МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Верховній Раді засвербів Ющенко

11/05/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Рада не вірить опитуванням і прийняла закон, що спрощує і прискорює процедуру імпічменту Ющенка.
Верховна Рада України ухвалила закон №4817 «Про внесення змін до деяких законів України щодо повноважень Конституційного суду України, особливостей провадження у справах за конституційними зверненнями та недопущення зловживань правом на конституційне подання».
За відповідне рішення проголосували 286 депутатів з 432 зареєстрованих в залі.
Законом, зокрема, визначається форма звернення парламенту до суду щодо розслідування і розгляду справи про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту, строків відкриття конституційного провадження за цією процедурою.
Очевидно у Верховні Раді перестали довіряти опитуванням і вирішили убезпечитися від „непопулярного президента і кандидата” шляхом узаконення швидкісної процедури усунення Президента з посади. «Конституційний суд України не пізніше п'яти робочих днів з дня надходження конституційного подання Верховної Ради України та документів і матеріалів, що відповідно до частини третьої цієї статті мають додаватися до нього, відкриває у позачерговому порядку провадження у справі про надання висновку щодо додержання конституційної процедури розслідування і розгляду справи про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту», - говориться в законі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua