МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Люстрації: Fuck Off, Саша

11/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Пан Народецький, колишній директор української служби Радіо Свобода (після усунення Романа Купчинського), за допомогою ефіру і веб-ресурсу тієї ж радіостанції пропагує начебто свою думку під назвою "Похорон КГБ в Україні закінчився".

У тій індульгенції КГБ Олександр досить пафосно намагається змити масну сажу зі служби, що сьогодні браво працює не лише в Україні. Прошу, перед вами чудовий зразок гебістського лайна з "хвиль" Радіо Свобода http://www.radiosvoboda.org/content/article/1869663.html

Подібні замовні матеріали не нові, але щоби до цього підключився колишній директор української Радіо Свобода, здивувало.

А як на рахунок результатів проекту "Люстрація. Україна під владою КГБ"?
http://ukrainecz.blogspot.com/2009/09/blog-post.html або http://www.scribd.com/doc/19270811/Ukraine-2009-KGB-State-Investigation

Там вивчена ймовірність присутності агентів КГБ, а також комуністичної і комсомольської верхівки СССР у вищих ешелонах української влади. На основі публічної інформації (наприклад, державних сайтів центральних органів виконавчої влади, державних сайтів органів судової влади та ін.) було перевірено 909 біографій державних службовців України у Секретаріаті Президента, Кабінеті міністрів, центральних органах виконавчої влади, Національному банку, Центральній виборчій комісії, Верховній Раді тощо.

Результати виявилися вражаючими. З’ясувалося, що на основі лише відкритої інформації (навіть не таємної!) серед перших осіб держави:

4% або 38 службовців – агенти КГБ.

27% або 244 службовці – критична ймовірність співпраці з КГБ

20% або 178 службовці – велика ймовірність співпраці з КГБ

49% або 499 службовців – невідомо


То що, "поховано" КГБ, чи його намагаються "приховати"? Ще й за кошти громадян США?!

Пане Народецький, працюючи з Вами років з десять у Празі, не знайду нічого ліпшого, як написати: Fuck Off, Саша!


Борис Чикулай

http://www.ukraine.cz

Відповіді

 • 2009.11.06 | Хвізик

  хіба там на свободі один тільки народецький на кгб працював?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.09 | karmeluk

   різні є версії, у тому числі й така

   Тенгіз Гудава писав:

   Владимир Матусевич, директор Русской службы, уволенный в 1992 году, когда начался это великий "дранг нах Остен" "Свободы", убежден, что дело не только и не столько в КГБ. По мнению Матусевича, ЦРУ решило продать Кремлю радио, полагая, что таким образом американцы внедрятся в Кремль. Кретинизм? Несомненный!

   Тогда же в начале 90-х годов стали принимать на Радио откровенных сотрудников российских спецслужб, полагая что создают некое "совместное предприятие".

   Читайте далі на http://ukrainecz.blogspot.com/2009/04/blog-post_20.html
 • 2009.11.10 | karmeluk

  коментарі до статті Народецького на сайті Радіо Свобода


  від: Микола Місто: Миколаїв
  07.11.2009 22:00
  Українська СБУ це така собі філія ФСБ та ГРУ Росії. Погляньте які там кадри, як легко вони звільняються і переїзджають на службу чи роботу до Росії, в тому числі і перші керівники та їх заступники. Більшість з них не ховаючись працюють на Москву. Важко собі уявити, щоб заступника керівника СБУ звинуватили в отруєнні кандидата в президенти України, але ж це реальнісь. А чого варті Деркачі, Білоконь і багато, багато інших. То саме стосується МВС та МО України. Всі викриті та відомі негідники і зрадники отримують нагороди, громадянство, посади і пенсії в Російській Федерації. Чесні і віддані Україні працівники так званих силових служб швидше виключення ніж правило. А щодо мрії автора про похорон КДБ, то це хороші мрії романтика, відірваного від реального стану справ.
  від: FaFa Місто: Ukra
  07.11.2009 17:06
  Бувшi КДБшниеи працюють i зараз в "тiнi", але на себе, або на володаря-олiгарха. Залежнi одне одного, а не вiд рашi, або США. Вони й без них тут все i всiх мають.
  від: Aric Місто: BRD
  07.11.2009 14:50
  Те що написав автор тотальна брехня. Навпаки - маэмо безлич заяв про те що саме СБУ розбудовуэ подибну Украину. Маю информацию як вербують инженерив аби вони доносили про активистив страйкарив.
  від: Hvedia Місто: Kyiv
  07.11.2009 08:40
  В общем и целом автор прав - высокоэрудированные ребята приплыли...
  все финал:)
  Стройные ряды чекистов косит алкоголизм и полная апатия
  від: grey Місто: Ukraine
  06.11.2009 18:54
  Дуже прикро, що Радіо Свобода стала бульварним голосом. Переповідає плітки та брехню українських інформагенств й радо виконує замовлення ФСБ. Жодної аналітики, жодної гострої інформації з місця, з перших вуст. Залишається лише перейменувати в Радіо-Шансон (тіпа Свобода).
  від: Мирослав Місто: Канада
  06.11.2009 02:42
  Кепський жарт! Може автор втішається тим що літери КҐБ перемінилися на ФСБ. А якщо у людей страх перед слугами імперії дещо погас, то це дещо передчасно. Сам факт що на президентських виборах вибиратимуть зпоміж декілька прихильників Єдиної й Неділимої красномовно свідчить про успіх спецоперації ФСБ. Загляньте в Міністерства і Державні Підприємства, - замполіт як колись там був, так і досі сидить і звітує Кремлеві. Питання лиш кому звітує журналіст у RFE?
  від: Календарь Иванович Місто: м. Черкаси
  05.11.2009 16:30
  Більшість авторів в своїх коментарах не вірять авторові, що КГБ вже поховано. Приєднуюсь до їх, бо люстрація в Україні, відносно КГБ, не проведена. А це значить, що може знайтись свій Путін, який захопить владу в Україні. І приєднає її до Росії.
  від: sviato Місто: Kyjiv
  05.11.2009 14:27
  А з яких фактів автор робить такий позитивний висновок? Впевнений, що "старі кадри" нікуди не ділись, а успішно втілились в бізнес і політику. В т.ч. і в Верховну Раду. Вони й далі керують, тільки трошки іншим способом. Поки що... А треба буде, як фенікс з попелу відродяться.
  від: Уляна Місто: Львів
  05.11.2009 14:26
  гарні слова - похорон КГБ...Але надто ілюзорні...Воно ще надто живуче - і що найгірше, навіть не усвідомлює своєї диявольської ролі...горді собою - "те. кто очистил отечество от неугодных" . Ілюзії автора статті - але милі серцю...Хіба заборониш людині мріяти?...А коменти любителів КГБ просто вражають - таке враження. що вони взагалі не знають історії, зазомбовані охоронці кривавих традицій...
  від: СЧБ
  05.11.2009 08:26
  Оце так просто, поховали і годі. А мали б вчинити порку на полощі, щоб не повадно було. Скалічили стільки судеб і поховали , але не глибоко, бо прийде диктатор і йому знадобиться 5-й відділ аж ось він тут прихований до часу.

  від: Іван Місто: Львів
  04.11.2009 23:19
  Який ти дивний! КГБ ще не починали ховати! Там всі на 100% старі кадри! А пан головний СБУіст навчався в КГБ в Москві. Гарні похорони!
  від: ПИСТОЛЕТ Місто: singapure
  04.11.2009 23:12
  Все это так,но среди сокращенных бывших ребят из КГБ-много ребят ,которые вынуждены были искать работу в ОБОПе,милиции,да и не важно где,Ведь у каждого из них семья,которую нужно содержать.А ведь это в большинстве своем высокоэрудированные,порядочные, высококлассные специалисты.Грустно было смотреть на некоторых,когда в девяностых делили сигарету на троих: зарплаты очень нищенские.Или как не имея разрешения на пресечение,вынуждены были безучастно наблюдать, как в средине 90-х разгуливала мафия,да разворовывалось национальное богатство страны и оседало в виде валюты по офшорам. Да и сейчас многие работники СБУ становятся заручниками нечистых политических игрищ.А ведь работники СБУ-это действительно безопасность страны.Это наш оплот.
  від: Вася
  04.11.2009 23:10
  Конечно никто не боится неуков Кислинских. Вечно пьяные чекисты валяются по лужам и с них смеются все дети.
  від: Сомневаюсь Місто: Киев
  04.11.2009 23:09
  "Система КГБ чи не повністю втратила політичний та ідеологічний ґрунт в країні, і уже це саме по собі робить із України абсолютний виняток"... Как говорится, выдать желаемое за действительное. При Ющенко СБУ превратилось в проводника его идеологических воззрений, который не стесняется в фальсификации документов и фактов. Достаточно вспомнить выставку о Голодоморе. Да и история с Кислинским, которого приняли в спецслужбу без мало-мальской проверки, как делается во всем мире, тоже ставит под сомнение квалифицированность службы.
  від: kgb Місто: ukraine
  04.11.2009 23:06
  Сложнее всего найти то, что находится под самым носом....следующий ход ожидайте....а радоваться будете, когда уничтожите всех!!! Приятных вам Ираков и Афганистанов!!! Buy!
  від: Олег Місто: Lviv
  04.11.2009 23:05
  Когда уходит что-то плохое это прекрасно, но плохо когда приходит то, что еще хуже. КГБ работало на систему и с ним Радио довольно удачно боролось. СБУ работает на кого попало, а не на страну, то-есть "спецы СБУ" зарабатывают (читай вымогают, работать ведь не умеют и не хотят) для себя. Попробуйте теперь побороться с этим бардаком уважаемые (действительно уважаемые мною) господа журналисты!
  від: Olexandr Місто: alex
  04.11.2009 22:54
  Дяка Віктору Андрійовичу і Помаранчовій революції. Це єдине чого ми домоглися в 2004 і маємо зараз - Демократія. На жаль до цього треба додати Безлад, але без Безладу Країни не народжуються. Демократія це дуже багато, а Безлад піде в історію.
  від: Пилипчак Місто: Київ
  04.11.2009 22:46
  Хочеться вірити і навіть гордитися, що це так в Україні. Також сподіваюся, що наша СБУ займається Безпекою України, як і подібні служби, скажімо, у США, Японії і інших цивілізованих країнах.
  від: Геннадий Місто: solgen
  04.11.2009 22:43
  По моему, сейчас для Украины очень остро не хватает структуры аналогичной КНБ, только она стояла за сохранение государства.
  Сейчас же, "самостийность" и бесправие уничтожает государство.....
  .. быстрей бы.......(((
  від: Петро Місто: Черкаси
  04.11.2009 22:40
  Вона, Тимошенко, не буде нычого робити для зміцнення демократії НІЧОГО не буде робити для України. Це видно навіть із цієї ситуації епідемії. Вона розповідає про марлеві маски і думає як знайти жертву для звинувачень :) Піариться на повну силу. Люди дивляться і не ймуть віри, що вона витворяє в усьому.
  І найстрашніше, що її як компроміс сприймають у Європі. Ви що там робите? Не можете реальність описати в Україні і загрози? Напишіть, скільки журналістів вона возить для картинки боротьби з епідемією.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.11 | Хвізик

   людей не надуриш!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua