно б усе нічого, але казати про державну зраду Тимошенко на фоні Януковичів, Азарових, Симоненок, Вітренок, Морозів, воно якось не теє...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua