МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нове загострення "медвежьей болезни"

11/07/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Повідомлення УНІАН:
http://www.unian.net/ukr/news/news-345562.html

Президент Росії Дмитро МЕДВЕДЄВ вважає, що Президент України Віктор ЮЩЕНКО зайняв «неконструктивну позицію» стосовно Росії, і сподівається, що після президентських виборів в Україні відносини двох країн поліпшаться.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Кремля, про це Д.МЕДВЕДЄВ сказав в інтерв`ю німецькому журналу «Шпігель».

«Так, у нас йде достатньо жорстка полеміка, але не між суспільством, і вже точно не між державами в цілому. А якщо говорити гранично відверто, то ця полеміка або всі ці складнощі стосуються лише однієї людини – нинішнього Президента України», - сказав Д.МЕДВЕДЄВ.

«Таке в історії буває. Так, дійсно, я особисто вважаю, що Президент України зайняв вельми неконструктивну позицію стосовно нашої країни. У нього домінують русофобські уявлення. Все, що він робив останніми роками, було спрямоване на те, щоб розірвати традиційні зв`язки між Україною і Російською Федерацією», - заявив Д.МЕДВЕДЄВ.

На думку російського президента, це супроводжувалося вельми неприємними речами: «розривом економічних домовленостей, героїзацією посібників фашизму, бажанням переробити історію». Також він додав, що «рішення про висилку тих або інших дипломатів – це просто недружній крок, і на це потрібно реагувати».

Д.МЕДВЕДЄВ сподівається, що така ситуація зміниться після обрання нового Президента України. «За деякий час в Україні відбудуться вибори. Я сподіваюся, що кінець кінцем біля керма цієї держави стануть сили, більш прагматично налаштовані відносно наших контактів», - сказав він.

Президент РФ також запевнив, що російський посол (Михайло ЗУРАБОВ – УНІАН), звичайно, приїде в Україну і приступить до своїх обов`язків. «Але це все в рамках дипломатичної практики. Такі випадки бувають і між іншими державами. Це, дійсно, була крайня форма реагування», - сказав він.

Д.МЕДВЕДЄВ нагадав, що звернувся (у серпні – УНІАН) безпосередньо з відкритим листом і в рамках видеоблогу до Президента України, щоб всі знали мотиви його вчинку.

«Я вважаю, що це чесно, це не якась закрита кулуарна дипломатія, коли ми в обличчя посміхаємося і прагнемо показати, що у нас все добре, а насправді робимо один одному дрібні капості», - додав він.

При цьому Д.МЕДВЕДЄВ зазначив: «Між Росією і Україною немає ніякого конфлікту. Це дуже близькі, братні країни, які перебувають у дуже серйозних економічних відносинах. Обсяг товарообороту, незважаючи на кризу, у нас вимірюється мільярдами доларів».

Відповіді

 • 2009.11.07 | Pianist

  Re: Нове загострення "медвежьей болезни"

  Горбатого могила виправить. Треба звужувати всі стосунки з тими дикунами.
 • 2009.11.07 | Almodovar

  Re: Нове загострення "медвежьей болезни"

  Сколько можно цитировать этого ракомвысокопоставленного пидараса?
 • 2009.11.07 | Д. А.

  Він правий, на жаль

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  >
  > «... всі ці складнощі стосуються лише однієї людини – нинішнього Президента України», - сказав Д.МЕДВЕДЄВ.
  >

  Дійсно, серед українських політиків "першого ряду" лише одна людина - Президент Ющенко - протистоїть сучасному російському імперіалізму.

  Всі інші - схильні до колабораціонізму і здачі національних інтересів.
 • 2009.11.07 | Bestt

  Re: почему "загострення" . их никогда и не попускало

  что Путин, что Медведев,

  что любой другой московский имперский шовинист - спит и видит Украину - малоросией в составе великой и могучей...

  эт всего лиш очередной выброс бруду из вне - наружу...

  а так - этот процесс у них постоянный
 • 2009.11.07 | АБВГ

  Коли у хворого поновились галюцинації про імперську велич,

  ефективного менеджера Сталіна і "западних поджигатєлєй войни", то інші пацієнти палати №1917, що пішли на одужання, здались йому підозрілими, неприємними і ворожими.
  Замість приймати ліки і проходити процедури, приписані фаховими лікарями, хворий зайнявся вихованням сусідів по палаті. Навмисне чихаючи їм в обличчя сумішшю мікробів, що живуть в ньому: політичного AIDS-у і економічного туберкульозу.
 • 2009.11.08 | Юрій

  Re: Нове загострення "медвежьей болезни"

  Те, що з ведмедем можна було намагатися обходитися дипломатичніше - це правда, але правда і те, що від того відмідь не стане, скажімо, зеброю. Причина ж, насправді, у самій структурі ведмедя, у його прагненні накинути свої ведмежі цінності, які в іншому лісі не мають аж такого загальновизнаного пріоритету... За таких умов невдоволеність ведмедя неминуча, тож не треба сприймати її як якусь неабияку подію. Собака гавкає, але караван іде!!!
 • 2009.11.08 | Микола Гудкович

  Медведєв кошмарить Ющенка, як Гітлер Бенеша (л)


  Українофобія російського президента Дмитра Медведєва загострюється, напади стають частішими. Схоже, невдовзі має бути криза, після якої — або одужання, або…
  http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=5618


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua