МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЦВК хвора на новий вірус прогресивного ідіотизму!

11/06/2009 | zаброда
> Крім того, у членів ЦВК виникла дискусія(???? - Z.), як писати прізвище ПРОТИВСІХ у документах. Сам В.ПРОТИВСІХ у своїй заяві, поданій до ЦВК, попросив зробити йому виняток і писати його прізвище завжди у називному відмінку – ПРОТИВСІХ.

> В той же час член ЦВК Андрій МАГЕРА пропонував членам ЦВК прийняти постанову про реєстрацію уповноваженого представника та реєстрацію В.ПРОТИВСІХ кандидатом і писати його прізвище згідно з правилами української орфографії. Але ця пропозиція не була підтримана.

http://www.unian.net/ukr/news/news-345445.html

Виходе, що ЦВК перебрала на себе функції Правописної комісії, Кабміну і хто там ще затверджує у нас правила правопису. Політічєская целєсообразность рулез?

Відповіді

 • 2009.11.07 | Д. А.

  ЦВК може собі писати, як захоче

  zаброда пише:
  >
  > Виходе, що ЦВК перебрала на себе функції Правописної комісії, Кабміну і хто там ще затверджує у нас правила правопису. Політічєская целєсообразность рулез?

  Але всі інші, з журналістами включно, будуть писати так, як їм буде зручно, тобто за правилами української мови - Противсіха, Противсіху, Противсіхом.
 • 2009.11.07 | Sean

  і кандидат цей теж. нмд звісно

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.07 | zаброда

   Так на те ж і дохтурі Re: і кандидат цей теж. нмд звісно

   ... шоб Протипсихи не множилися. Воно, з усього видно, не дуже адекватне, раз погодилося батьківське прізвище зміняти за дзвінкі кружальця, але ж спеціальний центральний орган мав би пильнувати принаймні свого доброго имени (if any).

   Цікаво, якщо б той екс-яремчанський безголовий голова став Президентом (цур мене!), то чи не закортіло б йому змінити прізвище ще раз, скажімо, на Завас-Завсіх? Чи Закожного-з-вас? Сюр у національному мірилі!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua