МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Табачник і компанія наваяли "наказ"

11/09/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Повідомлення УКРІНФОРМ:
http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=848575


КИЇВ, 9 листопада. /УКРІНФОРМ/. Керівники низки громадських організацій у день 66-ої річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників прийняли звернення до громадян України і винесли на всенародне обговорення проект Наказу майбутньому президенту України.

У документі, зокрема, заявлено вимоги забезпечити реальні гарантії місцевого і регіонального самоврядування; відновити нормальні, добросусідські відносини з Росією; законодавчо закріпити нейтральний, позаблоковий статус України; відмовитися від пропаганди планів вступу до НАТО, що суперечить міжнародним зобов'язанням України; перейти до практичних кроків щодо створення ЄЕП; надати російській мові, як фактичній мові міжнаціонального спілкування в Україні, статус другої державної.

На думку авторів звернення, "лише радикальна зміна політичного курсу і відновлення суспільної злагоди поверне Україні майбутнє".

У підготовці проекту Наказу взяли участь: Петро Толочко ("Собор слов'янських народів"), Валерій Голенко ("Гуманитарный украинско-российский совет"), Вадим Колесніченко (Правозахисний громадський рух "Русскоязычная Украина"), Георгій Крючков (Об'єднання "Український форум"), Людмила Кудрявцева ("Украинская ассоциация преподавателей русского языка и литературы"), Дмитро Табачник (Всеукраїнський рух "За нейтральну позаблокову Україну"), Владислав Теличко ("Український союз ветеранів Афганістану"), Дмитро Шенцев ("Антифашистський форум України"), народний депутат України Анатолій Толстоухов та ін.

sean

До речі, про Табачника:
http://maidanua.org/static/mai/1253783401.html
http://maidanua.org/static/news/2009/1256557448.html
http://maidanua.org/static/news/2009/1255078057.html

Відповіді

 • 2009.11.09 | Юрій

  Re: Табачник і компанія наваяли "наказ"

  Жаль, що люди, зобов'язанi Украiнi, гудять ii. Думаю, що як знiмуть депутатську недоторканiсть (а колись таки знiмуть), варто декому банально надрати пику.
 • 2009.11.09 | zаброда

  А що то за акт Re: "наказ"

  Політична белетристика? Обговорить апчєстєність проєкт, а далі?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.10 | Sean

   її статус - цидулка

   zаброда пише:
   > Політична белетристика?
   точно, щось таке

   > Обговорить апчєстєність проєкт, а далі?
   А далі той барадато-пацаватий іще напише
 • 2009.11.09 | Pavlo

  Гугль-кеш не горить.

  УКРАЇНА ПОПРОЩАЛАСЯ З НАЙСТАРІШИМ НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ ЯРОСЛАВОЮ СТЕЦЬКО
  Дикань Олег
  17.03.2003

  У жалобній церемонії прощання з Ярославою Стецько взяли участь Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, віце- прем'єр-міністр Дмитро Табачник,...

  http://photo.ukrinform.ua/ukr/current/photo.php?id=32568

  НА СПЕЦЗАСІДАННІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ НА ЧЕСТЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ"ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 РОКІВ ВИСТУПИВ ВІЦЕ-ПРЕМ"ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ ДМИТРО ТАБАЧНИК

  14.05.2003

  Під час виступу він, зокрема,наголосив, що наша держава повинна домагатися міжнародного визнання геноциду нації під час штучно організованого голодомору.

  http://photo.ukrinform.ua/ukr/current/photo.php?id=34794
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.10 | zаброда

   То по долгу служби Re: Гугль-кеш не горить.

   А це вже па вєленію серца, тясязять. Пламєннава, кацманольскава.
 • 2009.11.10 | Адвокат ...

  "Сходняк" україножерів намалякав Пахану "прєд`яву".

 • 2009.11.10 | ziggy_freud

  Юрій Вінничук: З-під ордена Бузини (/)

  http://zik.com.ua/ua/news/2009/11/03/201889
  З-під ордена Бузини

  Невтомний Діма Табачник не забуває нас тішити усе новими і новими відкриттями. Полковник історичних наук навіть удостоївся високої честі – його біографія з’явилася у серії «Знамениті українці». У тій самій, де й Степан Бандера. Ну, щодо українства Діми, то як сам він розповідає у біографії, ним ніколи й не пахло. Дзядзьо його Ісер Табачнік, син подільского єврея, у 17 років став командиром загону частин особливого призначення. Чим такі загони займалися, відомо. А по материній лінії Діма – з «русскіх дворян Глєбових». Мабуть, дєдушка узяв бабушку на мушку свого мавзера і культурно пояснив: «Вибирай – або я тебе трахну, або я тебе хлопну».

  От з такого замісу і вигулькнув наш Дімочка. Одне слово, причин на те, щоб любити, а бодай поважати українців – жодних. А вже щодо галичан, то Діма так і цвиркає їддю. Не українці, мовляв, галичани, і дурницю зробив Сталін, що приєднав їх.

  Коли він був віце-прем’єром, до нього звернувся депутат Калєснічєнка, який переглянувши шкільні підручники історії, аж зубами заскреготав: «Хотя‚ – скаржився депутат‚ – по переписи 2001 г. на (!) Украине проживает 127 народов и етносов‚ место в указаных учебниках нашлось прежде всего для истории украинского народа...»

  Хіба ж то не свинство! Слід рівномірно розділити сторінки на всі 127 народів і етносів. Уявляєте? Тут вам історія чукчів в Україні‚ там – історія зулусів в Україні‚ поруч – історія ефіопів. А корейці‚ китайці‚ турки‚ монголи‚ афганці? Головне нікого не забути! Нагадаю‚ що за тим же переписом в Україні є 21‚4 тис. гуцулів‚ 10‚ 2 тис. русинів‚ 672 лемка‚ 131 бойко (при чому людей із прізвищем Бойко у сто разів більше) і навіть... 9 поліщуків. Останні‚ як бачимо‚ на межі вимирання! Практично – могікани.

  Діма з ностальгією згадує те звернення і дуже шкодує, що от не прислухалися до здорового глузду депутата, не виправили підручники.

  Інколи здається, що Діма просто легенько пришиблений. Ну, так знаєте, кукінамуні. Бо воно ж‚ коли поглянути на всю Європу‚ то нема країни‚ у якій би не проживало як мінімум 127 народів і етносів. Ось куди Калєснічєнка і Діму треба запустити – у Європарламент. Є у вас вісім ескімосів‚ два непальця, штири представника племені тапу-тапу – будь ласка виділити сторінки у підручнику. А то що ж виходить? Скільки українців у Португалії‚ Італії‚ Чехії‚ та‚ зрештою‚ і в Росії‚ а жодного рядка в підручнику!

  Не подобається Дімі і те, що в підручниках є наклепи на братній російський народ. Мовляв‚ росіяни «препятствовали созданию независимого Украинского государства‚ развитию украинского языка и культуры‚ причем делали єто злонамеренно и планомерно».

  А це ж жахлива неправда! Це наклеп на історичну дійсність! Бо якщо росіяни і забороняли українську мову‚ то ж не від зла... Коню ясно! Валуєвський указ‚ заборонивши друкування книг українською мовою‚ відкривав широкі перспективи для поглибленого вивчення російської.

  Ну, хіба ж не заслуговує за такі відкриття наш Діма ордена Бузини?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.10 | Савр

   Re: Юрій Вінничук: З-під ордена Бузини (/)

   З москальсько-офіцерського фольклору:

   "Если продуемся, в карты играя,
   Поедем на Волынь для обрусения края".

   (Журнал "Український Тиждень" №45)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.11 | ziggy_freud

    російська класика, Козьма Прутков, 1859 (/)

    його твори писало аж троє афтурів. Скоріше гумор, ніж сатира. Порівняйте з текстом "наказу". Тоббачьнєґамъ на заметку

    http://www.prutkov.org.ru/lib/sb/book/2091/page/0

    Прутков Козьма Петрович
    Проект: о введении единомыслия в России

    Трактат. Очевидный вред различия во взглядах и убеждениях. Вред
    несогласия во мнениях. "Аще царство на ся разделится" и пр.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua