МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не лише депутати можуть бути педофілами. МВС затримала ректора

11/09/2009 | mvsinfo
ДОВІДКА


Групу збоченців, що займалася розбещенням неповнолітніх дівчат, очолював… ректор одного з українських ВУЗів

Працівники Головного Управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України спільно з УБОЗ в місті Києві викрили організовану злочинну групу, учасники якої займались розбещенням неповнолітніх та виготовленням порнографічної продукції. Організував та очолив злочинну групу професор, ректор одного з українських ВУЗів. Також до складу групи увійшли троє осіб: 25-річна Тетяна підбирала неповнолітніх дівчат віком від 12 до 16 років; Віктор, водій ректора, брав участь у розбещені дівчат; та Тіто, уродженець Республіки Гвінея-Бісау, який за гроші вступав у групові статеві зносини з неповнолітніми особами.

Встановлено, що лідер ОЗГ організовував місця, де проходили «зустрічі» з неповнолітніми, брав у них участь та фінансував усіх учасників ОЗГ. Він також вступав у статеві зносини з неповнолітніми дівчатами та примушував їх тривалий час брати участь у групових статевих зносинах з різними особами. Ці факти підтвердило й судове-медичне дослідження.

Лідера ОЗГ та активну учасницю - Тетяну працівники ГУБОЗ затримали в аеропорту «Бориспіль», водія Віктора та гвінейця Тіто – у м. Києві.

При проведені санкціонованого обшуку за місцем мешкання збоченців правоохоронці вилучили карабін «Бінеллі» калібру 7.62 з набоями, 3 відеокамери, відеокасети, CD-диски та фотокартки порнографічного вмісту, а також 180 тисяч доларів США та інші речові докази.

За даним фактом слідчим відділом Шевченківського РУ ГУМВС України в м. Києві порушено кримінальну справу за ч. 4 ст. 152 (зґвалтування малолітньої чи малолітнього) Кримінального кодексу України.Прес-служба ГУБОЗ МВС України


ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua