МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НУНС став бля БЮТу "бувшими колегами". А винен Лавринович

11/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Оскільки в тексті офіційного повідомлення БЮТ партнери з коаліції називаються "бувшими колегами", то коаліції все-таки не існує?

ФРАКЦІЯ «БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО» У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ
Прес-служба

ЗАЯВА
Фракції «Блок Юлії Тимошенко» у Верховній Раді України

Сьогодні, у Верховній Раді України за всю історію існування українського парламентаризму відбулися безпрецедентні події: ретельно виконуючи вказівки виборчого штабу Партії Регіонів і секретаріату президента, перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Лавринович нахабно, демонстративно і цинічно порушив регламент засідання Верховної Ради України, переступив через елементарні норми етики й моралі.

При голосуванні за законопроект президента Ющенка, пан Лавринович всупереч нормам регламенту та ігноруючи вимоги народних депутатів, поставив на голосування прийняття документу в цілому. При цьому пропустивши друге читання. Умисно не дав слова представнику виконавчої влади. Тим самим, позбавив можливості українське суспільство отримати об’єктивну інформацію про тяжкі і небезпечні наслідки введення в дію закону про соціальні стандарти та відповідні зміни до державного бюджету України.

Нахабна поведінка першого віце-спікера сьогодні чітко продемонструвала: пан Лавринович призначений головним виконавцем розробленого сценарію Партії Регіонів по перетворенню українського парламенту у головний центр фальсифікацій.

Яскравим підтвердженням цього було те, що пан Лавринович, під час засідання ВРУ, зачитав повністю сфальсифікований документ про відкликання з посади Голови фракції НУНС Миколи Мартиненка. Без підпису будь-якої особи. Хоча, як екс-міністру юстиції, О.Лавриновичу вартувало б знати, що документ без підпису – це всього лише папір з текстом, а не документ.

Прикро, що у якості робочого матеріалу для реалізації планів Партії Регіонів сьогодні були використані наші бувші колеги по коаліції з фракції НУНС.

Після сьогоднішнього засідання парламенту не залишилось жодних сумнівів: Партія Регіонів спільно з секретаріатом президента провела апробацію масштабних фальсифікацій та обману, які вони постійно практикують і планують застосовувати їх під час виборчої кампанії.

Фракція Блоку Юлії Тимошенко вважає неприпустимим у надзвичайно складний і відповідальний для країни час використання посаду Першого заступника Голови Верховної Ради України для задоволення виключно вузько партійних та кланових інтересів. Спроби перетворити законодавчий орган держави на виборчий інструмент та агітаційно-пропагандистський майданчик однієї політичної сили можна прирівняти до спроби узурпації влади та злочину проти народу.

З огляду на це, фракція Блоку Юлії Тимошенко зібрала підписи більше 150 народних депутатів з вимогою зняття пана Лавриновича з посади Першого заступника Голови Верховної Ради України.

6 листопада 2009 р.

Відповіді

 • 2009.11.06 | Koala

  Я трохи неуважно читав. Там є хоч один правдивий абзац?

 • 2009.11.06 | Sean

  я давно не читав ніц більш зворушливого

  після заяв Писаренка про відкликання тего і сего
 • 2009.11.07 | Taras-ods

  Усьо пропало?!

 • 2009.11.07 | Tatarchuk

  НУНС став бля - цікаве спостереженняCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua