МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Віртуальність Верховної Ради. Мартиненка ніхто не знімав

11/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО
ПРЕС-СЛУЖБА

Заява про зняття голови фракції НУ-НС не має жодних юридичних наслідків, - Пилипенко

Сьогоднішня заява головуючого на пленарному засіданні Верховної Ради про зняття голови фракції «Наша Україна – Народна самооборона» не має жодних юридичних наслідків і є по своїй суті нікчемною.

Про це заявив народний депутат, член фракції БЮТ Володимир Пилипенко.

«Таким чином будь-який депутат з Партії регіонів може підійти до віце-спікера Миколи Томенка і попросити його оголосити заяву про те, що Януковича переобрано на посаді голови фракції Партії регіонів», - сказав він.

«Тому заяви про те, що від сьогоднішнього дня Мартиненко нібито не виконує обов’язки голови фракції, не мають під собою правових підстав», - наголосив Пилипенко, додавши, що Мартиненко продовжує залишатися головою фракції НУ-НС.

Володимир Пилипенко також зазначив, що з приводу цієї ситуації не потрібно навіть звертатися до суду. «Я думаю, що ніяких позовів не буде, оскільки неможна оскаржити те, що юридично не відбулося», - сказав він.

Можливо, якась частина рішень Верховної Ради насправді не прийнята і "не мають під собою правових підстав"? Тоді чим ці депутати займаються на роботі, до якої ми їх обрали?

Відповіді

 • 2009.11.06 | Надія

  Re: Віртуальність Верховної Ради. Мартиненка ніхто не знімав

  Значить суди не приймуть позовів, а так грозилися. Якби це була підсудна справа, вже б бютоголові бандити побігли судитися.
  Хочу і не допущу виборів до ВР, хочу фальшую підписи про кААліцію, яких ми громадяни так і не побачили, хочу відміню результати приватизації, не хочу і не визнаю якихось там перетрубацій, зауважте в чужій фракції, а захочу, то й не визнаю виборів президента!
  Що хочу те й роблю, бо мені закони і Конституція неписані-Ю.Тимошенко.
  Цікаво, а чи є в нас Генпрокуратура і СБУ, які мовчки спостерігають за антидержавною діяльністю цієї аферистки?
 • 2009.11.07 | Sean

  Неправда, знімали. вчораCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua