МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ збирається потіснити ПР на Донбасі (/)

11/09/2009 | Тарас Токар
До кінця року команда кандидата на пост Президента України Юлії ТИМОШЕНКО представить громадськості програму «Новий Донбас» - план розвитку регіону.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час прес-конференції повідомила керівник виборчого штабу Ю.ТИМОШЕНКО в Луганській і Донецькій областях Наталя КОРОЛЕВСЬКА.

«Ми повірили, що зможемо збудувати новий Донбас, який зможе привернути до себе сильні еліти», - сказала Н.КОРОЛЕВСЬКА. Вона вважає Донбас перспективним для багатьох політичних сил регіоном.

«Склався стереотип, що Луганська і Донецька області – це історично вотчина Партії регіонів. І Партія регіонів намагається переконати всі політичні сили не приходити в регіон і не витрачати часу і сил», - сказала Н.КОРОЛЕВСЬКА. Водночас вона наголосила, що еліти «старого Донбасу побудували свій регіон на страху бізнесу, на страху людей». «Бачимо, як більшість ЗМІ в регіоні належать ПР, більшість чиновників, вся вертикаль чиновників також підтримує ПР... Люди повинні мати альтернативні рішення», - вважає вона.

Н.КОРОЛЕВСЬКА упевнена в тому, що президентські вибори – це старт для нової концепції Донбасу, для приходу в регіон молодих амбітних людей.

«Ми розраховуємо на підтримку в регіоні. За попередніми соціологічними опитуваннями, на сьогодні в Луганській і Донецькій областях від 7% до 15% населення підтримують Юлію ТИМОШЕНКО», - сказала Н.КОРОЛЕВСЬКА. За її словами, регіоні від 10 до 15% «симпатиків, які позитивно ставляться до Ю.ТИМОШЕНКО як до майбутнього Президента».

УНІАН.

Відповіді

  • 2009.11.09 | Lexa62

    бажаю Юлі переконливих успіхів

    а де смайлик-сердечко?
  • 2009.11.09 | Адвокат ...

    Плян для (аб)Далбасу будєть такий: Наташка-Копанка,-- президент!

    А в усьому иншому,-- усьо будєть Далбас!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua