МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вчений-інфекціоніст застерігає від вакцинації під час епідемії

11/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Голова Асоціації інфекціоністів України, професор Тернопільського медичного університету Михайло АНДРЕЙЧИН застерігає, що під час епідемії щеплення робити недоцільно і навіть ризиковано.

Як зауважив він під час прес-конференції, у період епідемії є ризик, що на інфекцію, яка вже має місце в організмі в стані інкубації, може нашаруватися подразнення імунної системи, спричинене щепленням. “В результаті можливі небажані результати”, – сказав М.АНДРЕЙЧИН. Він також додав, що “на тлі зростання захворюваності на ГРВІ щеплення може дати більший відсоток реакції”. Тому, наголосив голова Асоціації інфекціоністів України, фахівці на час епідемії радять утриматися від щеплення.

Принагідно він зауважив, що інкубаційний період грипу триває від доби до 7 діб. Якщо людині роблять щеплення, то щоб виробився імунітет потрібно не менше 2 тижнів, хоча дехто, за його словами, допускає і 10 днів. “Відповідно якщо хтось гарантує людині, що найближчі 7 днів вона буде перебувати в умовах, в яких абсолютно виключається зараження, а потім дає ще 10 днів своєрідної ізоляції, яка виключає зараження, – тоді щепіть цих людей. Але підпишіться, дайте гарантії”, – наголосив М.АНДРЕЙЧИН.

- УНІАН

Відповіді

 • 2009.11.06 | Володимир Степанюк

  Re: Вчений-інфекціоніст застерігає від вакцинації під час епідемії

  Важко виступати проти професора :) Але треба.
  Життя не послідовне. Нема визначеної дати захворювання хворобою А потім B. Може статися навпаки - B потім А , а може й одночасно А і B. Тому наша імунна система бореться одночасно з багатьма збудниками. Існують комбіновані вакцини. CDC http://www.cdc.gov/vaccines/vac-gen/6mishome.htm рекомендує вакцинацію аж до весни.- щось мені підказує там не глупаки сидять.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.06 | ZETA99

   Re: Вчений-інфекціоніст застерігає від вакцинації під час епідемії

   Володимир Степанюк пише:
   > Важко виступати проти професора :) Але треба.
   > Життя не послідовне. Нема визначеної дати захворювання хворобою А потім B. Може статися навпаки - B потім А , а може й одночасно А і B. Тому наша імунна система бореться одночасно з багатьма збудниками. Існують комбіновані вакцини. CDC http://www.cdc.gov/vaccines/vac-gen/6mishome.htm рекомендує вакцинацію аж до весни.- щось мені підказує там не глупаки сидять.

   Там сидять БІЗНЕСМЕНИ, якім треба ПРОДАТИ як НАЙБІЛЬШЕ товару!!!
  • 2009.11.06 | Убітий Єнот

   Re: Вчений-інфекціоніст застерігає від вакцинації під час епідемії

   Ну звісно, кому цікаво слухати якіхось професорів, які все життя цій темі присвятили, треба слухати поради політиків, телезірок, та чиовників. Вони краще знають коли прививатися від грипу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua