МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Давидович: Я вірю у перемогу Ющенка (/)

11/10/2009 | Тарас Токар
Ярослав Давидович, екс-голова ЦВК, в інтерв’ю «Главреду» заявив, що вірить у перемогу Ющенка на президентських виборах. «Днями буде презентовано програму Віктора Андрійовича. Я думаю, що у Ющенка ще є потенційні можливості показати все, що зроблено в державі», - сказав Давидович.

Він підкреслив, що за часи президентства Ющенка «країна себе відчула нацією». На переконання Давидовича, Президент багато зробив для України – це відстоювання свободи слова, української державності, послідовна ідеологія. Саме це має стати запорукою його перемоги.

Водночас Давидович додав, що «сьогодні у нас матеріальний прагматизм перемагає ідеологію. Мені ж особисто здається, що ідеологічна лінія має бути поставлена вище».

«Згадайте, скільки критики було навколо українського Лувру – гроші витрачаються, експонати позвозили невідомо для чого... А мине декілька десятків років і всі скажуть, що Україна має історію. Так само із Батурином, так само із відродженням мови і демократичних свобод».

http://nashvybir.com.ua/news.asp?artid=125

Відповіді

 • 2009.11.10 | hrcvt

  Як саме Ющенко відстоював свободу слова?

  > На переконання Давидовича, Президент багато зробив для України – це відстоювання свободи слова, української державності, послідовна ідеологія.


  Крім того, що він не різав голови журналістам, чим ще Ющенко відстоював свободу слова? Експерти кажуть, що, наприклад, стан телебачення в останні роки погіршується. Громадське телебачення не створено.

  Солідних національних ЗМІ як не було, так і не створилося.
  Продажність наростає.
  Свобода слова зводиться до умовної конкуренції власників-олігархів, які тримають ЗМІ як прикольні іграшки.

  Що зробив Ющенко?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.10 | Мартинюк

   Заважав "працювати" Уряду і Парламенту

   Декілька скандальних законопроектів не пішли тільки тому що СП наперед сказав що буде їх різати.
   І в наших умовах навіть майже повна відсутнсть подібних ініціатив зі сторони Президента на фоні десятків "цензурних" медія законопроектів від БЮТ і ПР демонструють лояльне ставлення Президента до принципів свободи слова. Можна йому дещо закинути наприклад те у що у виконанні Кабміну і Ради перетворилася колись підтримана президентом ідея Національної Ради по моралі .

   Ну але так само можна звинуватити Президента у поганій роботі Антимонопольного комітету, де Тимошенко закріпила керівництво свогопротеже Парфененка.
  • 2009.11.10 | selu

   Re: Як саме Ющенко відстоював свободу слова?

   Він був президентом. Він за свободу слова.

   Різницю між наявністю та відсутністю вчителя в класі, мабуть, усі пам'ятають.
  • 2009.11.11 | Чучхе

   для того, щоб досягти свободи слова якраз потрібно нічого не роб

   ити )))


   > Крім того, що він не різав голови журналістам, чим ще Ющенко відстоював свободу слова? Експерти кажуть, що, наприклад, стан телебачення в останні роки погіршується. Громадське телебачення не створено.

   Не знаю. що там на телебаченні, але в газетах працювати стало легше. Окрім того, що так, повністю зникли політичні вбивства, існують незалежні більш-менш дієві профспілки, чітко прописане питання про захист честі і ділової репутації - на журналістів вже не подають в суди, а якщо й подіють, то не на 12 000 000, як це було з "Всеукраинскими ведомостями". До того ж є самоокупні редакції, які можуть собі дозволяти проводити абсолютно незалежну редакційну політику.

   А продажність - це дуже умовно. Політична реклама такаж сама реклама, як і наприклад памперси. Я не бачу в друкуванні якихось політично заангажованих рекламних текстів чогось незвичайного.
 • 2009.11.11 | Арій.

  А я в мір ва фсьом мірє.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua